EuroActiv

Łódź

Opinie o EuroActiv

anio

zwykli oszuści!!! każą naciągać starszych ludzi!!!! akwizycja i kłamstwa

Aneta

@easy czy udało Ci się dostać pracę w EuroActiv? Jeśli tak to opowiedz o swoich doświadczeniach związanych z firmą. Czy jest możliwość dostania podwyżki lub awansu? Po jakim czasie pracy jest taka możliwość? To ważne informacje dla osób, które też chcą się zatrudnić w firmie.

easy

Pewnie, że nie jest tak źle, ale wiecie czy maja terz jakiekolwiek oferty pracy? Chętnie bym się do nich załapał.

Witalij

Portal dla laików dotyczący wiedzy odnośnie Unii, tego co dotyka Polaków bezpośrednio - tak to również jest euroactiv. Jednak łódzki euroactiv zajmuje się dystrybucją dawnej c+ czyli obecnego NC+ Tak dla ścisłości - nie wiem jak jest teraz z warunkami, ale wcześniej byli naprawdę nieźli w swoje klocki.

damian

widze że ładnie jadą wszyscy o tej firmie ale to wszystko prawda pracownicy na KAŻDYM szczeblu maja umowe zlecenie nawet asystenci mangerów kase dostają zależną od swoich obrotów a wykazywane jest z tego 1/10 POPIELINA I ŚCIEMA NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

byłem-widzialem

Praca jako DOMOKRĄŻCA!!!!!!! wielki szajs nie polecam

Mało ważny

EuroActiv Tramwajowa 11 - Rekrutacja - Ostrzężenie --------------------------------------------------------- EuroActiv - tajemnicza firma "Słucham" od bardzo długiego czasu zasypuje Gratkę i Express dużą liczbą ofert z pracą, są to ogłoszenia typu: "praca od zaraz", "młodych mężczyzn od zaraz", "Różne stanowiska" itp. podając różne numery telefonów komórkowych, gdy dzwonimy pod każdy z nich odbiera dziewczyna i wita nas słowami "Firma słucham", gdy odpowiadamy że my w sprawie oferty o pracę dostajemy kilka pytań: "Pana/Pani wiek", "Pana/Pani wykształcenie", "gdzie Pan/pani ostatnio pracowała", gdy odpowiemy na nie otrzymujemy odpowiedź: "Przykro nam, nie znajdziemy dla Pana/Pani żadnej pracy". Przy próbie dowiedzenia się czegoś więcej na temat owej tajemniczej firmy "Słucham" dziewczyna staje się arogancka i każe nam "przestać się mądrować". Do niedawna myślałem że ta tajemnicza firma "Słucham" to jakiś prywatny pośredniak, ale po przeprowadzeniu małego "śledztwa" dowiedziałem się że ta tajemnicza firma to EuroActiv z ul. Tramwajowej 11 - dystrybutor CYFRA+, werbująca naiwnych ludzi na stanowisko akwizytora, w żadnym z zamieszczonych ogłoszeń ani w rozmowie nie podają nazwy firmy ani konkretnego stanowiska. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich aktywnie szukających pracy.

boniek

a może ktoś podać adres tej firmy Łodzi?

lola

praca jako akwizytor .godz pracy od 8-10 meeting w firmie pioseneczki i motywowanie pracownika od 10 -do czasem 20 ,21 praca wterenie. produktem jest telewizja sat cyfra+.praca poleg a na chodzeniu po domach na terenie wojewodztwa lodzkiego i zachecanie klientow do podpisania umowy na abonament cyfry+. warunki sa zblizone do tych w autoryzowanych salonach tylko koszty montazu moga byc wysokie nawet 300-400 zl.praca dla osb ktore lubia kontakt z ludzmi i maja zylke handlowca. kiepski pocztek powaznej kariery zawodowej,ale dobre rozwiazanie dla ludzi bez pomyslu na siebie lub bez potrzebnego wyksztalcenia.pieniadze moga byc przyzwoite tzn realnie n apoziomie 800-1200 zl miesiecznie.ale moze byc i tak ,ze bedziecie biegac po domach a w sobote (bo placa tygodniowki)dostaniecie 100zl lub nic.podsumowujac:dobra praca dla ludzi z zawodowym wyksztalceniem lub ostatnia deska ratunku finansowego. aha no i jeszcze jedno praca raczej na lato i cieple miesiace bo kto o zrowych zmyslach wedruje przez jakies pola i wsie w jesiennym deszczu, czu zomowej zawieji..pozdrawiam internautow

