Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

MAX

czegos nie rozumiem-jest firma, ludzie sie wypowiadaja, z firmy pisza konkretnie co maja i za ile- jak komus nie pasuje to po sie wynurza????? przeciez pisza ILE I ZA CO- jak ktos chce to bierze, jak nie to nie A hydraulikow (usunięte przez administratora) albo slabych spawaczy jest pelno, kursy robia potem nie maja roboty albo sie nie nadaja, generalnie ciezcy zawodnicy-zawodu nie polecam - co ma piernik do wiatraka ?

@MAX

Axell Employment: "Max" dziękujemy za konstruktywny komentarz . Agencja Axell zamieszcza ogłoszenia z podaną stawką aby każdy aplikujący kandydat wiedział jakich warunków płacowych należy spodziewać się na początku współpracy . Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty : http://axell-employment.com/jobs.html Warunki pracy omawiamy również telefonicznie pod numerem : 0048 32 337 50 20 Życzymy Miłego Dnia i do usłyszenia !

Paulina

@Krzysiek dzięki za opinię. Pracowałeś przez Axell Polska?

Krzysiek

Krzysiek : a czy każdy musi być spawaczem albo innym technicznym ? Czy każdy w Polsce trzaska 5 koła na miesiąc? Brednie moi Państwo! Ludzie jadą z różnych powodów- zmienić robotę, spróbować czegoś nowego, odetchnąć od szarości i malkontentów w PL,spróbować siebie - po prostu! Kto, komu i gdzie- w jakim kraju zapłaci burakowi ze słabym językiem €2000 na miesiąc ???? Ludzie bądźcie realistami ZANIM zaczniecie pluć jadem, albo od razu powiedzcie, ze nie chcecie rodaków w Holandii , żeby Wam roboty nie zabrali - bo tak to z reguły wygląda. Kobiety psują rynek? Który ? Bo na pewno nie polski ani holenderski W Polsce za tą samą pracę dostaną 1600zł - z wielką łaską! W Holandii €1000 na start - co lepsze? Czasami warto pomyśleć!

Paulina

@bez słów nie miałam informacji na temat wynagrodzenia, a opinie zawsze są różne. Każdy ma inne oczekiwania finansowe.

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

Również zachęcam :)

bez słów
@Paulina

Zachęcasz do zapierda..lania za niecałe 900Euro nie licząc jedzenia? Nie dziękuję. Może kobiety lubią zapier..dalać za takie śmieszne pieniądze. Tym samym psuć rynek pracy...

Paulina

@Basia z Zabrza w takim razie gratuluję wyboru i życzę powodzenia! :)

Paulina

@Barbara z Zabrza, dobrze słyszeć takie pozytywne słowa! Wybierasz się jeszcze do pracy przez Axell Polska? ;)

Basia z Zabrza

hej, na razie zostaję wHolandii-przez Axell Holandia,dobrze mi tu

@Basia z Zabrza

Axell Employment: dzień dobry Pani Basiu, dziękujemy za pozytywny komentarz . Cieszymy się, że udało nam się sprostać Pani oczekiwaniom . Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania :praca.employment@axell.pl Życzymy miłego dnia !

Paulina

Axell Polska oferuje pracę również na terenie Holandii. Czy biegła znajomość języka angielskiego/holenderskiego jest głównym kryterium przy zatrudnieniu? Jakie macie doświadczenia?

Barbara z Zabrza
@Paulina

hej, Axell Polska ma pracę w Polsce, a Axell Holandia w Holandii- pracowałam i tu i tu przez nich. W Polsce w Zabrzu- 2 lata temu. Jeśli szukasz w Holandii to angielski musi być i pojęcie o pracy na linii albo na magazynach ( ja zbierałam zamówienia dla Tesco ) , często też chcą prawo jazdy. Praca w porządku, płacą na czas, ludzie w większości ok- jak wszędzie, lepsze i gorsze dni. Ja jestem już teraz na swoim ale 8 m-cy mieszkałam na Hooge z 5 osobami , dogadaliśmy się kto kiedy sprząta i do której music może grac i było ok. Pracowałam na serach , pizzy i w pralni. Ogólnie polecam, w skali do 10 daję 9.5

