DH " U Włada"

Serock

Opinie o DH " U Włada"

władzio

myślę że sam pracodawca jest przyzwoity, ten dom handlowy jest zaangażowany społecznie bo wspiera m. in lokalne drużyny piłki nożnej, ciekawe jednak jak z pensjami

Słowa kojarzące się z DH " U Włada" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w DH " U Włada": Najbardziej nie podobało mi się w DH " U Włada":

Zostaw opinię o DH " U Włada" - Serock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DH " U Włada"