Uniwersytet staż projekt

Wrocław

Opinie o Uniwersytet staż projekt

Anono
użytkownik zarejestrowany

Ogólnie bywa różnie jeśli chodzi o projekty stażowe u nich, czasami lepiej, czasami gorzej, ale nie można narzekać, to zależy od człowieka i tego jak dział. Staż bardzo okej, idzie się dogadać

Dyzio_19

Napisze w skrócie staż projekt ok. Ale te gady Holendrzy z firmy AB Oost Naprawde nie warto tam jechać chyba że lubisz [usunięte przez moderatora]za pół darmo

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Uniwersytet staż projekt solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca Praca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnie Atmosfera i ludzie tam pracujący są fantastyczna Od jakiej stawki można negocjować pensję? brak negocjacji ok 5 eu Najbardziej podobało mi się w Uniwersytet staż projekt: szybkość angażu

Zostaw opinię o Uniwersytet staż projekt - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytet staż projekt