Opinie o Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. w Płock

Niby wielką firma dobrze zarabiająca a dla pracownika tragedia.... 250 zł w tym roku podwyżki to najniższa krajowa więcej urośnie niż pensje

4400brutto

Kilka miesięcy temu mieli w necie ofertę dla mlodszego aparatowego produkcji. Czy stawki wzrosły ponad to co pisano tu w ubiegłym roku (4400brutto na start)? Jeśli mam doświadczenie to dostałbym więcej czy każdy od takiej samej stawki zaczyna? No i widziałem wzmiankę o pracy zmianowej, w jakich godzinach jest praca teraz?

Zks Nowy wpis

Teraz na start 5300zl+ 700zl zmianowe + 15% premi. 2×premie świąteczne 2000zl i premia roczna to socjal nawet nawet

@Zks

I premia od początku pracy obowiązuje? Bo wiem, że różnie to bywa w różnych firmach na okresie próbnym. Tak samo mnie ciekawi, czy jak ktoś się teraz zatrudni to dostanie tą premię świąteczną.

Hmm
@Anonim

A ogólnie na jakie wynagrodzenie moze liczyć mlody pracowanik na początek?

Mira
@Hmm

Hej, jak ktoś będzie odpowiadał, to napiszcie poza pensja, to jakie premie są? Taki nowy pracownik tez dostaje jakieś premie miesięczne, frekwencyjne czy inne?

Pracownik Nowy wpis

4400brutto

Przewoźnik

Pracownicy rejestrujący auta na załadunek żądają od kierowców zezwolenia na pracę dla cudzoziemców do czego absolutnie nie mają prawa co potwierdza Państwowa Inspekcja Pracy. Jak człowiek chce się do nich dodzwonić i wyjaśnić dlaczego łamią przepisy to niestety telefon jest ciągle zajęty. Szkoda,że nikt ze zwierzchników się tym nie zainteresuje. Taka duża firma,a nie znają przepisów i nie wiedzą,że je łamią takim zachowaniem. Wstyd !!!

@Przewoźnik

Tego dokumentu żąda Orlen Ochrona w celu wydania przepustki na wjazd. Dotyczy to tylko kierowców z Białorusi i Rosji, ze względu na wprowadzone sankcje.

Piszą na swej stronie o zakładach, o technologii itp. A gdzie w tym wszystkim ludzie? Jak się tu traktuje pracowników, jak docenia ich wkład w sukcesy, którymi firma się szczyci? Czy ma to przełożenie na warunki zatrudnienia? Idzie tutaj pracować na umowę o pracę na czas nieokreślony? I jakie jest przełożenie na zarobki?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Młodszy aparatowy produkcji?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Aparatowy Produkcji?

Były Pracownik

Zależy do kogo trafisz. Na produkcji mają na prawdę świetnych kierowników. To ludzie którzy od podszewki znają całą instalacje. Przechodzili przez wszystkie tryby kariery. Jak jesteś ogarnięty, zdyscyplinowany i masz chęć do nauki to będziesz zadowolony. Ludzie po studiach się zatrudniają na aparatowego, bo wiedzą że w przyszłości się im opłaci. Zarobki jak na Płock są dobre, ale kokosów nie oczekuj. Ogólnie jak nie jesteś leser to źle mieć nie będziesz.

Kazimierz
@Były Pracownik

Próbowałem poszukać nowej oferty pracy, również na stronie firmy, ale nic z tego. Dwa lata temu szukali jakiegoś Account Managera, ale to nie moja broszka, i wszystko po angielsku w dodatku bez podanej stawki. Co do zarobków, to chyba możesz podać zakres wynagrodzenia dla aparatowego, tym bardziej, że już tam nie robisz? Z Twojej wypowiedzi też wynika, że zdarzają się tam awanse. Czy tą możliwość ma każdy tu zatrudniony, zdradzisz, co jest brane pod uwagę?

Firma swego czasu szukala menagera, może ktoś wie coś na temat pracy na tym stanowisku? Tam tez pdoobne warunki do tych, które opisujecie na stanowisku dot. sprzedaży/zakupów? Często w ogóle firma szuka pracowników? Patrząc na wpisy, rotacja musi być duża?

Info

Czy ktos wie jakie zarobki w dziale zakupów i wogóle jaka opinia czy warto tam isc?

Pozdrawiam arogancką Panią z okna nr 2 zejestrujaca kierowców na załadunek .Brak kultury ,słownictwo z rynsztoka .

Barbara
@Marek

Aż tak źle?:) Może warto jakoś zgłosić takie zachowanie do pracodawcy?

@Barbara

A komu to Pani zgłosi. Jak Pani z okienka pewnie rodzina ostatnio przyjeli aparatowego który był święcie przekonany że będzie jeździł wózkiem widłowym

Justyna
@Jony

I co, jednak nie jeździł? A dalej po trzech miesiącach jest tu jeszcze zatrudniony?

