K.F.D. Distributor of Company KIRBY

Poznań

Opinie o K.F.D. Distributor of Company KIRBY

gggg

spoko firma,super zarobki i atmosfera pozdrawiam

er

chyba w Poznaniu o ile internet nie kłamie. a to prawda że zatrudniacie sprzedawców dfo sprzedazy d2d? poszukuję takiej pracy i zastanawiam się czy tutaj by się opłacało

Beki

A gdzie miesci sie siedziba tej firmy?

Nie wchodz w to

Uciekaj od tego musisz kupic odkurzacz za 13000 a po odejsciu nie masz odkurzacza ale masz raty do splacenia

xxx

a próbowaliście zdobyć nr telefonu [usunięte przez moderatora] czy jak on się tam nazywa od jakiegoś autoryzowanego fabrycznego dystrybutora kirby? z tego co widziałem ich telefony są dostępne i można o ten numer poprosić pod pretekstem zamówienia prezentacji czy też przeserwisowania maszyny.

oszukana22

asiatm@op.pl to moj mail.

kicia

halo!!!! ratunku!!! pomóżcie... własnie mam pojechac na rozmowe o prace do tej firmy. Ostatni tutaj post pewnej Pani mowi sam za siebie ze to chyba Ja trafiam na jej miejsce. prosze odezwij sie kobietko!!!

Roonek

w razie czego pisać na meila roonek84@gmail.com

lisu

Ten Pan mówił ż teraz mają firmę w Pamiątkowie pod Poznaniem , Próbował mnie zwerbować do pracy ale nie zemną te numery !!! Pozdrawiam wszystkich walczących o swoje prawa nie popuszczajcie [usunięte przez moderatora] bo w Polsce jest ich coraz więcej !!!!

Barsc

Jakie informacje chce Pan uzyskac?? Barsc15@wp.pl

....

...-... - 2012-06-06 16:45:10 Posiadam kilka informacji na temat tego PanaChciałbym uzyskać jakieś informację, bo chciałbym zakończyć [usunięte przez moderatora]

magdaaaaaa

a ja zostalam zaproszona na rozmowe w sprawie pracy na jutro,wlasnie pan [usunięte przez moderatora] do mnie dzwonil. i mam zamiar z samego rana zadzwonic do niego i powiedziec,ze nie przyjde,przy okazji wyjasnie dlaczego...dzieki za komentarze na forum,przynajmniej nie strace czasu jutro

mam info

Koledzy i Kolezanki :) Powiem tak ile jest dla Was warta ta informacja bo powiedzmy ze jestem umowiony z nim jutro na rozmowe o prace na godz 13 ....

ona

wiec jakie macie na dzien dzisiejsze informacje? tez tam pracowalam...

mick

Witam. Jeżeli ma ktoś informacje gdzie przebywa [usunięte przez moderatora], to prosze o podanie adresu na adam1990222@wp.pl.

nmm@o2.pl

proszę o kontakt, jeśli również macie problem z Panem [usunięte przez moderatora], który ma-miał Firmę K.F.D. w Poznaniu na ul. Ostatniej. nmm@o2.pl

nmm

ja z ta firmą walczę od ponad roku! Pan [usunięte przez moderatora] miał spłacić odkurzacz, który oddałam po dwóch miesiącach i do dzisiaj tego nie zrobił! Nie wiem co dalej robić w tym kierunku...

gall

proszę o więcej informacji, sprawa jest dużo większa niż się Panu wydaje.

bz

Witam, również mam problemy z tą firmą i staram się zlokalizować jej właściciela. Proszę o kontakt na adres boom2@wp.pl z chęcią podzielę się posiadanymi informacjami.

Zostaw opinię o K.F.D. Distributor of Company KIRBY - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K.F.D. Distributor of Company KIRBY