Krajowy Rejestr Długów

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

Melon

Hej, szykuje się na rozmowę o pracę w KRD, o czym warto pamiętać? O co mogą się pytać?

Johin
@Melon

A na jakie stanowisko? Ogólnie to nie stresuj się, tylko dowiedź się co jest wymagane na Twoim stanowisku, czym zajmuje się firma i na spokojnie. KRD ma świetną ekipę, a rekrutacje nie są takie straszne jak je malują. Powodzenia :)

Melon
@Johin

na stanowisko analityka systemowego, czy mogą pojawić się pytania z zakresu wiedzy o firmie? Ja jednak zdecydowanie znam się na analityce danych, a nie długach :)

John
@Melon

Spokojnie, nie masz się co martwić - ale warto poczytać trochę o firmie, czym się zajmuje, żebyś wiedział gdzie będziesz pracować ;)

Baron
@John

To w KRD mają też stanowiska dla informatyków?

Johin
@Baron

Tak! I to dość sporo, jak szukałem to prócz analityków systemowych są stanowiska dla programistów .net i python, scrum masterów czy nawet serwisantów

Marzena
@Johin

weryfikują testami jakoś znajomość takiego np. pythona, każa napisać jakaś aplikacje, kawałek kodu ?

ebe

Najważniejsze zeby wykonywac swoje obowiązki w terminie. Jak to robisz, to nikt się wtrącać nie będzie i na dodatek mozna liczyć na ładna premie.

Pół roku za mną

Cześć, po 6 mcach pracy powiem wszystkim szczerze, że warto i poleciłabym znajomym. Warunki pracy są dobre, kierownictwo tworzy fajną atmosferę, konkretne przygotowanie do wykonywanych obowiązków i naprawdę, porównując do poprzedniego pracodawcy, jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję na dłuższą współpracę.

Tajgo

Jedna z najbardziej profesjonalnie przeprowadzonych rozmów rekrutacyjnych jakie w branży odbyłem...

Doradca Klienta

Jedno spotkanie,następnego dnia szkolenie oczywiście bezpłatne o czym dowiedziałem się po szkoleniu w momencie podpisywania umowy.

Doświadczenie zawodowe

Yemi

Pochodze z Nigerii, studiowalem w Warszawie ich chialem pracowac w KRD, niestety nie przyjeto mnie z jakiego wzgledu nie podano mi.

antoni

bardzo polecam, pracuje juz jakis czas i nawet nie mysle o zmianie. najlepsza praca jaka do tej pory mialem

radek

pracuje juz calkiem dlugo, bo kilka lat i jestem bardzo zadowolony, nie zamierzam zmieniac pracy

Agata
@radek

a co najbardziej ci się tu podoba?

Czoczo

Pracuje od 2 miesięcy i jest to moja pierwsza praca i o ile dam radę, to chętnie zatrzymam sie na dłużej

szek

Wynagrodzenie poparte premią, przełozeni i generalnie wszystko bez zarzutów. Pracowałem 2,5 roku a potem zwyczajnie poszedłem dalej.

bacek

Głównie ekipę miło wspominam, a poza tym to po prostu dobrze było, ale miałem w zyciu to szczescie, że nigdy nie trafiłem na jakiegoś złego pracodawcę.

Leszek

Premie za wyniki są spoko, a to działą na mnie najbardziej motywująco więc tez dobrze wspominam poczatki swojego zycia zawodowego, bo pare miesięcy temu poszedłem dalej, ale nie dlatego ze było mi źle.

Aneta
@Leszek

To o jakich kwotach mówisz? Ile można tej premii wyciągnąc?

Sama

Dobrze wspominam, głównie fakt, że można było do pensji dołożyć fajne premie, jak się człowike sprężył.

dali

Od 3 lat tu pracuję i bardzo sobie chwalę :)

bonio

Jak się nie obijasz i wywiązujesz z poleconych zadań, to nikt się bez powodu nie czepia jak w niektórych firmach. Dodatkowo premie bywają całkiem sowite. Żyć nie umierać :)

Damien

Pozdrawiam super życzliwe i ogarnięte osoby, które były dziś obecne przy mojej rekrutacji! Imion, że stresu nie spamietałem, ale mam nadzieję, że poszło nieźle i wkrótce będę częścią tego zespołu

@Damien

I jak tam? Udało się dostać tą pracę?

Max

Jestem zadowolony z pracy, chociaż jeszcze jestem 'nowy'' bo to dopiero kilka miesięcy. Nie mam (zupełnie serio) nic złego do powiedzenia; atmosfera i ludzie z którymi pracuje są super, nikt na nikogo nie patrzy wilkiem. Są możliwości rozwoju mniej więcej wiem jakie, czego mogę się spodziewać więc mogę śmiało powiedzieć, że jest po prostu okej.

Taboo
@Max

W sumie to powiem tyle.. są różne szkolenia, rozwojowe zadania, trochę zabawy bo i są imprezy integracyjne (chociaż w pandemii było tego znacznie mniej) a atmosfera fajna; z wypłatami się nie spóźniają, praca stabilna czego chcieć więcej...

@Taboo

Fajnie, że takie dobre warunki pracy. Za te szkolenia o których wspominasz nie trzeba podpisywać lojalki? Bo czasem jak kurs jest droższy to zdarza się że w innych firmach wymagają.

Junior
@Max

Atmosfere w pracy tworzą ludzie a ludzie jak wiadomo... różni bywają. Tu na szczęście nikt sobie w drogę nie wchodzi i każdy współpracuje jak tylko ptrafi najlepiej.

tanry

Bywa ciężko, bywa lżej, czasem dużo obowiązków, czasem można na spokojnie. Normalna praca i normalne warunki. Dla mnie ok.

Odbywałem tutaj staż już hoho parę dobrych lat temu. Dużo się nauczyłem, sporo wyniosłem fajnej wiedzy, z której korzystam do dziś.

Jarosław K.

Świetna praca, nie spodziewałem się, że będzie aż tal dobrze. Zawsze wypłata na czas i spoko atmosfera w zespole.

Aleksander
@Jarosław K.

Dlaczego nie spodziewałeś się, że będziesz zadowolony z pracy w tej firmie? Nie zauważyłem tu niepokojących sygnałów. Wręcz przeciwnie. Wpisy mówią i o szacunku i o bardzo dobrych warunkach. Jedyne, czego mi tutaj brakuje, to konkretów, na temat warunków zatrudnienia. Ile wynosi podstawa wynagrodzenia, a ile premia za wyniki, i czy jest do wyrobienia? Na podstawie jakiej umowy się pracuje? Będę wdzięczny za odpowiedź :)

bally09

Są szkolenia, są premie, awansować można jak się zabłyśnie. Może nie jest to moja praca marzeń, ale jestem z niej bardzo zadowolony!

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław

• Jak się pracuje w Krajowy Rejestr Długów?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Rejestr Długów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Rejestr Długów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Rejestr Długów?

Kandydaci do pracy w Krajowy Rejestr Długów napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowy Rejestr Długów