G.T.I.

Nekla

Opinie o G.T.I.

edyta

no to jak to jest???? jedno mówią , że ok a inni , że do bani, aż taki rozrzut??????

sani

@amak tyle ci powiem że tak naprawdę to stanowisko oznacza pracę w salonie Orange, a więc jest pewien prestiż marki który na ciebie spływa. oczywiście mile widziane jest doświadczenie w sprzedaży w branży telekomunikacyjnej jesli byś chciał się starać o taką pracę

Axel 777

Porażka nie polecam... Praca dla desperatow zarobki wpływają zawsze z opóźnieniem 2 tygodniowym zawsze jak zucisz u nich pracę to dwa tygodnie pracujesz ku chwałę tych cwaniakow... Pracowałem trzy lata starczy.. A papiery to nawet do du...py otarcia się nie nadają

mare

to nie firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracujesz po kilkanaście godzin dziennie za 36 euro i ciesz się że masz prace. warunki mieszkaniowe jak u babci w lepiance.Praca tylko i wyłącznie dla desperatów nie polecam.

może ktoś napisac coś więcej o tej firmie

boguslaw

może ktoś coś napisze o tej firmie,zamierzam tam pracować

pracus

firma nieuczciwa,podpisujesz umowe na 40 godz tygodniowo,a pracujesz po kilkanascie godzin dziennie za frii,nikt za nadgodziny nie placi, Tam pracuja porabani ludzie nie polecam

Zostaw opinię o G.T.I. - Nekla

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G.T.I.