Opinie o Adecco Norge As

Andrzej

Ja wrocilem do Adecco po 5 latach i jak na razie jestem mile zaskoczony. Pracuje na duzym projekcie, nie musze sie martwic czy bede mial prace za miesiac,dwa. Projekt potrwa min rok, pieniadze moglyby byc wyzsze- wiadomo, ale i tak nie jest zle, po pierwszym miesiacu wynegocjowalem stawke 220 i jestem na etapie sprowadzania mojej rodziny. W okolicy cisza i spokoj, lowie ryby i jestem szczesliwym czlowiekiem.

Tytus

taaa, pogryzcie sie jeszcze o to adecco ;) na początek/na chwilę moze byc - malo placa, nie polecam

Bart

Ja wyjechałem do Norwegii przez Adecco + wypłata na czas jedyny minus to brak konkretnych informacji człowiek jest zagubiony zaraz po przyjezdzie ale po 3 miesiącach dostałem stały kontrakt wiec współpraca z agencją szybko się zakończyła

sewo
@Bart 28.01.2017 10:10

Tak tak bart przecież wiadomo że nikt już nie dostaje stałych kontraktów. Piście dalej te bajki z biura może ktoś naiwny się złowi.

@sewo 14.02.2017 12:23

Nikt ? A co ma Adecco do kontraktów nic mój kontrakt z agencją był przedłużamy co tydzień wielkie mi cyje kontrakt po byku liczy sie w jakie miejsce wyśle cie agencja i to od firmy zależy czy cie przyjmą a nie od agencji. Lepsze to niż wyjazd w ciemno zwlaszcza do Norwegii gdzie wszystko jest drogie

fikus

Tak, dokładnie, to to samo Addeco, ale działające bezpośrednio w Stavanger. Na ich stronie bezpośredniej znaleźć można setki ofert, ale są zapisane po szwedzku, a to jednak nie dla mnie. Boję się, czy bym sobie tam poradził z angielskim jedynie, jak sądzicie?

vt

U nich ogłoszenia lecą non stop codziennie. Przejrzyj portale.

Norge

Adecco juz nie jest tak profesjonalne jak kiedys .Inne lepsze posrednictwa maja pobyt i szanuja ludzi . Czesc ludzi ktorzy pracowali w biurze i bylo wporzadku dostali wypowiedzenie lub namawiali ich do tego aby sami sie zwolnili . Dobrzy ludzie juz nie pracuja a niekompententni dalej trzymaja sie stolku. teraz widzi sie jak Oslo potraktowalo swoich dlugoletnich pracownikow ktorzy pracowali w biurze to jest godne pozalowania .Ale przyjdzie i na nich kolej .Dobrych ludzi i dobra opinie nigdy nie da sie odzyskac .Takim sposobem Adecco stracilo swoje dobre imie i nawet jak rynek sie ruszy kazdy pojdzie do konkurencji .Polakom zle kojarzy sie Adecco zarowno tym z biura jak tym co pracuja przez adecco . Wstyd wstyd i brak slow .

ceva

5000 zł to on odkłada chyba jak nic nie kupuje do jedzenia, a do roboty chodzi z buta. Teraz to bez papierosów i alkoholu to max . 3000zł pod warunkiem że się nie miało przestojów.

gunar

firma do kitu,za wszystko placisz,mieszkania sa drogie przynajmniej 5 tys koron,jesli chodzi o zlecenia to róznie bywa,mozesz miec,albo siedziec bez pracy przez tydzien lub dwa,a za to ci nikt nie zaplaci,a zycie w norwegi nie jest tanie,tak ze na kokosy niema co liczyc,a bałagan w firmie straszny,bywa ze zapominaja wyplacic nadgodzin,a potem godziny znikaja jak kanfora,stawki miedzy 170 a 180 brutto podatek 35 procent przy normalnych godzinach ok 9 tys zl,bez oplat,ja jestem kawalerem i odkladam ok 5 tys zl,i odkladam juz 7 lat na mieszkanie i wciaz brakuje mi do mieszkania kilkadziesiat tys,tak ze to jest dla praca dla kawalera co mieszka u mamusi,i ma swój kat,odkladam ze swoja dziewczyna i z naszych obliczen kupimy mieszkanie w 2018 roku,pod warunkiem jak nie podrozeja.

KC

Mozecie mi powiedziec jakich pieniedzy za prace mniej wiecej mozna sie spodziewac po wspolpracy z adecco stavanger i jak generalnie wyglada wspolpraca z nimi, czy sa jakies problemy natury organizacyjnej czy wszystko dziala jak w zegarku? Zalezy mi na stalych dochodach i umowie dajacej dobry pakiet socjalny.

spawacz

Omijać szerokim lukiem a wpisy na + to te panie z biura !

Tomasz

oczywiście że sa podwyzki motywacyjne,co 3 miesiace

Obiektywny

Gratuluję stałego zatrudnienia! Zapewne było to związane z faktem że współpracował Pan z obecnym pracodawca za pośrednictwem tej agencji ale zatrudnienie otrzymał nie dzięki samej agencji co swojej własnej pracy, zaangażowaniu oraz innym atutom (prawdopodobnie). Dyskusja tyczy się samego Adecco Stavanger i pracowników tam zatrudnionych i jeśli pisze Pan pochlebny post na temat ich pracy to: 1) jest Pan ich pracownikiem 2) stara się podbudować swoje ego atakując swoich rodaków (nie, nie jest Pan tubylcem i nigdy nie będzie) 3) brak złych doświadczeń lub posiada Pan mentalność i charakter jak osoby tam zatrudnione co nie oznacza że ma rację w tym co pisze. Jest to tylko agencja pracy, duża korporacja która ma swoje standardy, niestety nie ta w Stavanger, większy % pracowników organizacyjnych pochodzi z Polski (niestety ale nie sposób tego nie odczuć a na marginesie: to skąd my to znamy ;D ) Kadra jest niekompetentna i niezorganizowana, często nieznająca branży pracowników których obsługują, arogancka, poziom kultury 0! przez duże Z ;) Ze względu na tutejsze prawo wszystkiego obejść nie mogą, choć zapewne bardzo by chcieli. Wybierając się do Norwegi a szczególnie do pracy za pośrednictwem Adecco Stavanger warto uzbroić się w wiedzę z zakresu prawa pracy, przywilejów i obowiązków. Co do jednego się zgodzę z Mirem, różni ludzie tu przyjeżdżają i niektórzy aż się proszą aby ich przytemperować z tym że jest to wygodne uogólnienie i bardzo niesprawiedliwe dlatego nie odnoszę tego posta do w/w osoby ([usunięte przez moderatora]) gdyż zwykle jej nie znam ale jestem w stanie uwierzyć w jej kompetencje (brak) bo takie sytuacje jak walka na linii: pracownik agencji - zleceniobiorca są nagminne w miejscu gdzie powinna być harmonia i współpraca. Adecco jak i setki firm z branży HR i szkoleniowych w Polsce korzystają z programów unijnych (Kapitał Ludzki itp.) piszą projekt, dostają dotację, szkolą ludzi na dany rynek pracy i z tego również płynie pieniążek więc "wymiana narzędzi" to sprawa wręcz wskazana choć niekoniecznie oficjalna. Na koniec dodam że Adecco jest jedna z najlepszych agencji na globie lecz jeśli traficie na ta w Stavanger, jestem przekonany że się zawiedziecie ;) tak więc gooo to work, know about Your rights ;) and dont give up , jeżeli traficie pod skrzydła tych ludzi starajcie się jak najszybciej od nich uniezależnić i działać na własną rękę a gdyby Norwegię ogarnęła wojna trzymajcie się od nich z daleka bo sprzedaliby Was okupantowi z kiść bananów :D . Ocena Adecco Stavanger: 2/6 i niechlubna ocena pracowników: "polaczki" (pasuje do nich idealnie) Pozdrawiam i życzę powodzenia

synek

Adecco podobnie jak wszystkie wypożyczalnie nie traktują swoich pracowników jak PRACOWNIKÓW tylko jak narzędzie do puki działa jest dobrze jak sie zepsuje kupują nastepne

harman

stawki w adecco Stavanger to 168 kr nie wiecej

Wilhelm Canaris

Ja tez współpracowałem z [usunięte przez moderatora] i nie moge o niej powiedziec jednego dobrego słowa,jest to osoba niekompetentna,zarozumiała,arogancka dla pracowników,a jesli sie rozchodzi o znajomosc narzedzi to nie odróżniała młotka od wiertarki,poprostu wielka chodzaca niedojda adecco,po szkole muzycznej,to moze odrózni flet od klarnetu,hehehe.

jurek
@Wilhelm Canaris 19.07.2013 12:35

Pan ten ma wielkie doświadczenie w pisaniu ANONIMÓW , lecz zawiść którą zieje obróci się przeciwko niemu . Bo będąc podstarzałym facetem , to trzeba mieć rozeznanie , że młodsi są sprawniejsi , a starego ramola to już nikt nie chce - tak panie B........ , trzeba to przyjąć do wiadomości i "jad " już na nic się zda , bo mało skondensowany .

Miro

Czasem ciezko zachowywac sie kulturalnie w stosunku do osob ktore nazywaja innych „niedojdami”. Zwykle sa to ci co chetnie obarczaja innych za wlasne bledy i niepowodzenia – klasyczny problem Polakow za granica. Z Pania [usunięte przez moderatora] mialem porzyjemnosc wspolpracowac przez ponad 2 lata, bardzo mila i porzadna osoba. Dzieki Adecco znalazlem stala prace w Stavanger u jednego z ich klientow. To dobry start dla tych ktorzy maja realne oczekiwania i nie oczekuja od pracownikow adecco wiecej niz do nich nalezy. Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie zwykle sie sprawdza ;)

Zostaw opinię o Adecco Norge As - Stavanger à oslo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adecco Norge As