Kingaaaaaaa
@Barbara z Zabrza

witam Widze ze piszesz ze pracowalas w pralni Czy moglabys napisac cos wiecej w tym temacie? Pozdrawiam Kinga

@Kingaaaaaaa

hejka, prosta praca, tylko bardzo ciepło, gorąco wręcz sortowanie brudnego prania ( pościel, ręczniki) , składanie, wkładanie do maszyn - to tyle polecam Axell jako posrednika , nawet jeśli nie są idealni, czego niektórzy idealni komentatorzy wymagają to można wszystko załatwić :))

Karol

Mam miłe wspomnienia ze współpracy z Axell i polecam.

@Karol

Axell Employment : "Karol" dziękujemy za miły komentarz . Agencja Axell dokłada wszelkich starań aby sprostać oczekiwaniom pracowników. Każda pozytywna uwaga, wzmianka oraz wskazówka jest dla nas oraz - co najważniejsze - dla kandydatów śledzących nasze oferty pracy w Holandii niezwykle cenną informacją zwrotną . Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie ps. kontakt / cv : praca.employment@axell.pl

Spinka

Axell jest dobrą agencją, osoby którą chcą lub musza pracować za granicą mogą spokojnie wyjechać bo ktoś załatwił wszystkie formalności. Nie wszyscy są tacy zaradni żeby samemu na obcym terenie organizować wszystko.

@Spinka

Axell Employment: "Spinka" dziękujemy za pozytywny komentarz i zapraszamy do aplikowania na nasze oferty : praca.employment@axell.pl Aktualne oferty oraz formularz aplikacyjny : http://axell-employment.com/jobs.html Dobrego dnia !

adam 123

Pytanie do przedstawiciela firmy axell. Jak jest u Państwa z placami za wakacyjne i inne dodatki wiadome związane w holandii? Minimalna stawka przy wieku 23+ to ponad 1500 € przy opłatach ok nie całe 100 € tyg dla agencji (ubezpieczenie + zakweterowanie koszty wyliczone po rozmowie z Państwa przedstawicielem ) hmm czyli na miesiąc ok 400 € gwarant u Państwa który ma przyciągnąć pracowników to 245€ . Well ... skąd takie wyliczenia? Prosze o odp na moje pytania nie zapominając objaśnia nam procedury wypłacania wszelakich dodatkow (kto poczytal o placach w holandii wie o co chodzi urlopowki itp ) dodam iż suma 1500 euro to brutto na czysto ok 1400 (15 +15 +15+15 =60 plus te 40 w sumie więcej ale niech będzie co zaokraglilem z ubezpieczenia + zakweterowanie.

@adam 123

1400E ? W Holandii? Czy to żart? Sam sobie odpowiedziałeś. 245Euro to maximum na czysto na tydzień, jeśli masz godziny. 4-ry tygodnie to 4 x 245E= 980Euro. Dodaj jeszcze że Holendrzy przy granicy jadą na zakupy do Niemiec bo jest taniej. Więc jeśli nie palisz, nie pijesz i w weekend się nie bawisz... Nie mówiąc o zjazdach to jest szansa że te 650Euro utrzymasz na czysto. Teraz zadaj sobie pytanie czy warto za takie pieniądze robić? 1E= (-+) 4,30zł. to 650E= 2795zł. Czy to dużo na prace poza domem plus rozłąkę? Jak masz nóż na gardle to jedź zarób troszkę i idź w kraju na dobry kurs spawacza, hydraulika itp. Zarobisz w dobrej firmie w Polsce to samo bez stresu, z rodziną i bez rozłąki.

