Sąd Okręgowy

Poznań

Opinie o Sąd Okręgowy

Kafi

Praca za psie pieniądze - początkujący urzędnik dostaje ok. 1300 zł na rękę, po roku zdaje egzamin urzędniczy i w wypadku otrzymania oceny bardzo dobrej będzie miał 1500 zł. Przypominam, że pensje są zamrożone jeszcze przynajmniej przez rok, więc innych podwyżek nie będzie. Premii i nagród już prawie nie ma, została jedynie trzynastka. Atmosfera różna, zależy gdzie się trafi, odradzam Administrację - tamtejszy kierownik zrobi wszystko, żeby przypodobać się przełożonym, były już zresztą zarzuty o [usunięte przez moderatora]. Ciężko się też dostać bez znajomości wśród sędziów, czy kierowników. Podsumowując: atmosfera średnia, małe pieniądze, pracy sporo. Nie polecam.

Zostaw opinię o Sąd Okręgowy - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sąd Okręgowy