ZOO Warszawa

Opinie o ZOO Warszawa

Miś koala

Jestem bardzo szczęśliwy u nich, fantastyczna robota

pytanie

hej jak mozna dostac prace w warszawskim zoo ?? bardzo lubie zwierzaki:) od dziecka chcialem pracowac w zoo?odpisz mi na maila jak mozesz kamykkomorowski@wp.pl z gory dziekuje:) pozdrawiam

Elektryk

Chciałbym tam pracować,towarzystwo miłe zwierząt.

zainteresowana

jak można zdobyć pracę w warszawskim zoo?

Słowa kojarzące się z zoo warszawa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .DOBRE.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są SUPER... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w zoo warszawa:BRACA SE ZWIERZĘTAMI Najbardziej nie podobało mi się w zoo warszawa:ATMOSFERA WŚRÓD PRACOWNIKÓW

Zostaw opinię o ZOO Warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZOO Warszawa