Hemmersbach GmbH&Co.KG

Bielany Wrocławskie

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o Hemmersbach GmbH&Co.KG

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hemmersbach GmbH&Co.KG

Hate

Nie bierzcie jednak sobie do serca tego, co napisałam w poprzednim komentarzu. Nie ma idealnych ludzi ani idealnej firmy. Jak mówi pewne powiedzenie: "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" mimo tych drobnych uchybień Hemmersbach to całkiem fajna firma.

Hate

Praca łatwa i przyjemna, zarobki takie sobie, 8 godzin dziennie i do domu :) jednak są pewne minusy a mianowicie pewien kierownik, który tańczy jak mu zagrają i na dodatek nie zna języka angielskiego, gdzie w tej firmie to podstawa. No ale cóż, dostał się do tej pracy za pewne "po znajomości". Jest taki dział jak tzw. Wydawka, gdzie pracują dwie osoby których szczerze nie lubię. Zwłaszcza samozwańcza szefowa, która uwielbia dyrygować ludźmi a nie ma do tego uprawnień. No ale niektórym miesza się w glowach. Życie. Odradzam pracę w tej firmie ponieważ przez takie osoby dzieje się wielka niesprawiedliwość.

Lidia

@Były pracownik, być może Twój wpis, zostanie zauważony przez pracodawcę. Pracodawcy często odwiedzają też fora swoich firm, by dowiedzieć się tego jakie zdanie mają pracownicy ,którzy nie zawsze jasno wypowiadają swoje zadowolenie z pracy lub nie. Z Twojej opinii wynika też, że w firmie znajdą tylko zatrudnienie specjaliści? Nie osoby bez doświadczenia?

Były pracownik

Byłem starszym programistą php dopiero co zrezygnowałem z pracy, ponieważ spotkałem się z tak ogromną ignorancją ze strony managera, notabene który nie jest na miejscu tu w Polsce tylko w oddziale w Niemczech, a dodatkowo kompletnie nie interesuje się zespołem , nazwał bym to zachowanie zabawą w kierownika. Wielokrotnie człowiek chciał o czymś porozmawiać ale wszystko zawsze zostawało bez odpowiedzi. Zarządzanie zespołem dla tego kierownika to czarna magia, a Ty sam już głupiejesz kto nim jest bo tu na miejscu też jest kierownik ale przez małe k. W całym dziale nie ma testera i wszystko w tym względzie spoczywa w rękach programisty. Nie ma metody rozwoju oprogramowania. Nie ma scram żadnych fantazyjnych rzeczy . Na rozmowie kwalifikacyjnej pytają o znajomość o Symfony i to tyle na temat Symfony  a w rezultacie trzeba pracować z kodem spaghetti. Zespół w Polsce jest tylko maintenance Nie ma urlop na żądanie ... trzeba mieć uprawnienia do niego !!! Brak szacunku dla pracowników Jeżeli idziesz na L4 dłużej niż 3 dni myślą, że oszukujesz, więc trzeba to udowodnić ... brak zaufania do pracowników, ... Jeżeli chodzi o doskonalenie się w tej firmie, można zapomnieć stare aplikacje , już dawno nie używane na rynku ale tu nadal obecne. Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć i podążać za rozwojem technologii, omijaj tą firmę. Szczebel kierowniczy zarówno na miejscu jak i w nazwijmy to centrali u naszych zachodnich sąsiadów nie posiada żadnych kompetencji ani nawet zdolności kierowania zespołem. Zachowują się jak dzieci we mgle które …..Znają słowo zarządzanie zasobami ludzkimi... Brak podstawowej wiedzy Kodeksu Pracy które menedżer powinien posiadać. Jednym słowem zabawa w bycie kierownikiem.

ana

Ja to bym się załapał na managera ds. rekrutacji, bo oprócz narzędzi pracy można liczyć na zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Taka stabilność jest dość istotna.

Kamila

Witam, chcialam zapytac jak wyglada praca na stanowisku: Service Desk Agent with English oraz Junior Service Desk Agent - chat support we Wroclawiu. Jakie sa zarobki, jak wyglada praca oraz atmosfera? Czy jest mozliwosc awansu oraz dodatkowych szkolen informatycznych lub jezykowych? Bardzo prosze o pomoc. Dziekuje , Kamila

zx

Witam. Zastanawiam się nad poniższą ofertą znalezioną na ich stronie : (usunięte przez administratora) Interesuje mnie akurat lokalizacja w Łodzi, która widnienie w ogłoszeniu, natomiast nigdzie nie znalazłem wzmianki o tym aby ta firma była obecna w Łodzi. Domyślam się więc, że docelowe miejsce będzie pewnie pod Wrocławiem. Zastanawiam się też, czy nie ma tu jakiegoś haczyka, oferta wydaje się dobra, nie ma dużych wymagań i jest idealna dla kogoś, kto lubi programować a nie ma dyplomu w tym kierunku. Byłbym wdzięczny za jakieś opinie o powyższej ofercie.

easy

pracuje od stycznia, siedze i sie nie narobie, dostaje 2800 na reke. minusem jest brak profitow typu multisport czy prywatna sluzba zdrowia. Nie wiem w jakiej wy firmie pracujecie ale napewno nie w hemmersbach`u

Zostaw opinię o Hemmersbach GmbH&Co.KG - Bielany Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hemmersbach GmbH&Co.KG