AXFLOW SP. Z O.O.

Toruń

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

AXFLOW SP. Z O.O.
6 1 6 1

Opinie o AXFLOW SP. Z O.O.

Jerzy

Czy coś nowego dzieje się w firmie?

Tonik

Przy okazji konkurencja inspiruje do pisania?

Andrew

Z tego co słyszałem z rynku to nagonka, sprawdzanie pracowników, gpsy w samochodach i rotacja pracowników. Nie wiem czy to prawda, ale zasłyszane od ich konkurencji. Warto przyjrzeć się bliżej tematowi zanim się ktoś zdecyduje. Może się komuś przyda, sie ma.

Antoni

AXFLOW to dystrybutor pomp i systemów dozujących. Aktualnie firma poszukuje Inżynierów Wsparcia Sprzedaży oraz Inżynierów Sprzedaży Zewnętrznej. Oferty są publikowane na stronie http://www.axflow.com/pl/pl/karier/ Czy ktoś z Was zamierza aplikować do tej firmy? Czy obecni pracownicy tej firmy mogą napisać czy warto starać się o pracę w tej firmie?

admin

Jak poznać prawdę o firmie AXFLOW SP. Z O.O. zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?

Zostaw opinię o AXFLOW SP. Z O.O. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXFLOW SP. Z O.O.