skała

Tychy

Opinie o skała

Julita

Widzę, że pod koniec ubiegłego miesiąca sytuacja z aktualnymi ofertami pracy uległa zmianie. Obecnie poszukiwane są osoby na stanowisko doradcy techniczno-handlowego. Głównym zadaniem będzie realizacja planów sprzedaży w jednym z trzech regionów - małopolska, podkarpacie, lubelszczyzna. Czy w firmie skała plany sprzedaży są wygórowane?

Julita

Czy w ogóle pojawiają się w Skale Tychy jakieś aktualne oferty pracy? Na ich stronie internetowej nic takiego nie ma i na forum też nie pojawiają się żadne aktualne wątki?

kali

Na początku @hakiel i tak podpisujesz umowę na jakieś 3 do 6 miesięcy. Jest to niemiecka umowa o pracę, jeśli się sprawdzisz to masz na dłużej proponowaną

ops

Znasz rynek budowlany to zapytaj dystrybutorów Skały o opinię a nie licz, że ktoś tu wyda rzetelną opinię :-) Na początek proponuję wywiad z firmą Bednarek Będzin oraz np. ARTMARK Żywiec

klik

obserwator

Dajcie już spokój to już przeszłość. Teraz jest nowy właściel ( w końcu ) Rozwojowa firma. Z tego co wiem marka SKAŁA wraca na rynek. Powodzenia Panie Dyrektorze. Trzymam kciuki. Były pracownik.

Zostaw opinię o skała - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie skała