PHU HELENA WIJAS

Toruń

Opinie o PHU HELENA WIJAS

takbyło

Oszukana - tak o niej tu jest pisane. Pracowała kiedyś w firmie okiennej w Radości. W różnych działalnościach brała zaliczki nie wykonywała zlecenia itp. Moją koleżankę i z tego co wiem wielu innych oszukała biorąc pieniądze na przygotowanie Komunii ,kiedy miała restaurację w Otwocku. Wyobrażcie sobie jak wtedy ludzie musieli się czuć.Nie dość ,że stracili pieniądze to i potem miejsca na urządzenie Komunii nie mogli znależć ,bo za póżno było.

oszukana

Czy wy wszyscy piszecie tu o Helenie Wijas z pod Warszawy ( Otwock ) konkretnie , bo ja zostałam zmanipulowana przez tę czarnulę i wciągnęła mnie i nie tylko mnie w interes za parę tysięcy złotych ....? Lepiej trzymać się z daleka !!!!

pikurka
użytkownik zarejestrowany

et, w dzisiejszych czasach to chyba każdy już ten język chociaż w podstawowym zakresie ogarnia. Nie chce mi się wierzyć, że to jest jedyny ich wymóg przy podjęciu pracy. Obiło mi się o uszy, że nie wymagają jakiegoś dużego doświadczenia, ale powiedzcie jak przejść dobrze przez rekrutację ?

Osny
użytkownik zarejestrowany

Dużo informacji ogólnie znaleźć na temat PHU Helena Wijas nie można, ponieważ jest to mała firma. Zajmuje się wyposażaniem wnętrz, wykańczaniem i wszelkimi instalacjami. Ogólnie więc wykończeniówka. Szkoda, że nie mają nawet jakiejś skromnej strony internetowej, żeby jakieś ogłoszenia wrzucać. Może na wakacje coś by się znalazło ?

kano
użytkownik zarejestrowany

Może jestem mocno naiwny, ale liczę na to że mimo iż tu cisza jaka makiem zasiał, to że ktoś podpowie mi cudownie jakieś świeże info o phu helena wijas. Może chociaż czy stawka jest warta starań i jaka atmosfera panuje, czy jest tak hmm.. przyjaźnie no. A jakby ktoś rzucił już konkretnymi kwotami zarobków to byłobym wniebo wzięty

Wilh
użytkownik zarejestrowany

Nie ma co wymyślać i snuć jakieś kiepskie teorie tylko trzeba się dowiedzieć samemu jak to jest. Z tego co widać na tej stronie http://regon.info/240824/przedsiebiorstwo-handlowo-uslugowe-helena-wijas/ podmiot jest aktywny i normalnie działa na rynku. Jeżeli pracownicy się nie wypowiadają to prawdopodobnie dlatego, że nie chcą. Choć oczywiście osobom starającym się o pracę u nich przydałoby się trochę aktualnych informacji.

po komunii

Oj coś dziwnie czuję ,że Wy nie odzyskacie tych pieniędzy.Nie potraficie ię zebrać razem.Macie ze sobą kontakt? Jak odkładają,obiecują to po ptakach.

niunia

Trzeba inaczej ruszyć non stop przekładanie terminu spłaty z tygodnia na tydzień.

michalinka

Czy ktoś wie czy coś ruszyło.Czy oddają pieniądze tym,którzy wpłacili na komunię.Czy trzeba jakoś inaczej się ruszyć?

zbulwersowana

Jak to wymuszenie? Tzn. , że oni wymusili?

niunia

[usunięte przez moderatora] Jedyna szansa na odzyskanie pieniędzy to sąd. Umowa na komunię została sporządzona. W moim przypadku traktowane to jest jako wymuszenie. Jeżeli wszyscy jesteśmy z okolic Otwocka to musimy się zgrać i razem złożyć pozew. Będziemy mieli większą siłę przebicia. Pozdrawiam wszystkich

wolny

Musisz złapać kontakt z,, niunią,,.Jej znajomą oszukali.Nie wiadomo czy jeszcze się odezwie.Nie podpisywałyście z nimi żadnych umów tylko tak na gębę? Nie macie żadnego kontaktu? dużo wzięli od Ciebie?

oszukana

Ja również zostałam oszukana w sprawie komunii, czy możesz prosze podać jakiś kontakt do swojej znajomej, może razem uda sie coś zdziałać na policji [usunięte przez moderatora]

niunia

Z tego co wiem to jeszcze nie oddali zaliczki. Z tego co piszesz mam wrażenie że bardzo dobrze znasz tych pseudo "restauratorów".

niunia

Restauracja jest zamknięta. Ludzie Ci są nie odpowiedzialni. Dużo obiecują mało robią. Nie wróże im dobrej przyszłości. Znajoma podpisała umowe na komunie wpłaciła dwa tysiące zaliczki a oni nawet nie zadzwonili o niej w celu odwołania imprezy.

wolny

Nie mów tylko,że Ci nie zapłacili? Tak wogóle to ta restauracja jest czynna? Jestem co jakiś czas w Otwocku i cały czas wisi ogloszenie o Walentynkach.Pozdrawiam Cię.

jarmen

generalnie chodzi o restaurację ale też słyszałem że ze strony budowlanej okien są nie wypłacalni poprostu ludzie mają swój świąt i jeżeli chodzi o pieniądze to wszyscy są źli i tylko nie oni. zupełnie nie odpowiedzialni i nie trzymają terminów

wolny

Proszę coś sprecyzować czy chodzi o okna czy restaurację,którą mają w Otwocku??,bo ja też słyszałem od ludzi,którzy mieli z nimi kontakt( klienci i pracownicy), że jesli są winni to nie płacą pieniędzy.Pracownikom też.

jarmen

Ogólnie firma nie wypłacalna i banda przekrętów tak że najlepiej nie mieć nic do czynienia z nimi

Zostaw opinię o PHU HELENA WIJAS - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU HELENA WIJAS