RESTAL

Opole

Opinie o RESTAL

Alicja

Trwają poszukiwania kandydatów na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY. Zainteresowani? Na stronie firmy dowiecie się więcej http://www.restal.com.pl/specjalista-ds-sprzedazy/

Nick
@Alicja 27.03.2017 14:47

Firmy już nie ma!

branza1

To co stało się w tzw. nowym restalu powinno być ścigane z urzędu; tyle nie zapłaconych długów, współczuję łatwowiernym dostawcom, a pan właściciel wdrożył plan B i się ewakuował na wcześniej upatrzone pozycje

myk

mi już na koniec było wstyd tam pracować

olek

Moż wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno jest szansa na jakieś premie do tego, co znacnzie urozmaica zatrudnienie teraz.

...
@olek 12.10.2016 14:00

Jedyne czego można się spodziewać w tej firmie to upadku! A premie zabrali już dawno temu...

smutna prawda

Serdecznie nie polecam! Firma coraz bardziej pogrąża się przez sposób zarządzania. Brak materiałów i brak wypłat na czas! Wszędzie długi. Nie dość, że wynagrodzenia są po terminie to jeszcze na przestrzeni lat tylko się zmniejszają. Kiedyś to był dobry pracodawca - teraz porażka.

kornik

Mam pytanie,chcialbym tam pracowac jako zwykly pracownik na produkcji. Gdzie mam wyslac swoje cv zeby sie do mnie odezwali. Ile zarabia zwykly pracownik i w jakich dniach i godzinach odbywa sie praca.

Nick

a co to jest Restal Maclog ?

papa

syrenka chyba nie wie, w jakiej sytuacji znajduje się jej pracodawca :) oj syrenko, syrenko...

branżysta

mnie interesuje, jak po zamknięciu tego ciekawego przedsiębiorstwa, będzie można egzekwować długie gwarancje na dostarczone materiały

wierzyciele

maja problemy finansowe i nie płacą FV za usługi/ wpisy w KRD uważajcie z kim pracujecie.

Miś

To nie jest prawda, że dach przeciekał, a na zgrupowaniu prawie wcale nie padało :)

Pracujący

Powiem tak...czytam co poprzednicy pisali już od 2009 roku o upadku a firma nadal istnieje i nadal potrzebuje pracowników. Jeżeli ktoś myśli, że przyjdzie i za odwalenie tak o 8 godzin będzie zarabiał kokosy to niech daruje sobie takie komentarze. Praca jest spokojna, robisz co trzeba, dajesz coś z siebie i jest ok. Praca jest stabilna i nie musisz się o nią martwić jeśli dajesz coś z siebie a nie odwalasz sztukę dla zasady przez 8 godzin. Praca jednozmianowa, czasami soboty. Firma jest w dobrej kondycji i nie chyli się ku upadkowi jak niektórzy pisali (pewnie konkurencja). Ja pracuję i jestem zadowolony. Wypłaty w terminie, składki płacone...coś więcej trzeba? Pozdrawiam i polecam pracę.

buldog

Temat dotyczy firmy z Opola a nie Starogardu Gdańskiego

Szukający informacji!

Ludzie to nie forum!

mark

jest ok

miko

W tym roku już od stycznia przyjęto kilka osób ( w tym i ja się dostałem ), wszyscy na umowę o pracę. Wynagrodzenie satysfakcjonujące - a roboty tak dużo że pewnie niedługo znowu będą przyjęcia - nie wiem co za debil pisze od ponad roku o finalnym upadku.

xyz

a szukają pracowników ? i dla czego wypowiedź akurat Gala jest dla Ciebie nieautentyczna

gall anonim

teraz to dopiero jest tam dziadostwo wszystko do d... . to nie dawny RESTAL ...

gall anonim

teraz to dopiero jest tam dziadostwo wszystko do d... .

luka

Też bym prosił o takie info czy są przyjecia,jak zarobki?? I na ile zmian sie prauje i weekendy tez??

jaro

A jak mówicie, że w tym restalu nie ma szans na rozwój zawodowy, to może powiecie jakie mają wymagania co do pracowników jakich przyjmują? gdzie jest ta poprzeczka którą trzeba przeskoczyć? bo szczerze mówiąc, może by mie i restal interesował ale nie mam pewności czy się tam nadam do pracy i stąd takie dylematy

zero

W Nowym Restalu nie da się rozwijać zawodowo, panuje chaos, brak kompetencji i brak wyraźnego programu naprawczego. Sezonowość jest duża a wynagrodzenie nieatrakcyjne. taki stan utrzymuje się już od dłuższego czasu

Daro

Dziwne, od dłuższego czasu wszyscy wypisujecie głupoty ( powyżej , że firma upada , zwolnienia etc, a ja dziś patrzę, a na praca pl ogłoszenie o zatrudnieniu i to w Restalu na stanowisku specjalista ds. spzredaży ( praca biurowa) , sprawdzam na stronie firmy i co Restal działa - jest Restalem , a nie Zaberdem , a po prześledzeniu wyników z przetargów widać, że trochę tematów wygrywają, chyba komuś z piszących powyższe komentarze zalerzy,aby osoby szukające pracy w błąd wprowadziś - nie ładnie, nie ładnie - ja zamierzam aplikować i szczerze liczę, że zaproszą mnie na rozmowę rekrutacyjną.

