Opinie o AXFLOW SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AXFLOW SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AXFLOW SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AXFLOW SP. Z O.O. w Toruń

Krystyna Nowy wpis

jak to jest z tymi gps'ami w samochodach, bo ktoś o tym wspominał, one faktycznie są? i to przez nie jest ta rotacja?

Warto popytać Nowy wpis
@Krystyna

Izabela Nowy wpis
@Warto popytać

A to tak można? Nie będą zdziwieni, że nagle ktoś obcy od tak sobie do nich pisze?

Warto popytać Nowy wpis
@Izabela

Myśle ze ktoś z pewnością znajdzie chwile aby porozmawiać

Krystyna

Hej, szukam pracy w branży technicznej. Mam doświadczenie w podobnej firmie jak AXFLOW. Moje pytanie do Was: czy ktoś pracował dla tej firmy? Widzę, że jest możliwość przesłania swojej kandydatury do pracy w firmie poprzez email. Czy ktoś może mi coś doradzić, bądź opowiedzieć? Jak długo mogę czekać na odpowiedź zwrotną? Czy stawki w umowie o pracę są wysokie? No i jak ogólna atmosfera w firmie? Pozdrawiam Krystyna

Warto popytać
@Krystyna

Warto skontaktować się z byłymi pracownikami tej firmy np. poprzez portal Linkedin. Być może ktoś będzie miał czas i chęci odpowiedzieć Pani na te pytania. Pozdrawiam

Izabela

Aktualnie firma poszukuje pracowników na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego - Inżynier sprzedaży Zewnętrznej. Czy orientuje się ktoś jak przebiega proces rekrutacyjny w firmie na to stanowisko? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia na tym stanowisku oraz na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Jerzy

Czy coś nowego dzieje się w firmie?

Firma AXFLOW SP. Z O.O. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Doradca techniczno-handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Tonik

Przy okazji konkurencja inspiruje do pisania?

Andrew

Z tego co słyszałem z rynku to nagonka, sprawdzanie pracowników, gpsy w samochodach i rotacja pracowników. Nie wiem czy to prawda, ale zasłyszane od ich konkurencji. Warto przyjrzeć się bliżej tematowi zanim się ktoś zdecyduje. Może się komuś przyda, sie ma.

Antoni

AXFLOW to dystrybutor pomp i systemów dozujących. Aktualnie firma poszukuje Inżynierów Wsparcia Sprzedaży oraz Inżynierów Sprzedaży Zewnętrznej. Oferty są publikowane na stronie http://www.axflow.com/pl/pl/karier/ Czy ktoś z Was zamierza aplikować do tej firmy? Czy obecni pracownicy tej firmy mogą napisać czy warto starać się o pracę w tej firmie?

admin

Jak poznać prawdę o firmie AXFLOW SP. Z O.O. zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o AXFLOW SP. Z O.O. - Toruń

AXFLOW SP. Z O.O.