2 Batalion Dowodzenia OW

Opinie o 2 Batalion Dowodzenia OW

mikoer

esn, moim marzeniem byłoby zostać wojskowym ale wiem że tam trzeba niestety mieć kogoś wyżej postawionego żeby dalej zajść. Zastanawiam się tylko jak wy sobie dajecie radę gdy ktoś chce awansować albo pójśc się kształcić. Czy góra się na to zgadza i idzie się generalnie z nimi dogadać?

oferma batalionowa

o czym tu pisać to jest bagno

Zostaw opinię o 2 Batalion Dowodzenia OW - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2 Batalion Dowodzenia OW