Emero Group S.j.

Toruń

Opinie o Emero Group S.j.

asia

firma krzak brak słów,szkoda czasu tam pracować

krasnal

a czy ktos moze pracowal lub pracuje w lublinie bo dostlem zaproszenie na rozmowe

moon
@krasnal 22.07.2013 17:53

Pracowałem tam kilka miesięcy, to było bez sensu. Zarobki wypłacają co 2 miesiące (i to też nie takie jakie Ci obiecują). Zarabianie tam przez forme prowizyjną mija sie z celem.

Handl
@moon 04.01.2017 17:48

A robili ci jakies problemy w momencie odejscia? W sensie ze wylozyli na szkolenia itp biura?' A jaki okres wypowiedzenia ?

Zostaw opinię o Emero Group S.j. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emero Group S.j.