Opinie o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aluteam Polska sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aluteam Polska sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Jaruś

W alutemie praca tu tego legancka. Zarobić morzna 5tysioncuw wypić i porhć morzna tu tego. Wszenndzie w białej i okolicy placom najniższom krajowom a tu tego legancko 5tys do ronsi.

Przy Pieczarkach

Piszecie że 3800zl macie już na czysto w Alutimie na początek pracy. To bardzo bidnie. Moja kobieta przy pieczarkach ponad 4500 zł już na czysto zarobi za jakieś 180 godzin w miesiącu. A ja myślałem że na początek też płacą w alutimie 4500 zł. 3800 zł to bardzo malutko i ludzie chcą pracować za takie małe pieniążki? Przecież teraz pracy w okolicach Białej jest bardzo dużo i za 4500 zł już na czysto można wiele prac znaleźć. Choćby przy pieczarkach jak moja kobieta.

Lolek
@Przy Pieczarkach

Taaa twoja kobieta to kombajn do piczarek. A moze zarabia czym innym a tobie rosną rogi. Hahaha

15 Letnie Gruzy

Do "Pracuś " i " Leser " Macie rację panowie . Ludziska wypisują że my w Aluteam nie wiadomo jaką kasę zarabiamy . A fakt jest faktem że zarabiamy bardzo małe pieniądze , jak dz.iady jakieś . Wszyscy się z nas śmieją że za marne pieniądze pracujemy jak (usunięte przez administratora) . Nawet menele sprzątając na budowach więcej od nas zarabiają . Wystarczy popatrzeć na nasze auta którymi jeździmy . Na parkingu przed Aluteam te nasze auta wyglądają jak (usunięte przez administratora) szrotu , (usunięte przez administratora) złomu , (usunięte przez administratora) śrutów i niesprawnych siepów . Nie ma wcale aut nowych z salonu , nie ma też kilkuletnich . Większość to stare 15 letnie i starsze śruty , szroty , złomy i siepy . Niesprawne 15 letnie i starsze Passaty , rozklekotane audice , pordzewiałe BMW czy inne czortopchajki ze zgniłymi progami w wieku 15 lat . Ale cóż NIE CHCIAŁO NAM SIĘ UCZYĆ więc musimy jak te woły (usunięte przez administratora) pracować i jeździć złomami 15 letnimi gruzami !!!!

Buahahahaha
@15 Letnie Gruzy

Choć jeden prawdę napisał. A ile wy w Tym Alutimie chcielibyście zarabiać? 2200 zł netto czyli najniższa krajowa to wam już za dużo. Najpierw trzeba szkoły pokończyć, języków obcych się nauczyć, jakiś fach mieć w ręku a później podwyżki żądać. Jeden z drugim skończył podstawówkę lub zawodówkę, nie zna języków obcych i chciałby 3000 zł netto zarabiać. Buahaha ha ha ha. Najnizsza krajowa to za dużo. A jak się nie podoba to proszę się zwolnić i iść do pracy jako lekarz, adwokat. Buahaha ha ha ha ha ha. Taki że jeden z drugim skończy podstawówkę lub zawodówkę, nie zna języków, nic nie umie robić bo całe życie w Alutimie kręcił wiertarką i chce dużo kasy. Trzeba było się uczyć byście nie jeździli 15 letnimi rozpadającymi się Audicami lub Beemkami. Zamiast 15 letnich ramoli byście nowymi samochodami z salonu śmigali.

3800 netto .......????

