CROMWELL SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o CROMWELL SP. Z O.O.

Joanna

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Konsultant Handlowy. Co jako obecni pracownicy CROMWELL SP. Z O.O. możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku? Jak wygląda typowy dzień pracy konsultanta? Na jakie możliwości rozwoju/benefity mogą liczyć nowi pracownicy?

jaźka

z ostatnich info to mam takie że w maju ruszyły rekrutacje na stanowisko Przedstawiciel Handlowo-Techniczny w kilku lokalizacjach ale szczerze mówiąc nie wiem czy to jest nadal aktualne, naprtawde są fajne i atrakcyjne warunki więc chętnych pewnie nie brakuje

Nowych informacji brak, ale firma CROMWELL SP. Z O.O. nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o CROMWELL SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CROMWELL SP. Z O.O.