Pack Plast

Opinie o Pack Plast

Patrycja

@Niedoszły pracownik a czemu nie można liczyć na rozwój? Mógłbyś więcej opowiedzieć o tym w Pack Plast? Czym to jest spowodowane? Ktoś też uważa tak samo?

Niedoszły pracownik

Po wstępnym zapoznaniu firma wydaje sie być przyjazna. Odnośnie szefa, osoba na prawdę wysoce kulturalna i miła. Tak jak ktoś tu wspominał, nie ma co bardzo liczyć na rozwój, z tego właśnie względu zrezygnowałem.

xxx

dziwię się, że nikt nie wspomniał o tym, że w końcu poruszyli rekrutację :) Szukają operatora maszyn termoforujących, ciekawie to brzmi, jak ktoś się na tym zna, to bajka

byla pracownica

Pracowalam w tej firmie,bywalo roznie.na zarobki nie narzekalam,normy fakt wziete z nieba i uciazliwe bylo rozpisywanie sie co do minuty w specjalnym zeszyciu,szef ok.miewal swoje humorki ale szef nie jest od tego zeby byc milusi;-) ja tam chetnie bym wrocila tylko nie ma nigdzie ogloszen

sasa

Po co te sprzeczki? przecież to wszystko ma służyć celom informacyjnym, a nie szerzeniu sporów międzyludzkich!!! Ja chce zdobyć szeroką wiedzę o firmie do której kandyduje wiec uprzejmie poprosze o info na temat: czy firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jaki jest kontakt z przełożonymi??

gregory

Nie ma nikogo, kto by się jeszcze wypowiedział, bo czekałem na odpowiedź cierpliwie chyba wystarczająca ilość czasu.

Debeściak

Piszę po POLSKU-potwierdzi to każdy polonista a jeden błąd ortograficzny we wpisie to nawet prezydentowi może się zdażyc.A co do mojego przesadzania to skąd wiesz jak tam było? Pracowałeś tam czy co?

aro

Najlepiej byłoby, gdyby jakiś aktualny pracownik Pack Plast napisał, jak u nich z rotacjami i warunkami w pracy, bo pewnie może być różnie.

Debeściak

Oooo.. Widzę że Pan (usunięte przez administratora)śledzi wpisy na temat swojej firmy.Może i poleciało pare przekleństw ale wszystko co napisałem było prawdą co może poświadczyc wiele osób.Mam tylko nadzieję że wpis przed jego usunięciem przeczytało kilka osób co uratowało ich przed pracą w tej firmie.Nadal podtrzymuję to co wpisałem : - Praca za marne pieniądze - Niewykonalne normy wymyślone niewiadomo zkąd - Mobbing na każdym kroku - Fatalne warunki pracy Zdecydowanie odradzam każdemu pracę w tej firmie. Oby ten wpis nie "zginął" w niewyjaśnionych okolicznościach i był przestrogą dla wszystkich niedoszłych pracowników.

debeściak

(usunięte przez administratora)Nadal podtrzymuję to co wpisałem : - Praca za marne pieniądze - Niewykonalne normy wymyślone niewiadomo skąd - [usunięte przez administratora] na każdym kroku - Fatalne warunki pracy Zdecydowanie odradzam każdemu pracę w tej firmie. Oby ten wpis nie "zginął" w niewyjaśnionych okolicznościach i był przestrogą dla wszystkich niedoszłych pracowników

Debeściak

Boje się coś napisać bo zaraz to usuną ;)

Aska

Witam, niestety z żalem ale kończę prace z naszymi opakowaniami., nie mamy co zgrzewać:(. Były lepsze i gorsze dni:(. Ale ogólnie polecam. Moze jeszcze tu wróce..

Ewa

Witam, pracowałam w tej firmie ponad rok. Nie rozumiem dlaczego większośc osob pisze takie bzdury. Tak jak w każdej pracy trzeba pracować a szef jest spoko mozna zawsze sie z nim porozumieć tylko trzeba chcieć. niestety jak sie komuś nie chce pracować i ma się lenia to najlepiej obsmarować firmę, w której się pracowało. pamietajcie szanujcie szefa swego ponieważ możecie mieć gorszego.

Iwona

Witam, niestety tu tez tną zatrudnienie. Po 3 latach zmieniam. Ogólnie dobrze - bardzo dużo sie zmieniło. Te wczesniejsze opinie to chyba lekko przesadzone, choć kilka osób dyscyplinarnie sie rozstało. To juz całkiem nowoczesna firma, walczy z kryzysem. Do następnego razu. Iwona

Bart

To firma zajmująca sie tłoczeniem opakowan. Praca jak na produkcji. Zespól tez - raz sensowni raz ściemniacze. Ogólnie ok. Ja przepracowałem tam około roku przy termoformierkach .. B.

Debeściak

A kto jest teraz kierowniczką w Pack-Plast???

anonim - 2011-08-10 14:49:22 Niestety jak sie komus nie chce pracowac to wszedzie bedzie zle. To chyba wypowiedź właściciela pp. tego kłamcy i debila.

To co wszyscy tu piszą to niestety prawda. Byłem, pracowałem i wiem. Nie polecam, szkoda czasu. Przyszły pracowniku zastanów się...

Niestety jak sie komus nie chce pracowac to wszedzie bedzie zle.

Jutro ide na rozmowe o prace.hmy zobaczymy po przeczytaniu opinni mam obawy i to wielllllllllllkie.Pracowalam juz na niejednej produkcji i wszedzie jest ciezkawo.

Anonim

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, przebiegła względnie, szef dość miły. Będąc na zakładzie praca wydawała się być ciekawą jednak nie ma co liczyć na rozwój swoich umiejętności w tym zakładzie. Kierowniczka umówiła się na dzień próbny oczywiście poszłam jak większość naiwnych ludzi ;/ przepracowałam 4 godziny za które mi nie zapłacono. Kiedy doszło do rozmowy o płacę, przedstawiono mi regulamin ;) 8 punktów jak nie więcej które trzeba spełnić aby dostać premię, soboty płacone normalnie bez 50% jak mówi kodeks. Zmiany Śmieszne bo od 7 do 15:15 dziwne bo pracując do 18 widziałam jak pracownicy wychodzili o 15:30 jak nie później.Druga zmiana do 22:15 Okolica niebezpieczna a częstotliwość jednego autobusu który tam dojeżdża przerażająca. Jednak nie to mnie zastanawia, w tym zakładzie nikt się nie odzywał, każdy robił tak jak by bał się odezwać do siebie.

Zostaw opinię o Pack Plast - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pack Plast