BASELL ORLEN POLYOLEFINS SP. Z O.O.

Płock

Opinie o BASELL ORLEN POLYOLEFINS SP. Z O.O.

guguś

Firma płaci ponadprzeciętnie jak na Płock ale mniej jak w Orlenie. Brak jednak jakichkolwiek możliwości awansu, wszytko zarezerwowane dla tzw zaufanych znajomych także jeśli jesteś ambitny i planujesz coś osiągnąć w życiu to nie tam.

Życzliwy
@guguś 22.02.2017 16:21

Święta prawda, prawda i jeszcze raz prawda, niestety. Wszystko co lepsze to obstawione przez ,,swoich" :( Brak możliwości awansu, no chyba że planujesz całe życie być aparatowym czy operatorem wózka :/

Wiesz o firmie BASELL ORLEN POLYOLEFINS SP. Z O.O. coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o BASELL ORLEN POLYOLEFINS SP. Z O.O. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BASELL ORLEN POLYOLEFINS SP. Z O.O.