Co ??????? Za ile pracujecie w tym Aluteam ???? Za 3800 zł netto ??????? Jaja sobie robicie czy żartujecie ?????? Ktoś jeszcze pracuje za tak małą stawkę ?????? 3800 zł netto toż to nie możliwe . To ja w swojej obecnej pracy zarabiam 4750 zł netto i mam wszystkie soboty i niedziele wolne i uważam że te 4750 zł netto to jest bardzo mało jak na Bialskie warunki . Koledzy na Tirach zarabiają w granicach 7000-9000 zł netto . Inny znajomy w straży granicznej 6000 zł netto . Sąsiad jako kierowca Busa też prawie 6000 zł . To ja chciałem się zwolnić ze swojej pracy i przejść do Aluteam . Myślałem , że w Aluteam na początek dostanę gdzieś 5500 zł netto . A wy tu piszecie , że na poczatek dają w Aluteam 3800 zł netto . To jakiś cyrk nieudaczników czy co ? Jak można pracować i przeżyć za 3800 zł . Ja miesięcznie na jedzenie i paliwo wydaję prawie 4000 zł a gdzie rachunki i inne przyjemności ? Ale chyba to jakaś ściema nie chce mi się wierzyć , że ktoś jeszcze pracuje za 3800 zł ?

Monter

Witam chce pan tu pracować? Tak dobrze to proszę zgłosić się do kadr po skierowanie na badania, tyle

żadne

Mladen Mladenović

Do "Mazepa " Napisałeś że na początek w ALU dają pensji 3800 zł już na czysto . To się nie dziwcie że nikt u was w tym ALU nie chce pracować . Nie dziwcie się że nie możecie ludzi do pracy znaleźć i przyjmujecie wszystkich jak leci . A ludzi nie macie . Kto teraz w tych czasach pracuje za 3800 zł ????? Chyba nieudacznik jakiś pracuje za 3800 zł netto ? Oferma życiowa , która nie umie kasy zarobić i nie szanuje siebie robi za 3800 zł . Ludzie szanujcie się . Jak wy chcecie utrzymać rodzinę za 3800 zł netto ???? Za tyle to nawet Ukraińcy i Białorusini nie chcą pracować . Moja żona jako pielęgniarka zarabia ponad 4000 zł netto i nie pracuje fizycznie . Mój sąsiad przy pomnikach w zakładzie kamieniarskim 4800 zł bierze netto . Fakt na czarno ale wszystkie soboty i niedziele wolne . U mnie na wiosce kuzynka pracuje w sklepie jako ekspedientka i ma oficjalnie najniższą krajową chyba 2300 zł netto a do ręki dostaje 1200 zł i ma 3500 zł netto . Zwykła ekspedientka co się nie napracuje ma 3500 zł a u was w ALU gdzie trzeba się natyrać i praca odpowiedzialna płacą tylko 3800 zł netto ????? Toż to śmiech ha ha ha . Co z tego , że po 3 miesiącach macie 4500 zł netto ale to i tak jest mało bo tyracie w soboty i niedziele na te 4500 zł .

Ha Ha Ha Ha Ha
@Mladen Mladenović

To co nowemu pracownikowi na start dają tylko 3800 zł ? A ludzie tu ma forum pisali że w Alutimie dają na na start 4800 zł . To jak dają na start tylko 3800 zł to raczej nikogo do pracy nie znajdą . I tak jak ludzie piszą nikt nie będzie chciał pracować za taką stawkę. 3800 zł co to ma być ? A rozważałem złożenie podania . Za 4800 zł na rękę jak pisaliście to mógłbym podjąć pracę ale za tą głodową stawkę 3800 to nie mam zamiaru palcem kiwnąć . Żule na budowach więcej mają lub zbierając złom więcej nazbierają . 3800 zł dają i myślą , że ktoś inteligentny i normalny będzie za to pracował ha ha ha ha . Znajdziecie ale desperatów bez szkoły i wykształcenia ha ha ha .

Lala
@Mladen Mladenović

Nie podszywajcie się pod kogoś bo to nie ładnie. I widać że co niektórym cyfry już się mylą 3 z 2 jeśli chodzi o te tysiące. I jak powiedzenie głosi nie pasuje to się zwolnij Proste jak (usunięte przez administratora)

Lump

Jak trzęsą ci się ręce to nadajesz się na spawacza. Będziesz spawac równym sciegiem jak krawcowa. A co do wodeczki to można u brygadzisty na miejscu kupić 1L ruskiej wodeczki za 35zl. Fajeczki "premier" albo ",Fest" też można kupić oczywiście ruskie. Cienkie też są do koloru do wyboru. Wystarczy tylko rano z domu wziąć do roboty zapojke albo ogórki kiszone. A zarobki nie ważne, liczy się że można się napić na krzywa twarz. Zawsze ktoś postawi a po robisz trochę to i brygadzista da litra na krechę.

