McDonalds (Słupsk)

Opinie o McDonalds (Słupsk)

Słowa kojarzące się z McDonalds (Słupsk) (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są świetni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie można Najbardziej podobało mi się w McDonalds (Słupsk): ludzie z jakimi pracowałam Najbardziej nie podobało mi się w McDonalds (Słupsk): jedna przerwa 30minutowa w ciągu 12 godzinnej pracy

Zostaw opinię o McDonalds (Słupsk) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonalds (Słupsk)