Kasia , dokładnie Marku, psioczą ludzie na agencję a nie podają rzeczywistych kosztów utrzymania ( rachunki za mieszkanie, media, utrzymanie samochodu i cała reszta - naprawy na przykład, "trudni holenderscy sąsiedzi- na przykład) . Wszystko zależy od sytuacji - jeśli nie che się zobowiązań - a większość nie chce , to praca i mieszkanie z agencji jest najtańszą i najwygodniejszą opcją . Jeśli ktoś zostaje na dłużej i zna już warunki , czuje się swobodnie to wręcz powinien wynająć coś samodzielnie i poszukać lepszej pracy - aczkolwiek są tacy, którzy za nic nie zamieniliby wygody mieszkania na mieszkaniu z agencji- trzeba się tylko ogarnąć .

@Kasia

Axell Employment: Kasiu, dziękujemy za rzeczowe i klarowne podejście do tematu pracy i życia w Holandii . Agencja Axell to sprawdzony i rzetelny pracodawca , któremu zaufało tysiące pracowników . Zapraszamy do aplikowania na aktualne oferty , adres e-mail : praca.employment@axell.pl Życzymy miłego dnia!

Matti26

Pracowałem krótki okres przez Axella i nie mogę pozbyć się wrażenia, że naszym rodakom brakuje odrobiny zaradności po przybyciu na miejsce. Pierwsze co robicie w czasie wolnym, to bierzecie cztery litery w troki i roznosicie CV po holenderskich agencjach pracy, które macie w pobliżu. Nie trzeba być poliglotą w rozmowie z holenderskim pośrednikiem, a pracy pełno i warunki proponowane przez holenderskie agencje, to po prostu przepaść w porównaniu z polskimi pośrednikami. Za te pieniądze, które pobiera Axell za tzw. lokum(niestety w większości to meliny i zbiorowiska patologii z wszystkich stron naszego pięknego kraju), spokojnie wynajmiecie sobie z kolegą/koleżanką schludny pokój w Holendra w nieporównywalnie lepszym standardzie.

@Matti26

Wez pod uwage to ,ze u Holendia: -Umowa na mieszkanie zawierana jest na rok czasu -Masz na glowie rachunki za wszystko, smieci, gaz, prad, wode, podatek od nieruchomosci itp. - Sam musisz sie ubezpieczyc i nie kosztuje to 20 euro tydzien, jak przez ubezpieczenie grupowe w "polskiej" agencji. - Sam musisz zadbac o transport do pracy, jesli masz auto, musisz placic wysoki podatek drogowy. Jak Ci sie zepsuje, zaplacisz. - Nie masz opieki Polskiego koordynatora, co dla wiekszosci osob z srednia znajomoscia jezyka, bedzie stanowilo problem , jesli chodzi o bardziej zaawansowane problemy. Wcale tak kolorowo to nie wyglada. Agencja to agencja, praca moze sie skonczyc w kazdym dniu tygodnia, bez wypowiedzenia. Jesli cos soba reprezentujesz-mozesz otrzymac w firmie kontrakt, wtedy to jest jakas stabilizacja, a nie cale zycie na fazie a! Ale nie, to nie zwykla faza a, to faza a w holenderskim biurze. Nie osmieszaj sie.

@Marek

Axell Employment : "Marek" dziękujemy za szczegółowy oraz wnikliwy komentarz . Osoby zainteresowane podjęciem pracy przez naszą agencję zapraszamy do kontaktu : Cv : praca.employment@axell.pl (oferty produkcyjne, magazynowe oraz techniczne ) Nasze biura czynne są w godzinach 9.00 - 17.00 od poniedziałku do piątku Adresy : Axell Holandia Sp. z o.o. 44-100 Gliwice ul. Zwycięstwa 49 tel. 32 337 50 20 Oferty produkcyjno – magazynowe :606 803 900 Oferty produkcyjno – magazynowe: 606 828 900 Oferty produkcyjno – magazynowe: 882 060 764 Oferty techniczne: 662 013 623 Skype : axell.gliwice Axell Holandia Sp. z o.o. 45 – 053 Opole #Ul. Żeromskiego 4/2 - #nowy adres biura ! tel. 77 453 65 77 Oferty produkcyjno – magazynowe / techniczne : 608 392 400 Oferty techniczne : 606 835 700 Skype: axell.opole axell.opole1 Axell Holandia Sp. z o.o. 64-300 Nowy Tomyśl Ul. Kolejowa 42 Oferty produkcyjno – magazynowe : 608 391 891 Skype: axellnowytomysl Axell Holandia Sp. z o.o. 85-037 Bydgoszcz Ul. Sienkiewicza 17 tel. 52 38 56 347 Oferty produkcyjno – magazynowe : 784 391 980 Oferty produkcyjno – magazynowe : 668 129 123 Skype: axell.bydgoszcz Życzymy miłego dnia !