Wódka
@Lump

I tą wódkę kupioną u brygadzisty można legalnie w pracy wypić czy trzeba się chować? Jak można legalnie pić w pracy to może się przyjmę do was. A ile się wyciągnie na łapę? Piszecie że 5000 zł na łapę. To bym był zainteresowany 5000 zł zarobić na łapę i jeszcze napić się wódki w pracy fajna sprawa. A nie chodzą z alkomatem? Co będzie jak złapią pijanego?

Szukam roboty

Som przyjencia do firmy? I jaka kaska na poczontek dajo?

Młody
@Szukam roboty

Przyjęcia są zawsze . Na początek dostaniesz gołą pensję (podstawę ) bez premii i nie będziesz chodził w soboty i niedziele. Tej podstawy będzie około 3500 zł już na czysto ( netto) . Po trzech miesiącach dostaniesz premię uznaniową i wydajnościową i będziesz mógł chodzić na nadgodziny w soboty i niedziele. Z premią , jedną sobotą i jedną niedzielą zarobisz gdzieś 4600 zł na czysto ( netto) . Jeżeli pójdziesz dwie soboty i dwie niedziele to gdzieś 5300 zł zarobisz już na czysto . Praca ogólnie ciężka ale kasa może być. Pozdrawiam.

Beneficjent 500+
@Młody

Hmmm.... Dziwne to. Piszecie ze są takie zarobki po 5tys a ludzi przyjmują cały czas. Jakby było tak dobrze to ludzie trzymali by się takiej roboty rękami i nogami. I do takiej roboty byłoby się ciężko dostać. He daje to do myślenia.....

Co jest 5 tys.???
@Beneficjent 500+

Człowieku a co to jest teraz 5 tys. zł ????? Jak byle żul , pomocnik na budowie ma 20 zł na godzinę co przy 200 godzinach miesięcznie daje 4 tys zł na łapę . Tak , że te 5 tys. co zarabiacie w Alutimie to szału nie robi. Żul na budowie , pomocnik który nie musi myśleć jest od tego aby wynieść , przyniesć i pozamiatać i 4 tysie spokojnie zarobi i do tego jeszcze w pracy się napije bo wiadomo , że na budowach piją .

Beneficjent 500+
@Co jest 5 tys.???

Daj namiary na robotę za 20zl/h do ręki za "wynieś, przynieś, pozamiataj" na umowę o pracę i jutro tam pójdę bez zastanowienia. Bo z tego co wiem to wszędzie płaca najniższą krajowa plus nadgodziny. A tłukowi bez zawodu i pojęcia dadzą na budowie ponad 4tys hahaha

Dziadek mroz

Po primo łachu to nie jesteśmy kolegami. I mogę cię zgasić jak kiepa w kiblu bo mi we firmie nikt nie podskoczy. I nie mam zamiaru z mojimi umiejentosciamy i wykształceniem robić tu za czapke drobnych. Teraz można pracować za normalne kaske a nie wegetowac w alubiedzie z alkocholikami. W normalnych firmach pracownicy dostali koperty po parę stów od Mikołaja a tu(usunięte przez administratora)

