Opinie o Areszt Śledczy w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Areszt Śledczy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Areszt Śledczy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Areszt Śledczy w Tarnowskie Góry

Obserwatorka Nowy wpis

Ten areszt to jakaś kpina. 1,5 msc czekać na transport, wychowawca ciągle kłamie że osadzony jest wpisany do transportu a to (usunięte przez administratora) prawda, kontakt z dyrekcja to kolejny zart tej pseudo instytucji

Kinga Nowy wpis
@Obserwatorka

Kpina kpina. Z transportu z innego zakladu z półotwartego, nagle zamek ! Hit kolejny , jak to wychowawca stwierdziła, proszę pana jak się miejsce zwolni to Pan wskoczy na półotwarty. Powodzenia , nie wieże, może za kolejne 6 miesiecy

Beata

Czemu w tym zakładzie są pluskwy i nic nikt nie robi gdzie sanepid

Anna Nowy wpis
@Beata

wiesz co, jeśli serio masz pewność, że są to po prostu sama to zgłoś? Nie rozumiem w czym problem?

Obserwatorka Nowy wpis
@Beata

Nie tylko pluskwy, tam ogólny (usunięte przez administratora) kila i mogila panuje, jak na celach, tak w kierownictwie i służbie więziennej.

Ktoś tu pochwalił jedną z pracownic, twierdząc że rzetelnie wykonuje swoje obowiązki mimo stresujących warunków tutaj. Czytając dawniejsze komentarze widzę, że bywały tutaj jakieś niefajne sprawy z samym szefostwem. To co tak naprawdę bardziej tutaj stresuje pracowników sami aresztowani czy jednak zarządzający? Może do dziś warunki tutaj się zmieniły?

Nico

Personel aresztu bardzo miły a szczególnie pani Jogda subtelną miła wykonuje swoje obowiązki jak należy mimo trudnych warunków pracy bo praca w takim miejscu z pewnością nie należy do łatwych przedewszystkim trzeba mieć spokój w samym sobie i opanowanie pani Jagoda miła dla odwiedzających opanowana i wyrozumiała szacunek dla tej pani

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Areszt Śledczy? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnowskie Góry
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tarnowskie Góry
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy OLMET ZATRUDNI SORTOWACZY ZŁOMU
Tarnowskie Góry
OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.
Grażyna

Podobno praca jest stresująca. Zastanawiam się czy to z powodu obowiązków czy napiętej atmosfery. Może ktoś z pracowników dać znać ?

Wojtek

Czy do aresztu śledczego można dostać się mimo covida na praktyki?

Wojtek

Warunki pracy nie są najgorsze, można powiedziec, że nawet całkiem całkiem, tylko to nie jest praca dla każdego, bo wiadomo, jest stresująco tutaj z tym wszystkim

Marz

Uwaga na [usunięte przez moderatora] Pracowałam z nim.Jak robił u swego ojca w firmie to nawet na brata kapował,a co dopiero koleżanki i koledzy z pracy.Pozdrowionka dla koleżanki z celi.

wojtek wierzbicki

coz mozna powiedzec- dzielis sie na madrch ludzi w tym Pani Dyrektor oraz debili jak to w zyciu bywa. Pozdrawiam Panią dyrektor, Pania [usunięte przez moderatora] oraz młodego Wychowawce. Ja znowu latam ,staram sie zapomniec w przestworzach ,ze w takich okolicznosciach Was poznałem.PILOT

Zostaw merytoryczną opinię o Areszt Śledczy - Tarnowskie Góry

Areszt Śledczy