Toyota Peugeot Citroen Automobile

Kolin

Opinie o Toyota Peugeot Citroen Automobile

3miechowiec

Ja pracowalem tam krocej bo 3 miesiace ale zaczywiscie warnuki mieszkalne to jest jakis totalny syf, praca jak praca jednak lajtowa to ona nie jest zalezy tez gdzie trafisz, kasa jest podobna co w pl bo po wszystkich odliczeniach zarobisz bardzo podobnie dlatego moim zdaniem jak nie musisz to nie warto tam jechac, wiekszosc i tak rezygnuje po pierwszej wyplacie wiec samo to niezadobrze swiadczy

Mark

Pracowałem w tpca 7 miesięcy, praca super, polecam. Z problemów rodzinnych musiałem wrócić do Polski, żałuję. Praca łatwa , przez pierwszy miesiąc zaliczki 500 kč co tydzień, jedzenie super , ale polacy przyjerzdżający do tej pracy to większości narkomani, alkocholicy, ćpuny i niewychowanie cwaniaczki, żałosne do bólu. Nie polecam owčar i jašelskiej, warunki jak w jakimś hlewie i towarzystwo nie normalne psychicznie

Bastek

Podeślij mi proszę zdjęcia na maila: s.plotnik@wp.pl

Przemo

Praca w Tpca jest masakrą .hotel porāżka karaluchy ,prusaki ogolnie warunki socjalne uwlaszczajace czlowiekowi odradzam wszystkim zainteresowanym

Jureczek74
@Przemo 24.11.2016 15:43

Zapraszam do SKODY, Kvasiny i Mlada Boleslav. Manpower. jerzy.salek@manpower.cz

ktoś

Wyjechac i wynajac sobie odrazu mieszkanie np z kolega lub dziewczyna jeszcze jeszcze samemu nawet nie radze myslec o wyjezdzie bo po 1 nie zarobisz po odciagnieciu wszystkiego zostanie ci maxxx 13tys CZK jesli komus to pasuje + mieszkanie z hołota Polska to smialo jechac powidzenia.

maniek

Jestem od trzech tygodni. Pierwszy tydzien zakwaterowanie masakra. Po tygodniu przeniesli nas. Ale rekruterka o tym mówiła. Mówiła o odciaganiu z wyplaty za wyzywienie i zakwaterowanie. Mysleliscie ze wam za darmo wszystko dadza? kto chce pracowac ten da rade.

Jureczek74
@maniek 07.09.2016 16:06

Zapraszam do SKODY do Kvasiny i Mlada Boleslav. jerzy.salek@manpower.cz

Norbit

Praca w tpca to nie jest praca dla normalnych ludzi. Kasa praktycznie żadna, to co mówią w agenturze to jest kłamstwo, za hotel ( ubytownie) potracaja 1000 koron,potracą wam za obiady plus to co wydacie i nie wiele zostaje. Warunki mieszkaniowe tragiczne, karaluchy, robale i smród a do tego rumuni. Nie ma tam żadnych garnków talerzy czy sztucców. Jeśli jesteś normalny i jedziesz tam z myślą że będziesz miał fajna pracę to odpusc sobie bo ani nie ma tam kasy ani fajnej pracy tylko zapi.....dol straszny ,co 54 sekundy schodzi gotowe auto z linki i w tym czasie masz jakieś 3 elementy do wykonania często w nie ludzkich pozycjach zresztą na dwu dniowy szkoleniu przygotowują cie do tego. W pierwszych miesiącach zostanie wam jakieś 10000 koron jeśli będzie oszczędzać ale wielu w tej pracy nie wytrzymuje lub nie przechodzi badań. Są badania moczu więc jeśli masz np cukrzycę to nawet nie jedz bo wracasz na własny koszt. Jeśli już zdecydujesz się tam pojechać zabierz ze sobą minimum 5 tys koron. Pracujesz od 6.30 do 17.10 z tego za 45 minut przerw nie płacą i tak samo na nockę. Nie płacą żadnych dodatkowych za nadgodziny bo piątki są wolne. Jeśli chodzi o premie lub 13 pensje to jakieś grosze dają ale łatwo jest to stracić ponieważ jest tam straszny rygor, nic ci nie wolno. 13 pensja wypłaca jest w 3 ratach, czerwiec grudzień i styczeń, teraz to będą jakieś grosze. Musisz zdać egzaminy tzw audyty ,jeśli ich nie zdasz wracasz do domu. Na jakieś normalnie jeżeli pieniądze możesz liczyć od 4 miesiaca ale nie znam tam nikogo kto tam tyle pracuje. Reasumując syf totalny, marna kasa i do tego kierat. Zdecyduj sam. W razie pytań dzwoń 739 067 360 lub email n.tomczyk@o2.pl. pozdrawiam