@@@$$$$$$@@@

Pier.........licie. Jakie 4800 zł netto????? W Alutimie zarabia się grosze. Kto takiemu nieukowi po zawodówce jak ja zapłaci 4800 zł????? Nie chciało mi się uczyć to teraz muszę tu tyrać za grosze. Skończyłem tylko zawodówkę i jestem nieukiem i człowiekiem drugiej kategorii i dlatego tak mało zarabiam. Chyba zgnije w tym Alutimie bo gdzie ja pójdę indziej? Jak ja nieuk bez szkoły. Kto zatrudni takiego człowieka jak ja, człowieka drugiej kategorii po zawodówce. To moja niedola. Ja nawet nie znam ani jednego obcego języka biegle. Dobrze że jest ten Aluteam i przygarną takich jak ja po zawodówce. Ja nawet za 1500 zł bym w Alutimie pracował bo ja całe życie tu pracowałem i nic innego nie potrafię robić. Jestem bez szkoły bez perspektyw. Jestem przegrywem życiowym. Ludzie jeżdżą poza granicami, zwiedzają, kasę zarabiają a ja gnije w Alutimie za grosze. Ja nawet wyglądu nie mam bo ja karakan, liliput z metra cięty. Mam tylko 173 cm wzrostu. Krasnal ze mnie, karzełek i kurdupelrk. Nie to że mały to bez szkoły nieuk po zawodówce to jeszcze bez kasy. Autem to jeżdżę ponad 15 letnim gruchotem. Na mieście się dziewczyny ze mnie śmieją jak tym starym śrutem 15 letnim się bujam. Uczcie się ludzie bo skończycie jak ja w ALUTEAM!!!!!!!

Gałeczka
@@@@$$$$$$@@@

Jeden co prawdę pisze o zarobkach i perspektywach w aluzłomie

Kofboy
@@@@$$$$$$@@@

Samochód nie je jest wyznacznikiem majątku :) a na szkole nigdy nie jest za późno.

Za ile????
@Kofboy

Tak i taki jeden z drugim mając 40 lat pójdzie do szkoły? Szkoła nie nauczy języków. Trzeba brać prywatne korepetycje albo wyjechać za granicę i szlifować. Ale jak tu napisali jak taki nieudacznik po zawodówce nauczy się języka jak on nawet matury nie zrobił. Będzie dalej robił za te 3500 zł na rękę i będzie zadowolony że ma pracę. Ale się dziwię bo Szwagier na budowie robi i ma 200 zł dniowki za 8 godzin a jak robią 10 godzin to 300 zł na rękę wypada. Szwagier mówił że lekką ręka ponad 5 koła przytula. To ja się pytam kto w Alutimie pracuje za 3500 zł?

Nicpoń
@Kofboy

Ja mam 45 lat i jestem tylko po podstawuwce. Jak zapisze sie zaocznie do licełum to dostane lepsze kase?

Kofboy
@Nicpoń

Samo zapisanie się do szkoły nic nie wnosi , trzeba ją skończyć , najlepiej zrob to dla siebie nie dla firmy . Powodzenia

k
@Kofboy

Wesołych Świąt wszystkim,i "tumanom bez szkoły"???? i tym po szkole,i posiadaczom starych srutow i tych trochę lepszych aut. I nie pijacym ,i tym co świata poza alkoholem nie widzą. Tylko w te święta wypijcie z kulturą, przy stole, i nie chowajcie się w domu z flaszką.Wesolych Świąt Wszystkim.

Pracuś
@k

I wzajemnie wesołych ...

Zamkną?????

Jest dzisiaj pierwszy przypadek OMIKRONU w Polsce. To morze jest szansa że zamkną Aluteam na 3 miesiące a ludzi wyślą na bezpłatne urlopy. Po piłbym te 3 miesiące wódki dzień w dzień lub wyjechał na miesiąc za granicę i zarobił bym konkretne pieniądze i kolejne 2 miesiące pił bym dzień w dzień. Legalnie w domu bo teraz to w pracy muszę się chować po kątach i po kryjomu z gwinta jak jakiś żul muszę pić.

Masz rację Żenia troluja że im źle w Aluteam, że by wyjechali za granicę. To niech wyjeżdżają. Kto uczciwie pracuje ten z sobotami i niedzielą i z premią spokojnie 4800 zł netto zarobi. Płaczą że im źle w Alutimie a tylko piją wódkę i piwo. Sprzątacz chodzi i narzeka że pełno puszek po piwie i butelek po wódce w koszach.

Nałogowiec AA

Do "Wałkoń " Napisałeś , że biorą do pracy w Alutimie ludzi po 50 - tce i z problemami alkoholowymi . Ja też jestem alkoholikiem mam 55 lat i piję dzień w dzień od 30 lat . Jak nie wypiję to trzęsą mi się ręce i dostaje padaczki alkoholowej . Jak myślisz przyjmą mnie do pracy ? Muszę przed pracą wypić szklankę wódki i później tak co 2 godziny ze dwie setki wywalić aby funkcjonować . Jak nie wypiję to nie nadaję się do pracy , cały się trzęsę i nie dam rady chodzić i mogę padaczki alkoholowej dostać . Jak sobie golnę przed pracą i co 2 godziny będę uzupełniał poziom alkoholu w organizmie pijąc co 2 godziny 200ml wódki 40% to będę normalnie funkcjonował i pracował . Czytałem tu na forum , że u was nie kontrolują alkotestem i że dużo osób pije w pracy . To i ja bym się nadawał . Co dwie godziny gdzieś tam w kącie bym sobie te 200 ml pociągnął i bym pracował . Trzeba u was chować się z piciem czy można pić przy kierownikach czy tam dyrektorze ? Jak pracowałem na budowie to szef pozwalał nam pić w pracy wódkę i nikt się nie chował z piciem . Czy w Alutimie trzeba się chować czy można pić legalnie przy kierownikach i dyrektorze ?

Abhardzaweda

Od stycznia chcę się zatrudnić w Aluteam. Piszecie że zarabiacie już na czysto ponad 4500 zł więc byłbym skory podjąć pracę. Jakie są kryteria przyjęć? Skoro tak dobrze zarabiacie to pewnie trzeba spełnić wiele warunków aby się dostać do was do pracy? --- czy trzeba mieć wykształcenie wyższe? --- czy trzeba znać biegle języki obce? --- czy trzeba być niekarany? --- czy trzeba robić jakieś specjalistyczne badania lekarskie? ---czy jest jakiś limit wieku do jakiego przyjmujecie do pracy? Skoro tak dobrze zarabiacie to jest pewnie z 10 osób na jedno miejsce? Pewnie ciężko jest się do was dostać ale sproboje. Tak dobrze zarabiacie to fajnie byłoby się dostać i zarabiać 4500---5500 zł już na czysto.

Wałkoń
@Abhardzaweda

1-biorą nawet po podstawówce 2-nie potrzeba języków obcych, im bardziej mniej inteligentny tym lepiej. 3-biora nawet karanych, pracuje tu różny element. 4-jak nie jesteś ślepy i głuchy i masz ręce i nogi to wystarczy. 5-biora nawet po 50-tym roku życia. I nawet takich z problemem alkoholowym. Składaj CV napewno cię przyjmą. A o zarobkach 4 tys to prawda ale za dwa miesiące.

Wypiwszy

Płacą tak sobie ani źle ani dobrze . Ale wypić sobie można bez problemu . Sporadycznie z alkomatem chodzą chyba z lenistwa to i się wali gaz he he he he . Pije się gdzie popadnie i co tylko się da . Zawsze to milej praca leci jak się wypije he he he .

Świeżak

Pracuje tu od niedawna i nie bardzo sie orjrentuje co i jak. Ale czy da sie zajumać troche złomu albo jakieś narzendzia? Bo zarobki tu marne a dodatkowy grosz zawsze sie przyda. Bo srubek nituw nozykuw renkawiczek mam juz zawalony cały garaż. I nikt nie chce tego kupic.

@@ Wódka @@
@Świeżak

Nie wiem bo nic nigdy nie kradłem i nie wynosiłem . Ale za to wnosiłem ............. na zakład piwo , wódkę , wino , whisky , burbon, brandy i inne alkohole . Jak się udaje wnieść na zakład alkohol bez problemu to i podejrzewam , że też i wyniesiesz co tam będziesz chciał He he he . Ja i moiji znajomi wnosimy na firmę alkohol i się pije w pracy . Cieć na bramie może tylko zajrzeć do torby lub plecaka . Nie ma prawa Ci grzebać w torbie i Cię przeszukiwać . Przeszukiwać może Cię tylko Policja . Cieć nie ma prawa Cię przeszukiwać to ja i moi koledzy wnosimy na sobie butelki z wódką , winem , piwem i innymi trunkami . Kierownictwo chyba z lenistwa też za bardzo nie kwapi się ze sprawdzaniem pracowników alkomatem to pijemy z ziomkami . Chowamy się po ubikacjach , szatniach , łazienkach , pije się gdzie popadnie he he he . A później sprzątacz chodzi i kłapie dziobem , że kosze pełne butelek po wódce i piwie . Ale co tu robić jak nie pić ??????????????????????? Płacą marnie to i się pije !!!!!!!!!! Cieć nie ma prawa Cię obszukać to się wnosi na sobie co się chce !!!!!!!!!! Kierownictwo rzadko chodzi z alkomatem to się pije !!!!!!!!!!!! Co tu robić jak nie pić ??????

Wszystkich niezaszczepionych przeciwko (usunięte przez administratora) pracowników Aluteam powinno się wysłać do domu . Do puki się nie zaszczepią nie powinni zarabiać tylko siedzieć na bezpłatnych urlopach . Wieś i ludzie bez wykształcenia nie chcą się szczepić. Aluteam powinien wysłać niezaszczepionych pracowników na miesięczny urlop bezpłatny . Jak posiedzą miesiąc bez wypłaty , nie zarobią 45000 zł to zmądrzeją . Nie będą mieć pieniędzy na wódkę ,piwo i papierosy .Jeżeli po miesiącu się nie zaszczepią to powinni zostać zwolnieni z pracy dyscyplinarnie . Jestem zaszczepiony i boję się pracować z niezaszczepionym ciemnogrodem ze wsi czy bez wykształcenia po zawodówkach . Ale może wzorem Austrii nasz rząd też wprowadzi obowiązkowe szczepienia dla wszystkich albo zakaz wyjścia z domu . W Rosji Putin też ma kary nakładać na niezaszczepionych .

Leszek

To już po 45tys płacą w ALU? Już się sami gubicie w pisaniu tych sum z kosmosu

Pracuś

Skoro żeś zaszczepiony to skąd te obawy ???

Lolek

Drogi anonimie czytając twoją wypowiedz na temat szczepionek zapominasz że każdy człowiek jest równy i to on wybiera czy chce się zaszczepić czy też nie. Analizując sytuację jaka jest obecnie z wirusem na świecie ludzi i zaszczepiani i nie zaszczepieni chorują i zarażają się tak samo nie ma na to reguły, szczepionka pomaga ci przejść lżej dany wirus wiec to tylko wybór ludzi zależy od tego czy chęć przejść lżej chorobę czy też nie . Pisząc tą opinie o wioskach jak i o ludziach "bez wykształcenia" pokazujesz jak naprawdę postrzegasz wszystkich ludzi którzy nie są z miasta. Skoro ty uważasz się za tak mądrą osobę to masz naprawdę wysokie ego i raczej nie jesteś tak inteligentną osobą pisząc takie komentarze. Skoro się zaszczepiłeś to czego się boisz ,szczepionka nie miała chronić cię przed wirusem ? Coś chyba jest nie tak nie uważasz. Przemyśl to co piszesz w sieci bo naprawdę to co napisałeś anonimie to jest właśnie brak wykształcenia.

Nieudacznik

Koleś trochę przekoloryzował . Bez weekendów z premią za październik miałem 3400 zł a we wrześniu jak poszedłem jedną niedzielę i jedną sobotę plus tam kilka godzin miałem w tygodniu więcej to 4200 zł miałem na przelewie . A i tak żona nazywa mnie nieudacznikiem życiowym i ofermą , mówi mi że te 4200 zł co mi przeleli to i tak mało bo jej brat jeździ na Tirach i na czysto do domu 8000 zł przynosi . Żona mówi że wstyd jej przed koleżankami się chwalić , że jej mąż czyli ja jest nieudacznikiem życiowym i tylko 4200 zł zarabia . Mówi że mężowie jej koleżanek w policji , na tirach , czy za granicą zarabiają bardzo dużo a te 4200 co we wrześniu zarobiłem w Alutimie to są grosze i wstydzi się mnie przed koleżankami , że jak taki nieudacznik i nie umiem dużej kasy zarobić . Wysyła mnie abym jechał za granicę dorobić ale ..... gdzie ja pojadę jak ja tu-man bez szkoły tylko po zawodówce i w obcym języku .... " ani be , ani me , ani kukuryku " A żeby zarobić konkretną kasę za granicą to trzeba znać język angielski lub niemiecki . Ci co wyjeżdżają za granicę nie znając języka to jak (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) są wykorzystywani ii rypią w oborach, chlewniach , szklarniach czy sadach . Więc co zrobić trzeba robić za te 4200 zł i słuchać obelg i wyzwisk od żony .

Alkoholik
@Nieudacznik

Zarobki wcale nie są najważniejsze w Aluteam . Ja tam mam pieniądze bo mam oszczędności i żona dobrze zarabia i nie wnikam czy zarobię 4 tys zł miesięcznie czy 4,5 tyz żł . Ważne jest że w Alutimie bardzo rzadko sprawdzają trzeźwość z alkomatem i można sobie wypić . Prawie codziennie piję w pracy . Cieć na bramie nie sprawdza i nie przeszukuje ludzi bo prawie zawsze śpi to się wnosi na sobie wódkę , piwo , wino i się pije po kryjomu . Ja to chowam wódkę w szafce w szatni i co godzinę wbiegam na górę i pociągam sobie z gwinta wódeczki . Tak przez 8 godzin pracy to i 0,7 wydoję . Koledzy mają inne miejsca na picie jeden mówił ,że w ubikacji siedząc na sedesie doi wódkę lub piwo . A jescze inny kolega w łazience pod prysznicami pije. Tak że nie jest źle w Alutimie . 4 koła albo i 4,5 koła się zarobi i człowiek się napije jeszcze . Hej ! Żyć nie umierać ! Hulaj dusza piekła nie ma !

Leszek

Gorszych bzdur co do zarobków to nie słyszałem. W tej firmie płaca najniższa krajowa przynajmniej tym co zaczynają tam pracę.

Janusz mąż Grażyny
@Leszek

Każdy tak zarabia! Jest najniższa chociaż nawet ze stawki nie wynika bo mydlenie oczu premiami. Ludzie uciekają jak szczury z płonącego okrętu!

Stefan.
@Leszek

Jedna wielka prawda. Ludzie pracują bo nie mają gdzie pójść tzn uciec. Jestem jednym z nich. Zaraz będą pisać że bez szkoły iTP ale poniekąd to prawda. Tak wyszło w życiu że człowiek tu trafił ale kto wiedział ze po reorganizacji będzie gorzeczy niż było?

Egon Olsen

Widzę bardzo dobrze teraz zarabiacie w Alutimie. Już ponad 2 lata nie pracuję w Alutimie. Kiedyś z dwoma sobotami i jedną niedzielą zarabiałem już po odliczeniu podatku około 4100 zł (netto) . Nie było źle ale kobieta nie chciała abym pracował w soboty i niedzielę . A bez sobót i niedziel mogłem wtedy w Alutimie zarobić już po odliczeniu podatku około 3500 zł (netto ) a to było mi za mało bo wiadomo rachunki , opłaty , kredyt . Ale czytam , że wy teraz zarabiacie około 5000 zł (netto) z dwoma niedzielami i dwoma sobotami . Więc zarobki poszły troszkę w górę . I bardzo dobrze bo w Alutimie zawsze się ciężko pracowało . Te 5000 zł (netto) to nie jest wcale tak dużo zwłaszcza , że trzeba te dwa weekendy przepracować i jest ciężko nie oszukujmy się. Ja teraz w nowej pracy zarabiam tak gdzieś 4600 zł (netto) już po odliczeniu podatku ale mam pracę o wiele lżejszą niż w Alutimie i pracuję od poniedziałku do piątku od 8-16 . Pozdrawiam . Miłej pracy i jeszcze większych zarobków.

@Egon Olsen

Leczcie się ludzie! Skąd te bzdury bierzecie? Kto te fejki wstawia to jest niepojęte dla mnie. Stawka wyjściowa jest poniżej krajowej a ludzie 5 koła zarabiają. Chyba w 2 miesiące! Bez lutego!

Drugi Pracownik
@Pracownik.

Pracownik ------to Ty bzdury wypisujesz ! Jak stawka wyjściowa może być poniżej krajowej ? Przecież prawo na to nie pozwala. Zapewne jesteś jednym z tych co codziennie do pracy przychodzą pijani , lub chowają się po ubikacjach , szatniach i piją po kryjomu wódkę czy piwo . Wiem o tym dobrze bo widziałem nie raz wiele pustych puszek po piwie i butelek po wódce w koszach . Kolega do tej pory pracuje w Alu i mówił mi , że popija sobie w pracy . I tacy co właśnie piją to najwięcej krzyczą , że mało zarabiają , że i źle , że praca ciężka . Nic nie robią , nie mają premii , nie chodzą w soboty i niedziele , nie zostają na nadgodziny . Jakby było tak źle w Alu to by ludzie się zwalniali na potęgę a pracują co niektórzy to ponad 20 lat . Teraz pracy jest bardzo dużo i jest w czym wybierać , jakby takie słabe zarobki były to nikt by nie pracował w Alu. A jednak pracują. Dlaczego ?Wypisujesz bzdury i fejki o jakiejś najniższej krajowej . Jak tu ludzie pisali i tak jest ,że menel na budowie jako pomocnik ponad 4000 zł ma .Ja w poprzednim miesiącu z 2 sobotami i 1 niedzielą wziąłem 4400 zł na rękę . Kolega był tak samo ale ma większy staż i dostał większą premię i zarobił 4650 zł na rękę . Wiem bo pokazywał wydruk. Może 5000 zł na czysto to przesadzona kwota ale 4500 zł na czysto można spokojnie zarobić chodząc w 2 soboty i 1 niedzielę . Ale trzeba pracować i przychodzić na nadgodziny . A tak chodzicie od poniedziałku do piątku zarabiacie 3200-3500 zł na czysto i płaczecie że mało .

Januszek
@Pracownik.

Piszą te bzdury żeby zachęcić ludzi żeby przyszli do pracy. Bo chętnych brak i biorą już nawet takich z sinymi nosami z placu Wolności. I te podane kwoty co niby zarabiają to są kwartalnie do osiągnięcia.

@Drugi Pracownik

Jak kolega to co Cię skłoniło do tak dlugiego wpisu? ?? Nie bądź taki wyrywny! Kto pracuje to wie a jak kolega to daj spokój z pisaniem.

@Drugi Pracownik

Ludzi zapytaj którzy mają więcej od najniższej krajowej i porozmawiamy. Oczywiście jak znajdziesz.

Omikron

Pewnie , że bzdury wypisują . Jakie 5 tysięcy netto ? Pracuję tu już ponad 10 lat i nigdy ponad 5 tysięcy nie zarobiłem . Chodząc od poniedziałku do piątku bez sobót i niedziel to max. co można zarobić to 3500 zł netto. A z sobotą i niedzielą i z premią to max. 4000 zł netto. 5 tys. nie da się zarobić .

@Omikron

Kto bez weekendów zarabia tyle?!pytam się kto? !?'?

Leon

Czemu w firmie niema szkoleń stanowisk owych?! Przychodzi taki świeżak do pracy i nie wie w co ma wpaść czy w g-wno czy w maść. A pracownicy starsi stażem mają wyj..ne i nikt nic nie powie.

Zostaw merytoryczną opinię o Aluteam Polska sp.z.o.o - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aluteam Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 2 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluteam Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluteam Polska sp.z.o.o