Inastal

Katowice

Opinie o Inastal

Instal Katowice to NIE POLECAM 7-eur 7.50 eur na godz. w Niemczech za dojazdy do pracy pobierają opłaty na start nie dają zaliczki na wolne do domu trzeba zapłacić. Na rekrutacji mydlą oczy o stawce nie mówi się nic do piero po pół godziny trzeba się zapytać jaka jest stawka dopiero z wielkim ciężarem mówi się 9 euro BRUTTO.Chcieliby zrobić robotę za tanie pieniądze i szybko. MILE WIDZIANY WŁASNY SAMOCHÓD I ŻEBY WOZIĆ LUDZI DO PRACY A ONI DOKŁADAJĄ NA PALIWO TO SĄ CWANIAKI Z KTÓRYMI SIĘ JESZCZE NIE SPOTKAŁEM TĄ FIRME ZNAJĄ LICZNI PRACOWNICY MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK JEST KRÓTKO >>> NIE POLECAM

Zostaw opinię o Inastal - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inastal