Premium Financial

Wrocław

Opinie o Premium Financial

astma

ofd twojego komentarze nieco się zmieniło @lektor. firma działa już pod inną nazwę, od teraz szukaj jej w internecie raczej jako Premium Financial Prestige, czy ktoś wie może dlaczego została zmieniona nazwa i czy to ma wpływ na warunki zatrudnienia?

www

Pełen profesjonalizm

Paweł Iwanów

Zróżnicowana propozycja dla doświadczonych i początkujących. Cztery etapy rekrutacji. Jasny system wynagaradzania z możliwością udziału w programie wsparcia finansowego. Szkolenie prowadzone przez bardzo doświadczony zespół trenerów sprzedaży.

Zostaw opinię o Premium Financial - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Premium Financial