kutason

W Restalu dało się zarobić kiedyś za lepszych czasów ze 3 - 4 lata temu. Mówię lepszych bo wtedy pracowałem tam i jeszcze się kręciło ok. Problemem była też sezonowość pracy zimą wywalali na bezpłatne albo jak kto miał to na urlop. Tylko trzeba było nadgodziny ciągać na drugiej zmianie do 2-giej w nocy i w soboty potyrać też. Wypłaty terminowo były, nie pamietam by zalegali wtedy. Wtedy srednio na ręke wychodziło 3000 zł. Co niektórzy 4000 zł też potrafili przekroczyć. Obecnie chyba to raczej na przeczekanie w poszukiwaniu lepszej rooty tam załapac się można jak ktoś blisko jeszcze ma.

xyz

Restal już stał się częścią Zaberdu Jak zawsze pod koniec roku (koniec sezonu) były spore zwolnienia na produkcji, a w wyniku połączenia spółek ograniczenie etatów dotyczyło też administracji. O ile redukcji na produkcji na chwilę obecną zwolnień już nie będzie, to nie wiadomo jak z pracownikami administracyjnymi. Zarobki na produkcji wahają się od 12 do 14 PLN do tego dochodzi premia za wyrobienie norm (nie ma z tym problemu) jest to jakieś 300-500 PLN, ale czy te warunki będą obowiązywać po połączeniu to się okaże. Do tej pory wszyscy pracownicy pracowali na umowę o pracę, ale w tym roku sporo osób na sezon zostało zatrudnionych na umowę zlecenie lub o dzieło. Jeśli będą zatrudnienia to nie wcześniej jak na wiosnę, ale najpierw będą dzwonić do tych co już pracowali wcześniej. Mam nadzieję że opinia się komuś przydała

mega

Odradzam zatrudnienie w restalu i zaberdzie. Nierzetelna firma. Zle zorganizowana i zarzadzana. Niedlugo beda zwolnienia.

zuzu

Ludzie nie dajcie się zwieść! System motywacyjny to kompletna fikcja - jest tak skonstruowany, żeby pracownik nic nie dostał lub dostał symboliczną, a nie motywacyjną kwotę. Zdarza się, że nie wypłacają obiecanej premii, a nawet nie dotrzymują warunków ustalonych w rozmowie kwalifikacyjnej. A płace są takie jak rynek pracy - pracownicy sami są sobie winni, bo zgadzają się na obniżki, cofnięcie premii i pracę za niewielkie wynagrodzenie. Zarządzanie firmą nieudolne, kunktatorskie, bez jasno określonych celów i długofalowej polityki, zarząd skupia się na gaszeniu pożarów i łataniu dziur spowodowanych kolejnymi odejściami pracowników. Zamiast dać ludziom zarobić, wolą płacić potężne kary za niewywiązywanie się z umów.

a.d.

Słyszałem że szukają ludzi do pracy - więc chyba nie jest tak źle jak wszyscy mówią. Płacą w terminie, system motywacyjny funkcjonuje - tylko pracować...wg mnie to cenne informacje dla szukających pracy.

ccc

Porażka. Jak ktoś myśli poważnie o karierze, to lepiej szukać pracy gdzie indziej. Kiepskie płace - dla nowych minimalne, atmosfera jak na tonącym okręcie. Za to "kapitanowie" mają się dobrze. Przydałby się porządny zarząd, a nie panowie zainteresowani wyłącznie własnymi wypłatami i premiami. W każdym miesiącu odchodzą kolejni długoletni pracownicy - co daje sporo do myślenia.

stary pracownik

Nie wiem jak w biurze, ale na produkcji są dobre.Nie wiem też po co ludzie takie bzdury piszą.

stary pracownik

Wszystko jest w porządku, firma jest w dobrej kondycji, bez paniki, chyba,że o czymś nie wiem?

nikt ważny

To fakt, wygląda na to że firma wkrótce upadnie. Ma poważne problemy i niewielkie szanse na poprawę kondycji. Kompletny brak organizacji i dobrego zarządzania - pseudozarząd przysłany z zaberdu sobie po prostu nie radzi. Ciężko w takiej sytuacji dobrze pracować. Zdecydowanie odradzam zatrudnienie w tej firmie.

Tomek

ludzie firma nam się zamyka. przeczytajcie posty o Zaberdzie. Naszym wspólniku.

mała mi

a jaką opinię ma pani (usunięte przez administratora)? nie czasem rozbijaczki rodzin?

antybabilon

Obłuda,(usunięte przez administratora)oraz brak jakichkolwiek zasad. Stricte babilonski system zagrożeniem dla naszego Kraju.

maciek

polecam wspolprace z ta firma.Pracowalem 6 lat i jestem bardzo zadowolony. Szefostwo i kadra na wysokim poziomie.

były

fajna praca kadra OK!!!

byly pracownik

praca ok, szefostwo i kierownictwo wporzadku. polecam

Zostaw opinię o RESTAL - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RESTAL