Opinie o Skała w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Skała. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skała o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skała w Tychy

Jaka atmosfera jest między działami w Skała?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Skała?

Artur

Tak :)

Antoni
@Artur

Dzięki, że odpowiedziałeś, ale przydałoby się więcej informacji. Jakie jeszcze benefity i dodatki do wynagrodzenia są oferowane pracownikom? Mam tu na myśli premie lub świadczenia z pakietu socjalnego. Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

Mariusz77

Organizują warsztaty, ale takie praktyczne, bez zbędnej gadaniny o "jakie to mamy super tynki" itd. Byłem już na dwóch i szczerze polecam. Załapałem się też na śniadanie z grillem w sierpniu. Ogólnie fajni ludzie!

@Antoni

W firmie funkcjonuje Smartlunch, dofinansowanie do posiłków dla pracowników.

wykonawca

Greinplast! Super jakosc! polecam!100% Made in Poland!

Joozek
@wykonawca

Może kilka lat temu to i tak było a teraz kolego mijasz się z prawdą jak Morawiecki

@wykonawca

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z materiałów konkurencyjnej firmy, proszę spróbować naszych. Pozdrawiamy.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Skała?

Skała Tychy Nowy wpis

Pierwsza umowa zwykle na 3 m-ce (okres próbny), kolejna na 33 m-ce, potem na czas nieokreślony. Pozdrawiam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skała spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Antek

A ja myślę, że są osoby którym nawet świetna firma nie odpowiada. Zawsze można szukać innej pracy.

MIRAS

Zgadzam się system pianowo-klejowy Skała Tychy rozwala system. Oby tak dalej!!! Pozdro

Staszek

Współpraca z przedstawicielami bardzo dobra. Materiały elewacyjne rewelka!! Dobre bo Polskie :-)

Waldemar

Szybko, sprawnie i na temat, Tynki w ten sam dzień na budowie a robię bloki, pełen szacun. Tak trzymać!!!

Jacek

@Wiktor123 Taki spokój na forum to pewnie dobrze się pracuje.

Wiktor123

Widziałem ogłoszenie na Handlowca na pracuj.pl. Ktoś się orientuje jakie tam są zarobki i warunki zatrudnienia?

Irek

Macie może jakieś informacje odnośnie pracy w firmie? Warto aplikować?

budowlaniec04

Szukają przedstawiciela handlowego - doradcę techn. (zwał jak zwał) na małopolskie i podkarpackie. Info na www.skala.com.pl

Artek

Polska fabryka, która ma jedyne rozwiązanie i dokumenty na system pianowo-klejowy, który ogranicza do minimum stosowanie tzw kołków a do 12m wysokosci wogole . Po co dziurawic budynki jak nie trzeba!. Polecam to jest przyszłość!!!

Agata

SKAŁA TYCHY jest producentem najwyższej jakości materiałów elewacyjnych i ociepleniowych oraz klejów i zapraw budowlanych. Firma istnieje od 1997 roku, czyli funkcjonuje na rynku już 21 lat. Zastanawia mnie, czy ktoś mógłby wypowiedzieć się, jakie zmiany zaszły w firmie na przestrzeni lat? Może niektóre z tych zmian miały pozytywne skutki dla pracowników?

STALOwy

Znalazłem dzisiaj ogłoszenie w sieci, że poszukują handlowców na opolskie, dolnośląskie i małopolskie. Ktoś wie coś o stawkach, bo w ogłoszeniu jest informacja że premia uzależniona od wyników?

Julita

Czy coś nowego możecie powiedzieć o firmie? Czy w ostatnim czasie zmienił się na przykład poziom wynagrodzenia? Może wiecie, czy nowi pracownicy otrzymują umowę o pracę? Wasze opinie o pracodawcy są bardzo ważne dla potencjalnych kandydatów, dlatego też zachęcam was do dyskusji.

$ ... JaCeK ... $

W poniedziałek widziałem na OLX, że poszukują pracowników na linię produkcyjną. Był podany numer telefonu, ale nie wiem czy dalej aktualne - do sprawdzenia.

Julita

Osoby interesujące się pracą w firmie Skała zapraszamy na oficjalną stronę firmy na facebooku: https://www.facebook.com/skalatychy/ Pracodawca ten jest producentem chemii budowlanej, w ostatnim czasie prowadzi solidny rozwój na polskim rynku. Zapraszam także osoby związane obecnie z firmą Skała do odświeżenia tego wątku nowymi opiniami. @OSKAR-76, czy posiadasz aktualne wiadomości, co do warunków pracy oraz płacy w firmie Skała? Jeśli tak, proszę podziel się tymi informacjami na forum!

OSKAR-76

Z tego co się orientuję ostatnio poszukiwali handlowców-przedstawicieli. Było info na stronie internetowej Skały. Ale teraz to ciężko powiedzieć.

Julita

Jak aktualnie rozwija się firma Skała w Tychach, czy możecie napisać jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia? Firma zwiększyła zatrudnienie w ostatnich latach? A może obecnie prowadzi nowe rekrutacje? Zachęcam do pozostawienia nowych wypowiedzi na tym forum, każda nowa wzmianka będzie bardzo ważna dla osób planujących zatrudnienie w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Skała - Tychy

Skała