Nowy chetny

Fajna firma, podoba mi się,że śledzą wpisy i zapraszają ludzi do pracy.

@Nowy chetny

Axell Employment : "Nowy chętny" dziękujemy za miły komentarz i zapraszamy do aplikowania : praca.employment@axell.pl Dobrego dnia !

ZAINTERESOWANY

Witam, czy Axell ma ograniczenia wiekowe? Tzn. do jakiego wieku są przyjmowane osoby do pracy.

@ZAINTERESOWANY

Axell Employment : "ZAINTERESOWANY" aktualnie realizujemy oferty dla kandydatów od 23 roku życia, ze znajomością j.angielskiego , prawem jazdy oraz doświadczeniem produkcyjno - magazynowym lub technicznym . Oferty nie są ograniczone wiekowo . Zapraszam do aplikowania : praca.employment@axell.pl

Darek Tomaszewski

na skoczku to jest robota nie dla każdego - tylko dla tych co chcą się szybko sprawdzić w rożnych firmach - to jest tak, że chwile się jest na taśmie, chwile się materace niszczy, chwile na magazynie - ja tak miałem , w sumie 4 zakłady przez 4 tygodnie, i dużo i nie , wiem już ze wole produkcje, bo po magazynie trzeba biegać Jak ktoś się chce sprawdzić to warto, jak nie to nie , gorzej jak sie pójdzie na 1 zakład i sie nie spodoba , nie ma odwortu, albo sie męczyc albo zrezygnowac , no każdy musi wybrac

jan12w

Jak tam jest ok czy nie? Pracował ktoś jako tzw skoczek?

@jan12w

Axell Employment: "jan12w" oferta flexible worker znana również pod nazwą " skoczek" to propozycja dla kandydatów z aktywnym prawem jazdy, znajomością j.angielskiego na poziomie średnim komunikatywnym oraz z doświadczeniem produkcyjno - magazynowym . Wielu kandydatów chciałoby poznać / zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w możliwie najkrótszym czasie i wybrać opcję, która najbardziej im odpowiada . Opcja flexible worker to głównie krótkoterminowe prace na projektach w firmach produkcyjnych, logistycznych , czasami również jako asystent lub pomocnik przy praca technicznych . Ofertę flexible worker wybierają osoby zdeterminowane oraz nastawione na sukces oraz rozwój kariery zawodowej . Polecamy !

Basia B.

ha! ten to jest jak moja ciotka z gór :)))))) kupi pralkę i narzeka, kupi bułki narzeka, na kawę ja zaproża-źle, kiedyś pracowała na zakładach garbarskich to skóry były złe, ludzie źli ,pieniądze nie takie, wszystko źle... o tej agencji pisze, ze 17 lat jest na rynku - czyli wnioski całkiem łatwe- dobrzy są!

KRIS

ten ex Axell to palant , znam gościa wylatuje z każdej firmy po miesiącu, dwóch , nikt go nigdzie nie zaakceptował i nigdzie nie zagrzał miejsca- żal mi takich biednych ludzi , którzy grzeją się tylko przy ognisku z własnych skarg- ŻAL PL !!!!!

Brylant

Właśnie takie osoby jak ex Axel piszą swoje złośliwe opinie, gdyż już nie pracują. W dobrej firmie nie wytrzymują słabi ale nie zabronisz pisać o firmie rzeczy dobre!!

@Brylant

Axell Employment : "Brylant" dziękujemy za pozytywny komentarz i zapraszamy do aplikowania na nasze oferty ; e-mail : praca.emplyment@axell.pl Miłego dnia !

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