Areszt Śledczy

Tarnowskie Góry

Opinie o Areszt Śledczy

Wojtek

Warunki pracy nie są najgorsze, można powiedziec, że nawet całkiem całkiem, tylko to nie jest praca dla każdego, bo wiadomo, jest stresująco tutaj z tym wszystkim

Marz

Uwaga na [usunięte przez moderatora] Pracowałam z nim.Jak robił u swego ojca w firmie to nawet na brata kapował,a co dopiero koleżanki i koledzy z pracy.Pozdrowionka dla koleżanki z celi.

wojtek wierzbicki

coz mozna powiedzec- dzielis sie na madrch ludzi w tym Pani Dyrektor oraz debili jak to w zyciu bywa. Pozdrawiam Panią dyrektor, Pania [usunięte przez moderatora] oraz młodego Wychowawce. Ja znowu latam ,staram sie zapomniec w przestworzach ,ze w takich okolicznosciach Was poznałem.PILOT

Zostaw opinię o Areszt Śledczy - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Areszt Śledczy