Opinie o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aluteam Polska sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aluteam Polska sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Maciek

To już z lewizny koniec . Nawet starej stalki nie zajumacie. Ładnie załatwiłem. Nie ma co dziękować

;';-;'-----
@Maciek

To nie prawda nikt nic nie wynosi . To (usunięte przez administratora) , nożyki się same zużywają , stalki też , pędzli też nikt nie zabiera . To nie prawda , wszyscy są uczciwi nikt nic nie wynosi .Powinna ochrona sprawdzać wszystkich i wtedy się okaże , że nikt nic nie wynosi .

Dario

Jeszcze się zdziwicie jak was rozdzielą , już od kilku dni chodzą słuchy , że mają waszą zgraję rozdzielić. Skończy się straszenie i szantażowanie dyrekcji i kierownictwa . Ludzie już mają waszej zgrai dość . Alkoholik, kryminalista z wyrokiem w zawieszeniu, dziadek co całe życie tylko dachy klecił i nic innego w życiu nie potrafi robić . I tylko śmieją się z kierownictwa , że ich nie rozdzielą bo to oni żądzą a filmie . Już niedługo was rozdzielą .

Jaaaaaaaa

Na miejscu dyrektora i kierowników już dawno bym ich rozdzielił. Nie może być tak, że pracownicy szantażują kierownictwo w pracy i dyktują warunki mówiąc kto ma z kim pracowac. A najgorsze jest to, że się tym chwała. Chodzą po zakładzie, śmieją się że ich nie rozdzielili i że oni wygrali z dyrekcją.

Zwolnić !!!!!!
@Dario

He he "Brygada Laski " to chyba ta co o niej myślę , chociaż mogę się mylić . Już parę lat nie pracuję w tej firmie ale znam tą pożal się boże "Brygadę Laski " Za takie gadanie i naśmiewanie się z koordynatorów , że nikt ich nie rozdzielił bo niby oni w Aluteam żądzą powinni być rozdzieleni . Nie jest dopuszczalne aby pracownicy chodzili po firmie i naśmiewali się z innych i mówili , że oni wygrali bo ich nie rozdzielili robiąc 2 zmiany . ................ A pracuje w tej pożal się Boże brygadzie jeszcze ten ------- co to tylko na jednym przyrządzie robi bo na innych nie umie he he . --------Ten co to zawsze staje przy tym przyrządzie koło biurka bo na innym nie umie robić. Jak jeszcze pracowałem w Aluteam to cała firma się z niego śmiała , że tylko na tym jednym przyrządzie robi a jakby musiał na innym robić to pewnie by się zwolnił . Śmieli się wszyscy , że zawsze leciał do tego przyrządu bo na innym nic nie umiał . Że też trzymali takiego nieuka , który nic nie umie i tylko na tym jednym przyrządzie umiał robić . Pracuje on jeszcze czy już go zwolnili ????? Powinien już dawno polecieć z hukiem...... młodzi przychodzili i po pół roku już na każdym przyrządzie robili , może nie za szybko ale robili a ten ................. BYK ...............był tak oporny na wiedzę , że tylko na jednym nauczył się pracować :) :) :) Mam nadzieję , że tego............... BYKA.............. wyrzucili bo po co w Aluteam tacy co nie chcą się uczyć .

Pijany mały Darooooo
@Zwolnić !!!!!!

Odp.... się od Laski i Lali. Mi płot zniszczyli pobudowany 5 min. Przed zniszczeniem. Odbudowałem płot. A zmiana jest zgrana i coś tam się zarobi na lewo. Nikt nie wynosi czerwonych nożyków na lewo i ostrzy do nich. NIKT nie wynosi nawet ostrzy. Nie wiem dlaczego firma nie sprawdza wychodAcych. Audi a 4 to najlepszy samochód.

Zebil

A co to za Audi a 4 . Toż to stary siep i śrut , który zostawia 4 ślady . 15 letni albo i starszy gruchot sprowadzony od Helmuta po 2 Niemcach i 3 Turasach . Tylko zanieczyszcza powietrze tym kopciuchem prawie pełnoletnim złomem .

Pracowik Traktorzysta

Masz rację kolego i jest mi jednocześnie smutno i wstyd . Muszę jeździć starym złomem prawie 15 letnim Audi . Takim gruchotem jak to kolega napisał po Niemcach i Turkach . Niemcy pozbywają się takich gratów 15 letnich czy jeszcze starszych Audic A4, BMW czy innych Passatów złomów , które Niemcy i Turcy wypychają nam . Byłem ostatnio w Warszawie i widziałem jakimi autami tam ludzie jeżdżą . Nowymi z lub kilku letnimi . To samo w Białej widać jakimi autami jeżdźą ą lekarze , prawnicy , przedsiębiorcy. Nowymi lub kilku letnimi . Ale jak nie chciało mi się uczyć to teraz muszę pracować w Aluteam i jeżdżę złomem 15 letnim gratem , niesprawną sieczkarnią , której pozbył się Turek w Niemczech . Nie chciało mi się uczyć muszę jeździć 15 letnim starym Audi a4 , Pasatem czy BMW. A mogłem się uczyć i teraz nie jeździł bym takim starym skoszonym gratem. Jakbym się uczył to bym sobie teraz kupił nowe Audi a 4 z salonu lub 2 letnią BMW a tak muszę 15 letnimi poszpahlowanymi złomam ijeździć . Ale może już niedługo będzie podwyżka i wszyscy będziemy nowymi z salonu Bentleyami , Porsche czy Rolls- Royceami jeździć a nie jakimiś starymi 15 letnimi czortophajkami AUDI po Niemcach czy Turkach.

MAZEPA napisałem.
@Pracowik Traktorzysta

Jak parę lat temu przyjąłem się do Aluteam na " Dachy" to były jeszcze papierowe zlecenia i świadectwa. Ja po złożeniu Dachu podpisałem się w świadectwie """MAZEPA """. Ot tak dla jaj. Ale wszyscy się śmieli że taki żartowniś ze mnie. Cała nasza brygada śmiała się. Koledzy ze zmiany powiedzieli mi żebym podpisał się jeszcze """ TRAKTORZYSTA """. Ale już nie chciałem robić śmiechu bo byłem wtedy nowym i młodym pracownikiem.

Audi A 4 -15 lat
@MAZEPA napisałem.

Jak będziecie chcieli kupić sobie jakiegoś rupiecia , stare 15-18 letnie Audi A4 , które ledwo dycha i się tacza to kupcie sobie w kolorze żółtym lub złotym . Nie będzie widać na starym klamocie rdzy . Dużo ludzi tak robi . Jak na przykład kupuje starego 15-18 letniego grata , zajeżdżonego klekota, pordzewiałego kierata Audi A4 to kupuje próchno w kolorze złotym lub żółtym bo na tym kolorze nie widać rdzy , korozji i żółtej szpachli .

Myślący
@Pracowik Traktorzysta

Trzeba umieć kombinować to się ma. Ja jeżdżę 4-letnim autem.

Liliput karzełek
@MAZEPA napisałem.

Byłem przy tym jak ten kurd-upel z metra cięty liliput, karzełek, krasnal napisał MAZEPA w świadectwie. Uważajcie na krasnala z kruciutkimi nóżkami i patrzcie czy czerwone nożyki za szybko nie zużywają się :-) :-) i całe paczki ostrzy do nich :-) Trzeba się tej sprawie przyjrzeć dokładnie.

Covid-19 Pracownik

Wie może ktoś jakie są teraz procedury gdyby ktoś z pracowników zachorował na Covid ? Czy jest szansa zamknięcia Aluteam i wysłania ludzi na bezpłatne urlopy ? Dzisiaj jest absolutny rekord jeśli chodzi o liczbę zakażeń w Polsce od początku pandemii. Myślę , że jest bardzo duża szansa aby zamknięto Aluteam i wysłano ludzi na bezpłatne urlopy . Mogliby zamknąć Aluteam z powodu Covid 19 a ludzi wysłać na bezpłatne urlopy . Powinni tak do końca czerwca zamknać firmę a ludzi na bezpłatne urlopy wysłać na 3 miesiące . Jedni by poszli na zasiłek dla bezrobotnych a inni wyjechaliby do Niemca i zarobiliby 1700 euro na rekę. A jeszcze inni by popilili wódeczki sobie tak przez miesiąc. Rozmawiałem z kolegami z pracy i wielu moich kolegów chce aby zamknęli Aluteam z powodu Covid-19 tak na 3 miesiące a ludzi wysłaliby na bezpłatne urlopy . Moi koledzy tak jak ja pojechaliby do Niemca na 2 miesiące dorobić sobie . Jeszcze inni koledzy mówią , że z chcęcią by posiedziwli sobie na zasiłku dla bezrobotnych i tak przez miesiąc wódki by popili . Dużo moich znajomych z Aluteam chce zamknięcia zakładu z powodu Covid-19. Bo firma nie chce dawać urlopów bezpłatnych i nie możemy wyjechać do Niemca zarobić 1700 euro netto tylko musimy za te grosze pracować . A tak by się zarobiło u Niemca w miesiąc tyle co w Aluteam trzeba prawie 4 miesiące pracować. Koledzy mówią , że fajnie by było jakby zamknęli Aluteam z powodu Covid-19 . i wysłali ludzi na bezpłatne . Pojechałoby się na 2 miesiące do Niemca , zarobiłoby się a ostatni miesiąc by się wódki dzień w dzień popiło bo by kasę się przywiozło w Euro od Niemca i stać by było pić wódkę i piwo codziennie przez piesiąć . A po trzech miesiącach ludzie by wrócili do pracy w Aluteam , mieliby kasę w Euro i może już Covidu by nie było .

@Covid-19 Pracownik

wypisz bezpłatny urlop, dyrekcja podpisze bez problemu. po co te wypociny zamieszczać na forum?

Zomowiec
@D.

To ty głupoty wypisujesz . Chciałem wziąć miesiąc bezpłatnego urlopu aby pójść w cug . Chciałem sobie miesiąc popić wódki . Po co mam się w pracy kryć z piciem wódki po lakierni czy biegać do szatni do szafki co pół godziny i pociągać wódkę z gwinta . Jak mogę sobie wziąć urlop bezpłatny i popić sobie wódki legalnie w domu . Powiedziałem o tym brygadziście a on odpowiedział , żebym zapomniał o urlopie , że nikt mi w Aluteam nie podpisze bezpłatnego urlopu . I tak dalej pracuję i muszę się kryć z piciem wódki po lakierni czy kiblu i tam pić w ukryciu.

@Zomowiec

idź do dyrekcji zamiast wypisywać te bzdury. na forum na pewno nie dostaniesz urlopu

Pracownik miesiąca

Kolega mi muwil że w alutimie ma 3500tysia na renke. A nic nie umie robić. Jeśli ja umiem spawac to przyjmo mnie do roboty i dostane 4yys? Jak tak to składam siwi do firmy

Monter

Witam chce pan tu pracować? Tak dobrze to proszę zgłosić się do kadr po skierowanie na badania, tyle

żadne

Leszno

Czy w Aluteam Polska sp.z.o.o jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Uczulony na klej

No właśnie , mam te same pytanie . Chcę złożyć podanie do Aluteamu tylko mam pewną chorobę ? Czy to mnie zdyskwalifikuje jeśli chodzi o pracę ? Mam mianowicie uczulenie na klej i nie mogę pracować przy kleju . Od razu dostaję wysypki i mnie wszystko swędzi . Słyszałem , że u was w firmie nabija się klej , więc ja ze względów zdrowotnych nie będę mógł tego robić . Czy pracujecie w niedzielę za 300 zł bo kolega mi mówił , że tak pracowaliście ? Lekarz powiedział mi , że w niedzielę za 300 zł mogę pracować przy kleju i uczulenie mi minie , od poniedziałku do soboty za zwykłą stawkę nie mogę przy kleju pracować a w niedzielę za 300 zł mogę bo uczulenie mija , nie wiem jak to się dzieje ale wtedy mija . I oto moje obawy czy mnie przyjmą do pracy z tym schorzeniem ?

Brygadzista

Moja żona jak pracowała w Aluteam to miała wszystkich na posyłki. Nawet najstarsi starzem pracownicy jej usługiwali i za nią robili. Ha ha ha ha. Nie umiała uszczelniać i nawet nie zamierzała się uczyć. Inni pracownicy musieli jej uszczelniać i na jej posyłki byli ha ha ha ha ha ha ha. Moja żona wyrabiała może ze 40% normy a i tak tyle samo kasy brała co inni, którzy ostro pracowali ha ha ha ha. Jak byli głupi to pracowali, zrobili swoją robotę i później mojej żonie pomagali i za nią robili ha ha ha ha ha a ona wtedy na Facebooku siedziała ha ha ha ha ha. Moja żona sama się zwolniła z pracy bo w Aluteam grosze zaczęli płacić. Zwolniła się bo miała większe ambicje niż tyranie w brudzie i pocie. To nie jest praca dla kobiet. Teraz moja żona jest kierowniczką dużej sieci marketów. Kieruje ludźmi, wydaje polecenia i rządzi całym marketem. I zarabia 3 razy tyle co w Aluteam.

Chcę się z żoną przyjąć
@Brygadzista

I Bardzo dobrze Twoja żona zrobiła . Miałem się przyjąć do Aluteam ale chyba nie zrobię tego . Chciałem przyjąć się z żoną razem do Aluteam ale nie wiem jak firma postąpi : -jak weźmiemy razem z żoną 3 dni urlopu na żądanie przed samymi świętami Wielkanocy -czy nas z żoną nie rozdzielą i nie przeniosą na inne zmiany -żona musi ciasta napiec na Wielkanoc - Mamy psa i jak pies dostanie biegunki to czy firma da mi wtedy wolne

Olek Meranczuk

Dzien' dobry! Szukam powarzna, firme do odbycia praktyki zawodowej jako,,Technik BHP''.

Olek Meranczuk

Dzien' dobry!Bardzo pil'nie ptrzebuje, pomocy,szukam praktyke zawodowa, jako technik BHP w Pana(ni) firmie.adres meranczuka@gmail.com.Prosze mi odpisac' w karzdym razie. Jestem z tej strony Buga.Mam Karte, Polaka i wize,. Z go'ry dze,kuje,!!!

Dzisiaj prawie 20.000 zakażonych koronawirusem. Zmarło ponad 250 osób a w Alutimie pracuję się jakby nigdy nic. Nawet nie przestrzega się obostrzeń. Maseczki!!!!!!!! Nie przestrzega się odstępu 1 metra, ludzie pracują obok siebie w kilka osób. Są skupiska osób, każdy ma to gdzieś aby być oddalonym od siebie. Nikt tego nie kontroluje. Przydalaby się jakaś kontrola w firmie bo naprawdę wszystkie zasady są łamane. Największy zakład w Białej i potencjalnie największe zagrożenie zakażeniem a ludzie pracuja w grupach obok siebie. ZAMKNĄĆ TEN ALUTEAM NA PARĘ MIESIĘCY A LUDZI WYSŁAĆ NA BEZPŁATNE URLOPY. Jeżeli ktoś zachoruje to wszystkich pozararza. ZAMKNĄĆ FIRMĘ A LUDZI ROZPUŚCIĆ NA 5 MIESIĘCY DO DOMÓW NA BEZPŁATNE. Człowiek posiedzi w domu odpocznie, wódki codziennie się popije, piwo będzie się codziennie legalnie piło a nie jak teraz w Aluteam trzeba z tym piciem wódki i piwa kryć się po kiblach, lakierniach czy tam jeszcze gdzie indziej pracownicy się chowają. Rozmawiałem z kolegami z pracy i dużo osób z firmy chce zamknięcia zakładu i BEZPLATNYCH URLOPÓW. Jedni tak jak ja boją się o swoje zdrowie, inni też się boją mają oszczędności i chcą sobie legalnie co dziennie popić wódki i piwa w domu a nie chować się w Aluteam i pić z gwinta wódkę po kryjomu i w pośpiechu. Jeszcze inni chcą BEZPLATNYCH URLOPÓW ABY NA PARĘ MIESIĘCY WYJECHAĆ ZA GRANICĘ. Ale ludziom robi się pod górkę i nie dają bezplatnych urlopów i karzą pracować w warunkach nie zgodnych z prawem gdyż nie ma odstępów 1 metra między pracownikami. Dlaczego nie ma żadnych kontroli w firmie? Ludzie się boją i chcą BEZPLATNYCH URLOPÓW ABY PRZECZEKAĆ PANDEMIE. Dobrze że wiele osób się dezynfekuje alkoholem w pracy, zawsze to jakieś mniejsze ryzyko zakarzenia.

...

wpis w dniu dzisiejszym trafił do prawnika. zobaczymy jaki jesteś mocny, jak będziesz znany z imienia i nazwiska i jakie bzdury będziesz opowiadał w sądzie

....

o, już strach cię obleciał. a więc: szkalujesz firmę, przyznajesz się do picia w pracy narażając pracowników na utratę zdrowia. wystarczy dla prokuratora.

Covid 19
@...

Prawnik może co najwyżej pocałować w cztery litery.

@Covid 19

więc się ujawnij bohaterze. wtedy zobaczymy. poza tym pamiętaj że nie jesteś anonimem.

Co z tym Piciem

Jeszcze nie pracuję w Alutimie ale nie długo mam zamiar się zatrudnić. I proszę o odpowiedź bo jestem zielony w tych sprawach. Jak to jest z tym piciem wódki w pracy. Czy trzeba się ukrywać pijąc czy nie? Jakie są konsekwencje tego jak złapią pijanego pracownika w pracy. Czy wyrzucają z roboty czy tylko ostrzeżenie dają? Jak pracowałem wcześniej na budowie i za dużo wypiłem to szef nie wyrzucał z pracy tylko do domu wysyłał. Jak lekko byłem pijany to pracowałem i szef nic nie mówił ale jak już się ostro nablumalem że ledwo na nogach stałem to szef wysyłał do domu i sam odwoził. Czy jak w Alutimie lekko się napije to pozwolą mi pracować? A co będzie jak mocno się napiję tak że ledwo będę stał na nogach to czy ktoś mnie odwiezie do domu? Bo przecież pijany nie pojadę autem. Czy kierownicy i brygadzisci odwożą do domów pijanych pracowników? Czy jak mnie złapią pijanego w pracy to czy stracę premię czy będę miał zapłaconą. Ile razy można się napić w pracy? Gdzie najlepiej się schować i pić? Jak pracowałem na budowie to szef pozwalał jak było gorąco kilka piw wypić. Jak to jest w Alutimie ile piw można legalnie wypić? Bo z piciem wódki to chyba trzeba się chować. Czy jakby mnie pijanego odwozili do domu to muszę pokrywać koszty paliwa czy zakład to pokrywa?

@Co z tym Piciem

taxi na swój koszt, ewentualnie policja odwiezie. czyby już czas by przestać pisać te bzdury w temacie.

Chcę Pracować u Was

Hej :) Witajcie . Mam kilka pytań . W styczniu chcę złożyć podanie do Aluteam i mam odnośnie tego kilka pytań ? 1. Czy trudno jest się dostać do Was do pracy ? Znajomy pracuje u Was i mówił , że jest bardzo trudno się dostać do pracy , że rekrutacja jest bardzo duża a firma wybiera tylko najlepszych z najlepszych . Że trzeba mieć wykształcenie , najlepiej techniczne lub studia inżynierskie . Mówił , że trzeba dostarczyć też świadectwo o niekaralności bo karanej patologii nie przyjmują , że trzeba mieć minimum maturę i znać jakiś język obcy . Że ludzi po zawodówkach , podstawówkach i gimnazjach nie przyjmują . Mówił , że tylko elita tam pracuje , ludzie wykształceni i ze znajomością języków obcych . Znajomy mi mówił , że nawet ludzie ze straży granicznej u was pracują , że zwolnili się z tej formacji mundurowej i przeszli do Aluteam. 2. Jakie zarobki są teraz u Was ? Znajomy mówił , że przed pandemią zarabialiście około 5.000 zł netto czyli już na rękę a starzy pracownicy ponad 6.000 zł . Mówił że na niedzielę mieliście płatne 600 zł już na rękę a za sobotę 300 zł .Mówił , że teraz w dobie tej pandemii trochę wam zmniejszyli zarobki i zarabiacie tak około 5.000 zł netto . Czy to prawda , że tak dobre zarobki macie ? 3. Czytam tu na forum , że w pracy pijecie wódkę i piwo i rzadko kto was sprawdza na trzeźwość i możecie pić do woli ? Znajomy też mi mówił , że pije się w pracy i że łatwo wnieść alkohol na zakład . To by się dobrze składało bo też lubię sobie wypić . We wcześniejszej pracy też chlałem bardzo dużo . Fajnie by było jakby i u Was można było pić jakbym się dostał . Byłoby super zarabiać 5.000 zł netto i jeszcze napić się w pracy wódeczki , piwa, wina czy tam innych trunków . Lubię też bimberek , miód pitny a także wściekłe psy i krwawą mery . Mam maturę , znam język obcy to chyba mam szansę się dostać ? 4. Jakie dokumenty trzeba składać i gdzie ? Osobiście czy przez internet ?

@Chcę Pracować u Was

Raczej nikt o zdrowych zmysłach nie zwalnia się że Straży Granicznej i nie przychodzi do pracy w Alutimie. Jeżeli ktoś pracował w Straży Granicznej a teraz pracuje w Alutimie to raczej sam się nie zwolnił tylko go wywalili lub kazali się samemu zwolnić. W Straży Granicznej też spokojnie można 5 tys. złotych na czysto zarobić. I też tak jak w Alutimie można wódki popić w pracy.

Drugi Michał
@Michał

A co to za problem ? Jak pracują u Was osoby , które wcześniej pracowały w Straży Granicznej to się zapytajcie . Dlaczego się zwolnili ze Straży Granicznej ??? ---- czy ze względu na wielkie pieniądze w Aluteam ---- czy zwolniono je dyscyplinarnie ze Straży Granicznej ? ---- Może kazano się zwolnić bo nie dawali się do pracy mundurowej ? ----- Może jakieś przestępstwo popełnili ? ----- Może za przekręty ? ----- Może za alkoholizm ? Musicie po po prostu się zapytać dlaczego przeszli ze straży granicznej do Aluteam ?

Mazepa
@Drugi Michał

A za co można być pogoniony ze Straży Granicznej? Czy mogą tak zwolnić z dnia na dzień czy trzeba popełnić jakieś przestępstwo? To skoro Straż Graniczna pozbywa się ludzi którzy nie nadają się do noszenia munduru to po co Aluteam takich przyjmuje??????? Na co tacy ludzie w Aluteam? Nie ma już normalnych pracowników?

Pato inteligencja
@Mazepa

Wesołych świąt :*

Covid 19

Mam pytanie ?????? Czy jakby wykryli Covid 19 czyli tzw. Koronawirusa u jakiegoś pracownika Aluteam to czy zamknęli by zakład i czy daliby ludziom urlopy bezpłatne ? Gdyby wykryli u jakiegoś pracownika Aluteam Covid 19 to na ile by zamknęli Aluteam ???? Chyba na długo bo przecież trzeba cały zakład odkazić , zdezynfekować . Przecież taki człowiek na zmianie miałby kontakt prawie ze wszystkimi pracownikami .Bo to się dotyka przedmiotów , korzysta z ubikacji , stołówki . Jakby wykryli u kogoś z pracowników Covid 19 to pewnie zamknęli by zakład na 5 miesiące a ludzi wysłaliby na bezpłatne urlopy . Jak wykryli Covid 19 w urzędzie pracy to kilka miesięcy urząd był zamknięty . Przydałoby się aby zamknęli zakład tak do kwietnia lub maja a ludzi na bezpłatne by wysłali . Pojechałbym wtedy za granicę dorobić sobie .

Magazyn
@Covid 19

Jakby zamkneli to za co by ludzie czyli.A tak do rzeczy to chyba jestes na Baker z jezykiem polskim nie mowila juz o interpunkcji.

Jósz Jórz Jusz
@Magazyn

A co to kogo obchodzi za co by żyli ? Jak zamykali inne zakłady pracy czy urzędy to się nie martwili o ludzi . To samo by było czy będzie jakby wykryli Koronawirusa w Aluteam . Poza tym nie każdy jest takim goło----dupcem jak ty . I ludzie mają oszczędności . Duże oszczędności ale są i takie goło--- dupce jak ty bez kasy , którzy przez całe życie do niczego nie doszli i nic nie zaoszczędzili tylko kasę przepili lub przepalili papieroskami . Całe szczęście , że większość ludzi ma oszczędności i nawet by się cieszyli jakby w firmie wykryto Koronawirusa i by zakład zamknęli . Po pozytywnych lajkach i komentarzach widzę , że dużo ludzi chciałoby zamknięcia zakładu z powodu pandemii . Mają oszczędności , chcą bezpłatnych urlopów aby wyjechać za granicę i jeszcze dorobić aby mieć jeszcze więcej tych oszczędności . No ale co niektórzy mało inteligentni będą płakać bo nie chce im się robić i zarobić naprawdę dużej kasy . Nie chcą wyjechać i nie chcą urlopów bezpłatnych i zamknięcia zakładu . A później się dziwią , że kasy nie mają , że oszczędności nie mają ....... bo robią za 2600 zł he he he he . Ci co mają oszczędności są kumaci i kombinują jakby tu dorobić po zamknięciu zakładu . No ale nie wszyscy są inteligentni . Pozdrawiam .

@Covid 19

dawno nie było tu nikogo nawiedzonego , już miałem nadzieje że kilku nawiedzonych zmądrzało. a tu proszę. wiec odpowiem nie, nie zamkną zakładu, przestańcie wypisywać tu swoje frustracje i sny. chcesz jechać za granice, zarobić? zwolnij się i jedź. nikt nie będzie za frustratem płakał. i to chyba wszystko na ten temat.

J-23 znowu nadaje
@D.

Jesteś taki pewny??????? A myślisz że ktoś będzie kogoś pytał? Masz rację może i nawiedzeni tu piszą bo kto normalny pracowałby w Aluteam za te grosze. Pijaki na budowach dwa razy tyle zarabiają. Ale do rzeczy. Nie bądź taki pewny. Jak wykryją zarazę czyli koronawirusa w Aluteam choćby u jednej osoby to na 100 %zamkną firmę. I nie będą się pytać ani Mietka ani Gienka ani Prudka z Lakierni. Nawet dyrektor nic nie będzie miał do powiedzenia. Po wykryciu koronawirusa pozamykali w Polsce urzędy, banki nawet komisariaty policji więc myślisz że będą się przejmować jakimś tam Aluteam i tym że ludzie nie będą pracować i nie będą mieli za co żyć??? Nikogo to nie obchodzi więc może ktoś dobrze napisał że był czas zaoszczędzić trochę kasy a nie wszystko rozwalać na bieżąco. Pozamykali komisariaty policji, placówki straży granicznej, urzędy. Tam pracowało max 50 osób. To w takim Aluteam pracuje ponad 200 osób. Jakby wykryto Koronawirusa to podejrzewam że na kilka miesięcy zamknęli by firmę. Tyle metrów kwadratowych do odkazenia to musi potrwać. Tyle ludzi do przebadania. To musi potrwać. Tak że może nie jest to głupi pomysł aby brać urlopy bezpłatne bo w razie zamknięcia firmy zostaniemy wszyscy na lodzie i bez kasy. Ale nie ma co się dziwić bo z jakiej racji właściciel ma płacić komuś kto nie pracuje. To samo rząd. Nie pracujesz nie zarabiasz. Tak że jest szansa na urlopy bezpłatne. Jedni odpoczną i popija wódeczki a inni wyjadą za granicę. Bo jak zamkną firmę to na długo. Duża firma to i dużo odkażania.

@D.

pewnie masz zadatki na dyrektora. skoro tak potrzebujecie urlopów bezpłatnych to jak firma nie daje to po prostu zwolnijcie się. po co wypisywać te wszystkie bzdury? firma sama z siebie nie zamknie się, a już na pewno nie przez nawiedzonych frustratów.

@D.

Wystarczy aby koronawirus pojawił się w Alutimie to wtedy wszystkim będą musieli dać urlopy bezpłatne. Laski nie będą robić i nie trzeba będzie się prosić

@Brygadier

następny nawiedzony. ciekawe skąd czerpiecie te bzdurne informacje? może dzieci przynoszą wam z przedszkola? bo szkoły zamknęli, jakoś dotąd nie zamknęli AluTeam. więc najlepiej przestańcie pisać te bzdury i ośmieszać się, a frustracje wyładujcie w domu a nie na forum. Nie ma urlopów bezpłatnych i nie będzie.

@Brygadier

Takie to nasze bezsensowne prawo w Polsce. Pozamykali restauracje gdzie przebywało do 50 osób, bary, galerie gdzie na pewno nie było jednorazowo wiele osób. Lekarze tylko prywatnie przyjmują. Dyskoteki pozamykane, cmentarze na 1 listopada zamknęli a ALUTEAM nie zamykają. Gdzie na zmianie pracuje z 80 osób albo i wiecej. Duże skupisko ludzi, duże zagrożenie aby ludzie się na wzajem po zarażali. Gadałem wczoraj z kolegami z pracy i wielu chce zamknięcia zakładu i BEZPLATNYCH URLOPÓW. Boją się do pracy przychodzić, boją się zakażenia a firma jak zwykle robi ludziom na złość...... Nie zamyka zakladu i nie daje bezplatnych urlopów. Wielu moich kolegów z pracy chciało bezplatnych urlopów i nie dostali. Mają ludzkie zdrowie gdzieś. Zamiast zamknąć zakład i wygonić pracowników na bezpłatne urlopy aby nie narażać ich zdrowia oni do pracy karzą chodzić. To skandal może premier zainterweniuje i zamknie firmę

@Brygadier

Powinieneś leczyć się już na nogi bo na głowę za późno. to cały komentarz do tych wypocin

Szwagier pije
@Brygadier

Szczera racja. Chciałem bezpłatny urlop i firma mi nie dała. Chciałem pojechać za granicę bo tam mniej zarażonych i bym się nie bał tak jak się boję zarażenia w Alutimie. Bo ludzie obok siebie pracują. Poza tym za granicą bym sobie dorobił i zarobił 4 razy tyle co w Alutimie. Szwagier był za granicą, zarobił dużo pieniędzy i już 3 - tygodnie pije wódkę bo go stać. Pije codziennie. A mi nie dali urlopu bezpłatnego i muszę robić w Alutimie za te psie grosze. Bo ze szwagrem nie pojechałem. Teraz miałbym dużo pieniędzy i piłbym ze szwagrem trzeci tydzień a tak muszę pracować i chować się na lakiernie aby coś wypić

@Szwagier pije

następny nawiedzony i sfrustrowany. nie musisz pracować. zwolnij się. wszyscy na tym skorzystają. ty bo zarobisz, firma bo będzie jeden pajac mniej.

.....

cóż , następny bohater. ciekawe jak będziesz skamlał jak cie przyłapią. bohater netu

3 lata temu

Widzę nic się nie zmieniło w firmie. Nie pracuję już ponad 3 lata w Aluteam ale po wpisach widzę że dalej się pije w pracy. Ja też dużo wódki w pracy wypiłem. Był okres że specjalnie do pracy pieszo chodziłem aby sobie wypić. Piło się w szatni i na załadunku.Oj wypiłem ja tej wódki w pracy wypiłem.

@3 lata temu

nie pracujesz , to po co głupoty piszesz? wspomnienia wydaj, jeszcze zarobisz. jakiś frustrat pewnie kupi

D.

może i tak było, ale skończyło się. i nie wróci. napisz wspomnienia

Jak suszy......
@D.

Jak nie wróci :-) He he he. A co Ty myślisz, że teraz się nie piję w pracy. Trzeba tylko dobrze się ukryć i wiedzieć kiedy i na jakich zmianach pić. Pracuje już parę lat, często piję, może się nie upijam ale bardzo często przez zmianę 8 godzin z 5-6 piw się wypija. Zima to i się pół litra wypje tak po parę łyków co godzinkę. Jak mnie suszyło to na dzień dobry małpkę wódki wypiłem i 2 piwa. Jak napisałem trzeba wiedzieć kiedy i gdzie pić. Na pierwszej zmianie to się zazwyczaj nie pije. Najlepiej na 2 zmianie a na nocce to już hulaj dusza piekła nie ma. Najlepiej mieć flaszkę w szatni w szafce i co raz wchodzić na górę i pociągać. Koledzy się chwalą ze często w kiblu piją i na lakierni. Ja w kiblu nie piłem bo się brzydzę ale na lakierni wiele razy. Już tyle lat pracuję i mnie nie złapali pijanego. Kolejna sprawa że na 2 zmianie i na nockach nikt prawie nie chodzi z alkomatem. Nie pamiętam kiedy mnie kontrolowali. Poza tym jestem starym pracownikiem i nie będę dmuchał w alkomat. Koordynatorzy nawet nie podchodzą do starych pracowników, jak coś to młodszych stażem kontrolują. Tak że jak ktoś pije z głową, nie upija się do nieprzytomności, wie w jakich miejscach pić, na jakich zmianach to nic mu nie grozi. Wnieś flaszkę czy piwo na zakład to też nie ma problemu bo cieć nie kontroluje a nawet jakby chciał to nie ma prawa. Ma prawo tylko plecak lub torbę zobaczyć. Przeszukać pracownika nie ma prawa bo od tego jest tylko Policja lub inne służby. Tak że na sobie można wnieść do pracy alkohol. Ogólnie pijaństwo to nic dobrego bo szkodzi zdrowiu ale jak suszy to co zrobić. He he he

Z.............................
@Jak suszy......

Portier nie ma najmniejszego prawa obszukać pracownika , nie ma nawet prawa grzebać w jego torbie , jedyne co może to zerknąć co wnosisz na zakład. Tak , że ludzie wnoszą alkohol . Z alkotestem też bardzo rzadko sprawdzają . Nikomu nie chce się chodzić i sprawdzać bo to niewdzięczna robota. To , że starych pracowników się nie sprawdza to norma bo niby jak ? Taki stary pracownik wyśmiałby koordynatora jakby ten podszedł do niego z alkotestem . Ja też już nie pracuję a firmie . Pracowałem 7 lat i przez ten okres tylko raz byłem kontrolowany . Chociaż nie można nazwać tego kontrolą . Tak z sekundę dmuchnąłem , koordynator się zaśmiał , powiedział , że dobrze i poszedł dalej . Większość tak dmuchała , to było na pokaz . A wypiłem sporo w tym czasie jak pracowałem . Na nockach to prawda się najwięcej piło . Raz to tak się napiłem , że spałem za magazynem .Ale mam kolegów co dalej pracują w firmie i mówią że dalej piją w pracy i to ostro piją . Nie wiem czy mnie (usunięte przez administratora) i się chwalą czy naprawdę (usunięte przez administratora). Ja mogę ze swojej strony powiedzieć , że przez ten okres co pracowałem to sporo wypiłem .

@Jak suszy......

wygląda na to że same pijaki tu pracują. pija, piją... a jak ich złapią to płaczą. ot bohaterowie. a na forum się chwalą co to nie oni ( anonimowi bohaterzy) jakby miał podpisać to ze...by się ze strachu. . a jak idą do dyrektora to płaczą ze maja rodziny etc.(usunięte przez administratora)

Leszek

Słabiutko w tym Alu. Przyjmują nowego pracownika. Zero szkoleń, nikt nic nie powie i nie wytłumaczy. Później plącze się taki biedaczysko po hali i nie wie co ma ze sobą zrobić i szybko traci chęci i zapał do pracy.

PYTANIE
@Leszek

Ten Brygadzista, najgłupszy w Aluteam jest jeszcze brygadzista??? Bo mieli go zdjąć że stanowiska. Chodzi mi o tego z którego wszyscy się śmieją(usunięte przez administratora)

Jusz były z piszczaca

To w tej pożal się borze firmie jeszcze ktoś chce pracować??!!

Szurak

Skończyły się Słoikowi zarabianie i reklamację. Może i nie taki ten koronawirus zły. Całą wiosnę i lato Lider przesiedział w Aluteam. Ja grosze zarabiam to i niech on też grosze zarabia a nie sobie po reklamacjach jeździł i euro zarabiał. Skończyło się he he he. Tylko on jest zdatny gołębie hodować, nic więcej nie umie. Nawet na logistyka się nie nadawał. Ja jestem od niego 100 razy mądrzejszy. A teraz do Laski..... Lepiej nie przychodź do pracy na kacu, opuchnięty, z ust ci wódką jedzie. Zgłoszę Lalę do dyrektora i skończy jak łysy.

Piszczuk

Ja też bym już dawno się zwolnił gdyby nie to że na lakierni jest gdzie się schować i napić się piwa lub wódki. Gdzie taki kawał z okolic Piszczaca dojeżdżać za tak małe pieniądze.

CZY TO PRAWDA
@Piszczuk

Nie pracuję w waszej firmie ale mam zamiar się przyjąć? Kiedyś czytałem tu na forum że pracownicy z Piszczaca i okolic dojeżdżają do Aluteam grupowo po 8 osób w jednym samochodzie?. Ktoś pisał też że furmankami dojeżdżają. Czy to prawda czy ktoś to dla żartu napisał z tymi furmankami i z tym że po 8 osób w aucie osobowym dojeżdżają?

Rendgen
@CZY TO PRAWDA

Prawda :)

...
@Piszczuk

ten także

Brygadier

Oj już nie piszcie głupot , że każdy pracownik aluteam zabija się za sobotę i niedzielę. Są tacy co w ogóle nie przychodzą w niedzielę, są tacy , że przychodzą jedną niedzielę w miesiącu ale i są tacy , że przychodzą każdą sobotę i niedzielę a są jeszcze tacy co na inną zmianę przychodzą w weekend? Niektórzy to są tak łakomi , że za sobotę i niedzielę zesra*iby się , uklękli i na kolanach zjedliby swoje odchody. Jak wszędzie są ludzie , którzy mają honor ale i są tacy którym tego honoru brak. Co do Koronawirusa to zakład powinien być zamknięty do końca pandemii czyli do odwołania na minimum 4 miesiące albo i więcej . A ludzi powinno się wysłać na urlop bezpłatny .A do tego osła co się podpisuje " ktoś" .............. baranie co z tego że zostanie zatrzymanie okresu składkowego jak możesz się wykończyć przez koronawirusa . Skąd wiesz baranku że dożyjesz emerytury ?????? Składki i kasa mu w głowie a zdrowie ma gdzieś . Jesteś najgorszym sortem człowieka łakomym na kasę. ZAMKNĄĆ ZAKŁAD DO WRZEŚNIA LUDZI ROZPUŚCIĆ DO DOMÓW NA URLOPY BEZPŁATNE...

anonimowy hooy
@Brygadier

Koniec nadgodzin. Kto za a kto przeciw - kliknać buźkę.

18 letni staż w Aluteam
@anonimowy hooy

Ooooooo widzę 127 lajek za tym żeby nie było sobót i Niedziel. Jednak to przywraca mi wiarę w ludzi . Jednak jest sporo normalnych ludzi w Aluteam , którzy chcą normalnie pracować od poniedziałku do piątku a w sobotę i niedzielę odpoczywać i cieszyć się życiem . Spędzać czas z dziećmi i rodziną.Wszystkie zakłady produkcyjne , fabryki, tartaki są zamknięte w niedzielę tylko Aluteam był otwarty i robił z siebie i zludzi tam pracujących pośmiewisko. Widzę że ludzie zmądrzeli i nie chcą w niedzielę przychodzić . Co to jest te 290 złotych miesięcznie więcej ? I tak na piwo czy papierosy miesięcznie dużo więcej wydajecie . A czas spędzony z rodzina w niedzielę jest bezcenny . Niestety jest też grono ludzi , lub podludzi łakomych na tą kasę że za niedzielę i za te głupie 290 zł lo-da by zrobili kierownikom. To nie ludzie to łakome i chytre na kasę by-dlaki . Za nic maja rodzinę , dzieci żony . Jest jeszcze gorszy sort podludzi , którzy chcą przyłazić na kilka niedziel w tygodniu , na sobotnie nocki i na inne zmiany o tych to już nie piszę bo oni nie zasługują aby nazywać ich ludźmi. Całe szczęście że większość pracowników Aluteam jest za zniesieniem niedziel aby nie robić wstydu firmie i ludziom tam pracującym .Po lajkach ( 127) widać że sporo ludzi nie chce aby w Aluteam była niedziela. Nie powinno być w ogóle niedziel . Tak jak jest teraz . Zakład w niedzielę powinien być zamknięty . Co do picia alkoholu w Aluteam to ...... dużo ludzi zawsze w pracy piło alkohol , dużo ludzi aktualnie pije alkohol i zawsze będą pili i nikt tego nie zmieni . Trzeba by by było 50% zakładu zwolnić jakby kierownicy zaczęli z alkomatem na każdej zmianie chodzić .

Koneser Whysky
@anonimowy hooy

Czy to prawda,że jak wyj..ebia z roboty to nie ma stresu. Podobno za jakiś czas przyjmą znowu...?Bo mnie już kilka razy za wode wyrzucili.i nie chcieli powrotem.

Rekord zakażonych

Powinni zamknąć Aluteam dzisiaj rekord zakażeń a pewnie będzie rosło. Nie ma na co czekać. Jak będzie jakaś osoba zakrzona w firmie to i tak firmę zamkną na parę miesięcy. To lepiej teraz zamknąć firmę na 4 miesiące do 30 stycznia a pracowników wysłać na bezpłatne urlopy. Nie ma co ryzykować za te grosze co tu zarabiamy. (usunięte przez administratora)

Firma działa tylko w białej podlaskiej?

Renek
@Ania

Jeszcze jest aluteam w Piszczacu. Podobno potrzebują ludzi

Pracownik.
@Renek

Podobno Jest jeszcze filia w mózgu Renka ale nikt tam nie pracuje bo nie wiadomo gdzie to jest i czy w ogóle istnieje.

Tato z Mamą

Niech sobie Tato z Mamą w domu rozmawiają na temat pracy a nie tu na forum się udzielają. Komentują, wnioski wyciągają , swoje marzenia opisują i wywody. Tato z Mamą myślą że spełnią się ich marzenia i awansują w firmie . Myślą , że Tato zostanie Koordynatorem a Mama Brygadzistką . Niedoczekanie wasze ..... ludzie was nie lubią. Niech Tato nie będzie taki mądry . Po dachy będę przychodził godzinę przed końcem pracy i mają być gotowe . Jak nie będą gotowe to Tato będzie po godzinach do nich przody dostawiał zostanie po godzinach i będzie razem z Mamą dostawiał. Niech Tato też nie będzie taki mądry odnośnie chodzenia w niedzielę do pracy bo sam też prawie zawsze chodził , nawet prosił aby Mamę na klej wzięli mimo że podobno Mama ma uczulenie . Cały zakład się śmiał że Mamie uczulenie przeszło jak kasy się chciało z niedzieli. Mama też niech nie będzie taka mądra i też niech nie pisze na forum głupot. Niech lepiej nauczy się zabudowy składać . Pytam się ile lat już Mama pracuje ? I ile zabudów potrafi składać ? Cała firma się śmieje że tylko jeden rodzaj umie składać . Tak że Tato nie będziesz koordynatorem jak tu się wychwalasz na forum i za nikogo się nie weźmiesz , to za ciebie się wezmą. Latasz tylko do majstrówki i na ludzi z ucha strzelasz . Biegałeś po majstrówkach i z ucha strzelałeś że pewna dziewczyna co 15 minut na papierosa chodzi i że nie chcesz jej w swojej zmianie , że ona albo ty . Tak było , nawet już koordynatorzy mieli cię Tato dość . Tak że jak nie wyrobisz się z dachami to przody będziesz sam po godzinach zestawiał lub Mama ci pomoże .

Do Tata z Mamą
@Tato z Mamą

Większość ludzi tu pisze ze w Aluteam mało zarabiają a jednak dla Taty i Mamy ta praca pasuje i trzymają się tej pracy rękami i nogami. To napisz Tato z Mamą ile tak można w Aluteam zarobić już na rękę bo chcę się przyjąć do pracy tam do was? Napiszcie proszę Tato z Mamą czy na prawdę tam tak ludzie piją w pracy bo nie ukrywam że lubię wypić i by mi ta praca pasowała. Skoro tak dobrze zarabiacie Tato z Mamą to jakim autem jeździcie.... Porsche??? czy Ferrari??? Da się wyciągnąć już na rękę 4000 zł za pracę od poniedziałku do piątku? Jaką masz tam funkcję Tato z Mamą, jesteś wysoko postawionym pracownikiem w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Aluteam Polska sp.z.o.o - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aluteam Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 2 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluteam Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluteam Polska sp.z.o.o
1.9/5 Na podstawie 422 ocen.

Aluteam Polska sp.z.o.o