Opinie o F.H.U Biomed w Buk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy F.H.U Biomed. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w F.H.U Biomed o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U Biomed w Buk

kiedjhfnedjf

Nie mam nic do firmy ogólnie ale to ze zatrudniaja alkoholikow to juz przesada...nie mam ochoty patrzec jak ktos napruty i smierdzacy przychodzi do pracy w normalnych warunkach dawno taka osoba wyleciała by na(usunięte przez administratora)

depeche

(usunięte przez administratora) Spady ogromne!!! i ciągła presja i pytania CO SIĘ STAŁO !!! Kiedyś podobno fajnie tu bylo ale pojawił sie DYRO i sie skonczyło ze 100tys dla firmy po spadach masz 500zł. a coraz gorzej sie sprzedaje :( Szkolenia śmiech na sali!!!

Mimi

Nareście pozbyli sie naszej pseudo szkoleniowiec teraz tylko czekac az pozbeda sie czarnej mamby. Odrazu atmosfera bedzie w pracy lepsza. Napewno wyniki pojda w gore, bo w stresie nie da sie pracowac. Moze w koncu skonczy sie obgadywanie pracownikow??

niki
@Mimi

czarnej mamby nie ma - pofarbowala sie hehe

Dezynsektow
@niki

To była informacja o rychłym pogrzebie firmy.

ciekawa

ciekawe gdzie jest reszta komentarzy

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
nowa

Ponieważ pracujemy dla niego za grosze a on zbija kokosy i te umowy zresztą szkoda gadac

Ana

a dlaczego " na nas " ?

nowa

Bo nowe osoby już sa na potwierdzeniach a stare nic, nawet są zwolnione bo mało efektywna praca może? na potwierdzeniach coś nie tak tylko od ką nie było eco w naszej firmie był luz a teraz potwierdzenia nie takie ale spoko pracuj, pracuj na szefostwo i milcz.

Dezynsektor
@nowa

W tej pseudo-firmie pracują głupsi niż Polskie Normy przewidują.Tam im głupszy tym lepszy,bo bez większych nakładów zastępują maszyny mówiące(usunięte przez administratora)Ciekawe tylko jak jeszcze długo.

nowa

No tak, szkolenie masakra, niech Pani SZKOLENIOWIEC USIĄDZIE MA GODZINĘ I POKAŻE NAM JAK ROZMAWIAĆ BO POUCZAĆ KAŻDY POTRAFI. WYPŁATY SA NA CZAS TYLKO RAZ Z TEGO CO MÓWIŁY DZIEWCZYNY BYŁO OPÓŹNIENIE, A DRUGĄ SPRAWĄ PRZYSZŁY NOWE Z ECO I MAJA SZYBSZY AWANS JAK STARA ZAŁOGA.

hahaha

No tak. Warunki pracy dają wiele do myślenia, ale nie którzy tej pracy potrzebują żeby żyć. A reszta to masakra. Najgorzej jak (usunięte przez administratora) robią Ci tyłek przed szefostwem a później z Tobą gadają.

Mała

Pracowałam tam 3 dni. O 3 dni za dużo. Niech żyje nieuczciwość. Kosztowało mnie to za wiele nerwów i miałam nieczyste sumienie,że namawiam ludzi i to ludzi starszych na takie coś. Takie firmy powinni zamykać. Złożyłam wypowiedzenie i teraz mogę w końcu odetchnąć

jeszcze bardziej zla

zaczynam myslec ze to jest robione po zlosci. nie dosc, ze czlowiek ma kiepski tysiac na reke,to jeszcze ociaga sie z placeniem. niektorym niestety nic nie pomoze chocby mial miliony

jeszcze bardziej zla

@jeszcze bardziej zla

Pracuję tutaj od 2,5 roku i wypłata zawsze jest na czas, czasem nawet 9go, albo 10go... Więc po co takie bzdury opowiadacie?

smiech na sali
@pracownik

Chyba w oddziale w Buku, bo w Śremie to smieszne biuro jest dopiero od roku radze poczytac komentarze od poczatku.... Mowa jest o Śremie!!!Trudno sie dostac??haha niedawno przyjeli prawie wszystkich z upadlego oddzialu eco-vitalu. Tak swietnie firma presperuje,naprawde ciezko sie dostac. Hahahahahahhaha a teraz polegaja na doswiadczeniu pracownikow z jednej z najbardziej oszukanczych firm w Polsce!!

kara
@smiech na sali

To po co pracujesz ??? zrób wszystkim przysługę i się zwolni ;) Ja pracuje w tym samym oddziale od 6 miesięcy i jestem zadowolona. Wiadomo, są gorsze dni zależy od miejscowości jaka dzwonimy ale ogolnie jest ok.

smiech na sali
@kara

Widac, inteligencja nie grzeszysz!!!!hahaha Ja pisze o wyplacie Ty o wynikach, co tu sie ma jedno do drugiego?? Wytlumaczysz mi , bo chyba zglupialam przy Tobie xD Nastepna ktora nie umie czytac ze zrozumieniem.hahaha pozdrawiam Kolezanke z Biomedu:)

zla

Masz racje wyplata niby 10 a dostalam dopiero po weekendzie 12 oni maja to gdzies wazne ze kierownictwo ma!!!;a prace musisz wykonac na czas!! Zal w tylek ściska musi miec na zabieg twarzy, a potem uzbierac na wynagrodzenie!!!

lipa

Znowu nie bylo wyplaty na czas, jak zwykle.

tola

Sobiech-golym okiem po jeenej z pan widac, ze maxymalnie na srednim sie skonczylo. Jesli sie myle niech powie na jednym z mitingow co konczyla i niech dowod na to pokaze. Bo widac kogos tu szczyka i boli ze zostal ten temat poruszony

nala

a czy ktos w tej firmie ma pojecie co robi z kierownictwa?

meta

Obie panie nie maja pojecia co robia. Zero wyksztalcebia, zero doswiadczennia kierubkowego

Dezynsektor

Oj!Dzieci,dzieci.Co Wam zgotowali Wasi rodzice.Wstyd,że to się dzieje w takim kiedyś pięknym kraju jak Polska.

netopinia

trafiłem właśnie na rozmowę handlową "szkielet" którego biomedowi handlowcy mają się sztywno trzymać któryś z nich zostawił na sali w Lublinie kserokopię śmiechu warte... "Jak bardzo podobała się pani/panu prezentacja? Na pewno zgodzi się Pan/Pani ze mną, że takie urządzenia masujące powinny znaleźć się w każdym domu. Prawda? " Czysta manipulacja zasada 3razy tak. I tak dalej i dalej... cały schemat już do faktu zaniosłem żeby pokazali jak manipulują starszymi ludźmi!!!

wolnosciowec

Jestem pracownikiem bylym!! A nie pseudoklientem. Istnieje cos jak zgoda na przetwarzanie danych osobowych i ludzie maja prawo isc na policje za nekanie ich telefonami!!! Wstyd mi, ze takie firmy pseudo formy istnieja i wstyd, ze tak robilem.alecoz...ciezko z praca obecnie

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U Biomed - Buk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H.U Biomed?

Kandydaci do pracy w F.H.U Biomed napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H.U Biomed
2.7/5 Na podstawie 180 ocen.
  • Złota 61 lok. 100
    00-819 Buk