Kolin
@Norbit 27.08.2016 09:24

Ja pracuję już rok i nie narzekam... Owszem na początku jest trudno i warunki mieszkaniowe kiepskie ale to hotel agentury po 6 miesiącach można dostać mieszkanie i zarobki też całkiem dobre. Praca na 2 zmiany od 6do 14:25 i od 15:30 do 23:55. Aktualnie nie przyjmują już Polaków.

zeszłoroczniak
@Kolin 27.08.2017 11:30

czyli jednak wzięli tych 150 ukraińców o których mówili hahaha ciekawe gdzie ich ulokowali bo jak w ubytowni w kolinie to polaczki mieli być wyrzuceni, swoją drogą troche mnie to ciekawi. potwierdzam, warunki gorzej niż w chlewie i u mietka na melinie, masa karaluchów pod lodówkami, łóżkami. pewnego dnia przebudziłem się rano i pierwszy widok, który ujrzałem to karaluszek obok mojej głowy na łóżku : ) omijać szerokim łukiem to gnojowisko

Buu

Niewiele tych opinii :( :)

Mirosław

Skoda jest o wiele lepsza. Zarobki fajniejsze no i takiego zapierdolu nie ma, przeszedlem tam i jestem zadowolony

KRCK
@Xxxxxxx 06.09.2016 18:56
Witam nie polecam pracy a wrecz stanowczo odradzam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic wiecej wykorzystywanie polak...

Ja też poproszę foty krckrk@yahoo.com

Endi
@Xxxxxxx 06.09.2016 18:56

Witam,mam prośbe cz możesz mi przysłać te zdjęcia na môj mail:andrzej.malkowski@opoczta.pl. a czy dalej jesteś tu w czechach i czy masz prace.

Ja osobiscie pracowalem w TPCA i nie narzekam super sie pracowalo pracowalem na spawalni na zmianie A super Zaloga Mistrz tej zmiany SZLAIS Super Gosc.Gdyby nie problemy na hotelu z polska nie wychowana holota do dzis dnia bym tam pracowal!!!A jak ktos jest nie nauczony pracy to wszedzie mu zle bedzie gdzie kolwiek by byl!A 48sekund dla mnie to i tak bylo duzo.Mnie Brygadzisci spowalniali w pracy abym wolniej Pracowal!!!Moja godnosc leszek barc z POWARZANIEM DLA CALEJ FIRMY TPCA KOLIN' tel kataktowy 781355958

Praca w tej fabryce to istny kierat.Co 48 sek schodzi samochód z taśmy możecie sobie wyobrazić jak tam sie pracuje. Mdlenie rąk od tych samych czynności jest czymś normalnym.Praca jest najczęściej załatwiana przez pośredników do których trafia najprawdopodobniej część zarobionych pieniędzy.Przez dwa miesiące nie ma pensji jest zaliczka 1000 koron co uniemozliwia przeżycie. Hotele słabe a dodatek za palenie papierosa płaci się 500 kor. grzywny.Mawiają czeskie [usunięte przez moderatora] ale ja tam byłem pracowałem to niestety prawda.

Zostaw opinię o Toyota Peugeot Citroen Automobile - Kolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota Peugeot Citroen Automobile