Coffee Point

Białystok

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Coffee Point
1 2 6 1

Opinie o Coffee Point

Administrator

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Coffee Point? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

figaro

pati, dla nich interes jest najlepszy gdy ktoś przychodzi już z takimi kursami. podobno wymagane jest minium półroczne doświadczenie. Wiadomo, że stawki w takich firmach nie są powalające, ale przynajmniej można sporo dorobić sobie z napiwków - tak myślę.

um

Jedyne, unikalne miejsce, w którym nie liczy się to czy i jak pracujesz, a z kim plotkujesz.

aa

beznadzieja!!! od pracownika wymaga sie duzo, a zarobki bardzo slabe! 5 na godzine! masakra normalnie! atmosfera beznadziejna, osoby pracujace tez! wszyscy tylko liza{usuniete przez admina] sobie nawzajem! masakra! nie polecam

Zostaw opinię o Coffee Point - Białystok

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coffee Point