Kancelaria Pierwsza Prawna. A. Goruk – Górski i Wspólnicy

Opinie o Kancelaria Pierwsza Prawna. A. Goruk – Górski i Wspólnicy

nekik

tend, tylko trudno sie dostac, bo ogloszenia są raczej rzadko. Teraz nikogo nie szukają, no chyba, że masz jakies znajomości.

Pracowałeś już w firmie Kancelaria Pierwsza Prawna. A. Goruk – Górski i Wspólnicy? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Kancelaria Pierwsza Prawna. A. Goruk – Górski i Wspólnicy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Pierwsza Prawna. A. Goruk – Górski i Wspólnicy