Henryk

Ciekawi mnie jedno skoro jest tak źle to ciekawe dlaczego ostatnio na aparatowego było ponad 100 podań

Franciszek

Kompletnie nie rozumiem jednej rzeczy. Jedna z osób wspomniała, że nie można tutaj liczyć na żaden rozwój i dodała jednocześnie, że są tutaj bardzo często egzaminy. Z tego co wiem egzamin sprawdza wiedzę i dzięki niemu można awansować. To jak to się ma w takim razie z brakiem rozwoju? Ktoś to mi wytłumaczy?

A
@Franciszek

A znasz określenia egzamin okresowy, kontrolny, potwierdzający kwalifikacje ? I raczej nie uzysujesz awansu, ale nie dostaniesz czerwonej kartki.

Justyna
@A

W sensie, że jakoś celowo nie zwalniają? A miał to kiedykolwiek ktoś jakąś dyscyplinarkę może?

-zarobki tragedia , -ciecia oszczędzanie na wszystkim - egzaminy egzaminy i jeszcze raz egzaminy! -zero rozwoju każdy kto ma tylko szanse odchodzi -ogromna odpowiedzialność

anna
@Andrzej

cos wiecej o zarobkach?

@Andrzej

Andrzej a wy wszyscy i tak tam po znajomości nie patrzą na szkołę tylko sama rodzina i koledzy i jeszcze narzekacie

Barbara
@Jony

a skąd wiesz że po znajomości, miałeś okazję tu pracować? Jak zatrudniają postronne osoby to też nie wymagają ukończenia szkół?

@Barbara

Tam raczej nie zatrudniają postronnych osób sami znajomi szwagry itp

Nomad

Dzień dobry, pracuje w firmie od jej powstania i powiem, że ta firma schodzi na psy! Dlaczego? 1. Fatalna polityka personalna, ludzie odchodzą na emeryturę a na ich miejsce nie zatrudnia się nowych. W ten sposób jest nas o ponad 20% mniej niż wtedy kiedy ja zaczynałem, a roboty nie ubywa. 2. Zarobki dużo mniejsze niż w PKN, do tego brak premii miesięcznych. Każdy kto może ucieka stąd. 3. Brak ścieżek awansu, brak kryteriów awansu. 4. Pracownikowi mówi się wprost jak się nie podoba to won a jednocześnie blokuje przejścia do PKN. 5. Firma kreuje się na dobrego pracodawcę, natomiast wyniki przeprowadzanych ankiet mówią że jest bardzo źle ale nic się z tym nie robi. 6. Brak prawdziwych liderów, całe dyrektorskie towarzystwo po kądzieli nie jest w stanie dogadywać się z ludźmi. Tylko zastraszanie. Firma żeruje na tym że pracownicy nie są mobilni a lokalny rynek pracy bardzo słaby. Podsumowując: na chwilę z braku laku można się zaczepić jednak jeżeli liczysz na coś ambitnego i lepiej płatnego to tego tam nie znajdziesz. Sam przespałem czas kiedy trzeba było odejść ale teraz kilka lat do emerytury to się już nie opłaca.

Mela
@Nomad

Święta prawda! Siedzą tylko ci, którym już blisko do emerytury albo ci co nie mogą znaleźć innej pracy. No i grupa wybrańców, którzy maja tam jak u Pana Boga za piecem. Reszta zmyka gdzie (usunięte przez administratora) rośnie :)

Teresa
@Mela

Ale tacy ludzie przed emeryturą też muszą gdzieś pracować i pewnie są wdzięczni za to. Dla nich to taka ostatnia przystań, nieważne jaka ważne że jest :)

Irek

obiecują wiele a płace są niskie w byle jakiej firmie można zarobić więcej ,współpracownicy też dają wiele do życzenia... (ciesz się bo pracujesz na Orlenie) ogólnie porażka nie polecam chyba że dla zdobycia doświadczenia !

o
@Irek

ile brutto?

Jak radzicie sobie z covidem? Jakieś zabezpieczenia?

Edmund

Ciekawe dlaczego w tej firmie pracownicy głównie odchodzą do Orlenu a nie przychodzą z Orlenu? Odp. Jest prosta macie dobrze pracować i być tani tak odpowiedział mi kiedyś osoba z najwyższej kadry zarządzającej, a jak się nie podoba to ........ Ot cała filozofia podejścia do pracownika w tej mojej firmie.

Kamil

Czyli nie ma co liczyć na premie miesięczne ?

Warto się starać o pracę biurową z wykształceniem średnim bez matury? Czy raczej wymagane jest wyższe?

n

Ile mozna zarobic w biurze?

Leszek

Wspominasz o pakiecie socjalnym. Czy mógłbyś napisać co dokładnie zawiera? Także dodatkowe premie mogłyby podwyższyć zbyt niskie według Ciebie wynagrodzenie, więc ciekawi mnie, czy firma je oferuje.

Damian

Witam. Może się ktoś wypowiedzieć na temat logistyki w BASELLU?

Zostaw merytoryczną opinię o Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o.?

Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o.
  • Ignacego Łukasiewicza 39
    09-400 Płock

Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o.