Euro Clean-Air

Opinie o Euro Clean-Air

Chcecie wiedzieć jak jest w tej firmie ? Tragedia, (usunięte przez administratora) brak perspektyw, przede wszystkim umowy o prace . Każą robic po 15 godzin na dobe a potem jak sie okazuje wypłacaja Ci za 5,5 godziny . Nie dość tego maja zasadę obcinania stawki za godzine . Dowiadujesz sie o tym, przy odbiorze pensji . Panowie prokurenci lubią ludzi, którzy pracuja nie upominaja sie o pensje bo ta potrafi byc dwa tygodnie nie raz trzy po terminie . Nie ma tam ani regulaminu pracy , wiec nie wiesz na jakich wrunkach pracujesz. Jeżeli według Ciebie są nie zgodne z prawem pracy to wymyslaja na poczekaniu zasady. Bywa tak ze pracujesz tam bez żadnych zabezpieczeń na wysokościach . Mam tylko nadzieje ze, ktoś w końcu zamówi im wizyte PIP . Dostana taką kare ze nauczą sie traktować ludzi z należytym szacunkiem .

Zostaw opinię o Euro Clean-Air - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Clean-Air