rbk

euroactiv lodz to fajna firma i kazdy kto postawi sobie twarde warunki moze bez przeszkod awansowac tam wiec kto nas kwasi jest burakiem albo BRZEZINIOKIEM haha pozdro dla kumpli z firmy

rbk

co ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gamoniu nie umiesz pracowac jako konsultant to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do kopania rowów..masz tan umowe zlecenie hehe powodzenia;)

A wedlug mnie najlepiej pracowac dla platformy n w GLOBE MARKETING na Kosciuszki 132 u (usunięte przez administratora) poniewaz jego oferta w D2D to prawdziwa okazja dla Klienta a nie szukanie frajera jak to sie czesto robi w C+.

czacha

z euroactiv 12a ja uważam ze firma jest bardzo fajna a zarobki w niej całkiem niezłe pracuje w niej od niedawna i bede sie jej trzymał tak długo jak to możliwe prawdą jest ze ta praca nie jest dla każdego wiec jezeli ktoś sie nie nadaje to ma problem niech próbuje w innym zawodzie a nie wypisuje głupoty pozdrawiam wszystkich kolegów

KR

Pragniemy przypomnieć że Firma Euroactiv Group powstała w 2003 roku, jednakże jej korzenie w działalności handlowo-usługowej sięgają początku lat 90. Obecnie firma zajmuje się dystrybucją telewizji cyfrowej CYFRA+ dla największego operatora w Polce, jakim jest Canal + Cyfrowy spółka z o.o. Począwszy od 2004 roku firma corocznie zdobywa tytuł „Dystrybutora Roku” – prestiżowe wyróżnienie w swoim segmencie sprzedaży, które pozytywnie świadczy o jej profesjonalizmie oraz zadowoleniu klientów korzystających z jej usług . Za sprawą oddziałów rozmieszczonych w większych miastach Polski, Euroactiv Group obejmuje swoim zasięgiem teren 14 województw, co stanowi niemal 85 procent powierzchni kraju. Każdy z oddziałów firmy oferuje swoim klientom miłą i profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu, jak i oferty programowej najlepiej dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Firma na korzystnych warunkach cenowych oferuje także możliwość montażu i podłączenia sprzętu u klienta. Nasz kontakt z klientem nie kończy się w chwili podpisania umowy , oferujemy wsparcie techniczne i pomoc w trakcie całego okresu obowiązywania umowy, co sprawia, że klienci polecają naszą firmę jako godną zaufania swoim znajomym, a to jest najlepszą formą reklamy i uznania dla naszej pracy. W firmie Euroactiv Group oraz u współpracujących z nią partnerów biznesowych zatrudnienie znalazło kilkaset osób. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doborowej kadrze oraz opracowaniu planu rozwoju i szkoleń dla naszych pracowników, w przeciągu najbliższych kilku lat Euroactiv Group planuje podwoić ilość swoich oddziałów oraz objąć zasięgiem działalności obszar całego kraju. Takie działanie stworzy nowe miejsca pracy oraz da szansę szybkiej kariery i rozwoju zawodowego na stale rozwijającym się rynku telewizji cyfrowej. Euroactiv Group jest obecnie największym dystrybutorem telewizji cyfrowej Cyfra + w swoim segmencie, a prawie połowa klientów w Polsce pozyskiwana jest przez naszą firmę. Więcej informacji na (usunięte przez administratora)

zlew22

Typowa akwizycja,chodzisz po mieszkaniach i wciskasz ludziom kit,lipa straszna, nie polecam!

Zostaw opinię o EuroActiv - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuroActiv