SAMSET SP ZOO

Opinie o SAMSET SP ZOO

Man

Wiesz co, no jeśli chodzi o te hasła, to generlnie spróbuj wpisać SAMSET SP ZOO i powinno go znaleźć i nie powinno być problemu w końcu jest od tego google

anna

@erf gdzie mam napisać ? bo na haslo samset nic nie znajduje

darek

z choinki sie urwałeś, w samsecie koles okradł ludzi i firmy na grube miliony, potem zakładał kolejne firmy i kombinował dalej by go komornik i wierzyciele nie dopadli i kradł dalej. To jest grubszy przekręt, jak chcesz wdepnąc w g.. to sie zatrudnij :)

były pracownik

Przecież tam nie ma żywego ducha! Firma trup, a pocztę to nawet nikt nie odbiera. Pocztę czyli wezwania sądowe i komornicze.

tarka

Ostatnio na jowisza.

Czesław

LukGroup to firma zajmująca się sprzedażą węgla na skalę Polski. Jednak ta nazwa jest czysto teoretyczna bo nie można znaleść nic w internecie o niej. Wiem napewno, że jest to jedna z "firm" grupy Ahsoka.

GW

Nie polecam chyba gorszej firmy w Warszawie nie ma. Pracowałem więc wiem. Naprawdę odradzam pracę w firmie Samset i Pana ( usunięte przez administratora )

płaci ci? ha ha ha, jedyną osobą która tam \'\'długo\" pracuje jest emeryt!!!!!!!

obecny pracownik

mi płaci bez problemu, pracuje już ługi czas i nigdy nie miałem problemu

Pracowałem już w kilku firmach i muszę przyznać, że w porównaniu do np. mojego byłego pracodawcy Samset trzyma się dobrze. Fakt, może nie jestem mega wymagający ale szanuje to co mam. Koledzy piszą tutaj, że pieniądze nie są wypłacane na czas - ja miałem max kilkudniowe opóźnienie a tak poza tym pensja jest wypłacana na bieżąco. Polacy, potraficie tylko narzekać!

marianeta

czy ktos moze mi udostepnic instrukcje obslugi do zakupionego u nich urzadzenia? Umowa mi sie skonczyla, instrukcji nie chca mi wydac a przeciez urzadzenie nadal jest moja wlasnoscia tylko nie wiem jak je skonfigurować.moj emai : anetkas79@o2.pl

xx

nie płacą na czas wynagrodzeń , możliwość rozwoju zawodowego = 0

sramset

Odradzam tę firmę! Zatrudniają na 3 m-ce po czym nie przedłużają umów tłumacząc się złą sytuacją finansową, po czym ponownie szukają pracowników. A mój kolega pracował 1 dzień przy zakładaniu GPS-ów, mówił, że wyzysk straszny. Poza tym w tej firmie cały czas jest otoczka konspiracji o której oczywiście wiedzą wszyscy oprócz Ciebie. Z nikim nie można się dogadać.( usunięte przez administratora ) Zastanawiające jest to, że wszyscy w tej firmie się znają, spędzają czas razem, piją z jednego kubka a nie ma żanej w miarę nowej osoby. Spóźniają się z wypłatą pensji i wyśmiewają ludzi za plecami, ogólnie nic miłego tam nikogo nie spotka.

Byłem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej . Pani.... nie pamiętam jej nazwiska roztaczała wizję jaka to świetna firma i w ogóle, że bardzo chętnie podejmą ze mną współpracę. Pożegnaliśmy się jadę zadowolony do domu (500km), że praca załatwiona po czym Pani pisze do mnie maila, że świetnie by było gdybym wysłał jej całą swoją bazę klientów, ona to sobie przeanalizuje??!!!! Delikatnie mówiąc wyśmiałem kobietę i odpisałem, że dopóki umowy nie nęde miał podpisanej to na pewno bazy nie zobaczy bo jest to moja ciężko wypracowana baza. Oczywiście Pani zapowiedziała, że przygotują umowę i zaproszą mnie na jej podpisanie oraz szkolenie w ciągu 2 dni. Dzisiaj minęły ponad 3 miesiące i po moich kilku telefonach Pani cały czas twierdzi, że jeszcze nie podjeli decyzji. Więc jak dla mnie firma maksymalnie niewiarygodna, która chce tylko pozyskać bazy od innych handlowców

Słowa kojarzące się z SAMSET SP ZOO (np:. stresująca, wyczerpująca,wykańczająca , ): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... zerowy!!!!!!!!!!!!!. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... ogólnie poza ksiegowościa fajni, ale Pani(jesli mozna ja tak nazwać) ksiegowa-główna jest beznadziejna, nie da sie znia współpracować, wykańcza ludzi psychicznie-dzieki niej wyladowałem na proszkach depresyjnych i u neurologa, to nie jest człowiek to jaks wariatka która zamydla oczy jaka to ona bedzie dla was miła i ostrzega juz na I rozmowie że ma trudny charakter i miewa ciezkie dni-tylko,że te dni trwaja bez końca, wymaga od ludzi rzeczy a nie potrafi ich najpierw nauczyc tego co wymaga,chore babsko które ma problemy osobiste i wyzwa sie w pracy, a tak na koniec to jeszcze tworzy niezły duecik z jednym z dyrektorków :) -ma na niego nie samowita chcce i nie daj Boże wejśc jej w parade :) tak na prawde to oni (ksiegowa i dyrekrtorek)żądza w firmie a prezesi nie maja za wiel do powiedzenia. Od jakiej stawki można negocjować pensję?płaca nieżle i umowa o pracę od 2000-3000 netto Najbardziej podobało mi się w SAMSET SP ZOO:ze juz tanm nie pracuję Najbardziej nie podobało mi się w SAMSET SP ZOO:księgowa!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o SAMSET SP ZOO - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAMSET SP ZOO