AXFLOW SP. Z O.O.

Toruń

AXFLOW SP. Z O.O.

Opinie o AXFLOW SP. Z O.O.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Antoni

AXFLOW to dystrybutor pomp i systemów dozujących. Aktualnie firma poszukuje Inżynierów Wsparcia Sprzedaży oraz Inżynierów Sprzedaży Zewnętrznej. Oferty są publikowane na stronie http://www.axflow.com/pl/pl/karier/ Czy ktoś z Was zamierza aplikować do tej firmy? Czy obecni pracownicy tej firmy mogą napisać czy warto starać się o pracę w tej firmie?

Jak poznać prawdę o firmie AXFLOW SP. Z O.O. zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?

Zostaw opinię o AXFLOW SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXFLOW SP. Z O.O.