Opinie o Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego Wydział w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego Wydział w Zabrzu. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego Wydział w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Podmioty kadr, płac, świadczeń i szkoleń na rzecz pracowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego Wydział w Zabrzu w Zabrze

Bronisław Nowy wpis

Przeczytałem, że uczelnia nie płaci wykładowcom. Ale to było ponad 5 lat temu i może coś się zmieniło. Któryś z wykładowców, ewentualnie pozostałych pracowników mógłby wypowiedzieć się na ten temat, jak teraz wygląda sytuacja? Nie mają problemów finansowych?

12345 Nowy wpis
@Bronisław

Nic się nie zmieniło dalej szkoła jest zadłużona, komornik wysyła do studentów wezwania do wpłaty na poczet zadłużeń szkoły. Omijać szkołę szerokim łukiem!

Julia Nowy wpis
@12345

Ale to co, studenci mają płacić za to, że uczelnia jest zadłużona? ;O

12345 Nowy wpis
@Julia

tak, dostajemy wezwania od komorników

Mikołaj

Czy szkoła przeszła teraz na nauczanie zdalne ?

Mamba

Jak można płacić takim pseudo wykładowcom, którzy nic poza chamstwem sobą nie reprezentują. Nie chcę wrzucać wszystkich do jednego worka, bo wielu porządnych ludzi mógłbym skrzywdzić. Ale taki obraz uczelni utrwalił mi się w trakcie i po zajęciach. Czy studiowanie na takiej uczelni jest w miarę przystępne finansowo ? Nie, nie i jeszcze raz nie !!! Dla osoby bez pracy zafundowano w ciągu tylko jednego semestru "wycieczki turystyczno - krajoznawcze" do Dąbrowy Górniczej, Będzina, Miasteczka Śląskiego, i o dziwo najbliżej padło na Gliwice. Czy uczelnia osadzona jest w realiach XXI wieku ? Nie, nie i jeszcze raz nie !!! Rozlatujące się tablice, krusząca się kreda, brak wody w salach, brak komputerów, rzutników, zresztą można rzec uczelnia osadzona jest w realiach lat 80- tych ubiegłego stulecia. Do dyspozycji miało się wykładowcę, który w tempie karabinu maszynowego nadawał informację, które słuchacz musiał w tempie maszynowym zapisywać długopisem przez co najmniej 2 godziny. Informacje jak z ubiegłego wieku pamiętające okres bloku komunistycznego - typowo encyklopedyczne, które nie miały ze sobą jakiegoś powiązania logicznego. Będąc matematykiem z wykształcenia był to po prostu świński bełkot. Nawiązując do kultury osobistej muszę zauważyć, że pozostawiała wiele do życzenia. Bardzo młoda osoba, która mogła być moim dzieckiem wyrażała się o mnie bez najmniejszych skrupułów obraźliwie. Najbardziej co mnie poruszyło zwracanie się do słuchaczy przez smarkatą po nazwisku. Przecież jej pyska nic by nie wykrzywiło, gdyby powiedziała PANI lub PAN . To było nie do przejścia. ŻENADA PRZEZ WIELKIE Ż!!!!!!!!!

BOND

Hahaha, to nieprawda!Ja moje wynagrodzenie miałem zawsze płacone na czas! Ci co piszą takie opinie pewnie nie wywiązali się należycie z umowy, albo w ogóle jej nie wykonali. Żałosne, od razu widać kto to pisze.Nieroby i darmozjady!

MS
@BOND

To samo można powiedzieć o tym kto pisze powyżej!! Szkoła nie wypłaca zarówno wykładowcom - WYNAGRODZENIE jak i studentom - STYPENDIA (które są z Ministerstwa). Także pisanie pozytywnych, ale KŁAMLIWYCH opinii o czymś (kimś) świadczy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego Wydział w Zabrzu spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ta szkoła to jeden wielki (usunięte przez administratora) i wkrótce padnie z wielkim hukiem. Ja po swoje pieniądze idę do sądu, a gdy będzie już wyrok od razu do komornika, odzyskam co do grosza. Panie Piwko kończ pan wstydu oszczędź, w średniowieczu to wiedzieliby co z takim zrobić. Tą uczelnią powinna zająć się Polska Komisja Akredytacyjna.

ront

www.warszawa.janski.edu.pl/2014-01-21-07-26-34/misja Dewiza Szkoły to: Prawda - Dobro - Skuteczność Poszukiwanie PRAWDY Czynienie DOBRA Czy to po chrześcijańsku brać pieniądze od studentów i nie płacić miesiącami kadrze dydaktycznej? Jaki to paragraf? art. 282 § 1 pkt 1 czy art. 22 K.p. ? Szczęść Boże!

taż oszukana

Nie do uwierzenie, że człowiek w sutannie może być tak cynicznym i bezwzględnym wyzyskiwaczem. Nie płaci i nie zamierza płacić. Czuję się nie tylko oszukana, czuję się okradziona. Bycie okradzionym przez duchownego jest tym bardziej bolesne, że normalnemu człowikowi nie mieści się w głowie taka perfidia. Panie Piwko wstyd! Powinni pana wykluczyć ze społeczności duchownych, bardzo źle pan o nich świadczy. Jeśli ma pan gdzieś wyroki sądu cywilnego, to niech pan drży przed tym ostatecznym. Jeśli jest pan wierzący???

Longtom

To prawda, że nie płacą wykładowcom, a klecha prowadzący tę firmę radzi by iść do pośredniaka albo do sądu. Mają majątek w postaci nieruchomości, więc byłoby z czego spłacać.

wlodek

A może jest to rozwiązanie, wolontariusze też są potrzebni :)

nauczycielka

Po pierwsze - nie płacą wykładowcom. Po drugie - nie płacą wykładowacom. Jeśli chcesz uczyć w ramach wolontariatu - strzał w dziesiątkę!

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego Wydział w Zabrzu - Zabrze

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego Wydział w Zabrzu
1.7/5 Na podstawie 10 ocen.

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego Wydział w Zabrzu