POLOMARKET 500 SP. Z.O.O.

Święcie

Opinie o POLOMARKET 500 SP. Z.O.O.

mariusz

Wyplata jest moim zdaniem calkiem spoko ale co najwazniejsze: zawsze na czas. W mojej poprzedniej firmie byly z tym mega problemy, a tutaj wszystko jest odpowiednio zorganizowane. Wiadomo, nie jest to najlżejsza praca, ale jak to na magazynie. Pozdrawiam

dd

Panie i Panowie jesli jeszcze nie musicie łykać środków na uspokojenie to po paru dniach pracy w sklepie albo po nie sięgniecie albo te niezdrową atmosfere przyniesiecie do domu ze szkodą dla Waszych rodzin...

madziula1218

super sklep najlepszy

Zostaw opinię o POLOMARKET 500 SP. Z.O.O. - Święcie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLOMARKET 500 SP. Z.O.O.