Patrex

Elbląg

Opinie o Patrex

tatus505

Tp firma dno pracowałem po 340 godz w miesiącu za gołe godziny nawet nie dawał wolnego w zamian nie ukrywam sie pracowałem jako operator spychacza robiłem działki budowlane w Dabrowie w parku krajobrazowym spychałem warstwy ziemi po 4-5m bez pozwolenia na bud w miejscu gdzie nie wolno było ingerować w krajobraz i do tego maszyna chodziła 3lata na oleju opałowym do ogrzewania aja wdychałem bardzo szkodliwe opary taka jest prawda o firmie o tej firmir mógłbym napisać książkę kryminalna i to grubą

Zostaw opinię o Patrex - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patrex