3 Dodaj opinię
3 93 63 5 1

Opinie o CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. Z O.O.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 godzin.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. Z O.O.?

Aktualność

Industrial 41,6 -> produkt do zadań specjalnych. Nasza płyta romb spowodowała, że nowoczesne, proste osiedle zyskało charakterystyczny rys nawierzchni.
Tak1Nie

Aktualność

Atelier Żoliborz to inwestycja mająca połączyć w sobie to co najlepsze w architekturze mieszkaniowej Żoliborza, czyli wysokiej jakości architekturę ulokowaną w wypełnionej zielenią przyjaznej przestrzeni. W założeniu przestrzennym widać wiele odwołań do ducha przedwojennej nowoczesności oraz najlepszych trendów we współczesnej architekturze. Kwadratowe płyty układane w rzędach były charakterystyczne dla przedwojennej architektury modernistycznej. Nawierzchnia Atelier Żoliborz nawiązuje do tej właśnie estetyki. Budynek otrzymał nagrodę Jakości Roku 2013 Fundacji Qualitas.
Tak4Nie

Aktualność

Jeśli nawierzchnia ma być częścią nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni, to im mniej kolorów – tym lepiej

Profesjonalnie zaprojektowaną nowoczesną nawierzchnię można rozpoznać już po tej jednej cesze. Projektant krajobrazu najczęściej dąży w takim przypadku do ograniczenia liczby kolorów w ramach projektowanej nawierzchni. Tę wskazówkę powinien wziąć sobie do serca także każdy indywidualny inwestor, który zamierza samodzielnie lub jedynie z pomocą wykonawcy nadać swojej inwestycji taki właśnie charakter.

Tak7Nie

Tak12Nie

Szanowni Państwo,

życzymy inspirujących świąt,

pełnych radości i rodzinnej atmosfery!

...a w 2019 roku spełnienia marzeń i realizacji wszystkich zamierzonych celów!

Tak21Nie

Tak23Nie

Aktualność

Wykorzystać cały potencjał – czyli nie tylko nawierzchnia, ale także gadżety ogrodowe i mała architektura z jednego materiału.
Większość kostek oraz płyt stwarza ogromne możliwości w zakresie aranżacji przestrzeni. Wykraczają one poza formowanie samych nawierzchni. Można z nich swobodnie formować zarówno murki (pełne i ażurowe), meble ogrodowe, ale także konstruować gadżety ogrodowe, jak np.: donice, czy paleniska. Taki, a czasem jeszcze większy potencjał tkwi niemal w każdym materiale nawierzchniowym. Odrobina wyobraźni zazwyczaj wystarczy, aby go uwolnić z korzyścią dla całej przydomowej przestrzeni.

Więcej informacji: tutaj
Tak41Nie

Aktualność

Inwestycja, w której nawierzchnię należało dopasować do dwóch wyrazistych kontekstów dominujących w jej najbliższym otoczeniu.

Z jednej strony: prostej, nieco surowej, wręcz sztywnej bryły domu.

Z drugiej zaś strony: ażurowej naturalnej ściany lasu.

Doskonałym rozwiązaniem w takim przypadku okazała się prosta nawierzchnia  w naturalnym szarym kolorze z miękkimi liniami wykończeń zarówno brzegów szerokich płaszczyzn nawierzchni, jak i biegnących od domu stosunkowo wąskich ścieżek.
Tak45Nie

Aktualność

Realizacja z cyklu jak w efektowny sposób wykorzystać nasz flagowy budulec – bloczek 38x24x12 (dodatkowo postarzony i pomalowany na grafitowo).

To niestandardowe rozwiązanie, z pewnością pozwoli się wyróżnić spośród wciąż powielających się ogrodzeń.

Ponadto, takie ogrodzenie jest trwałe, a pełny mur, zapewnia kameralność na działce.
Ogród uzupełniony o murki oporowe z tego samego bloczka jest spójny i uporządkowany.

Całość nadaje otoczeniu niezwykłej klasy.
Tak71Nie

Aktualność

Inwestycja aspirująca do symbolu nowego, miejskiego stylu w Warszawie.

Zaprojektowana z myślą o klientach ceniących indywidualizm wykraczający poza rynkowy standard.

Oszczędna wręcz surowa bryła budynku w otoczeniu zieleni ma działać kojąco na zmysły i sprzyjać wyciszeniu oraz odpoczynkowi.

Cały układ nawierzchni ma nawiązywać do industrialnego stylu zespołu mieszkaniowego.

Zastosowanie prostych płyt betonowych ma służyć podkreśleniu niewątpliwych walorów estetycznych budynku.

Stonowana nawierzchnia w wielu miejscach naturalny sposób przechodzi w zieleń, dając efekt „wydeptanej ścieżki”.
Tak58Nie

Aktualność

Zwykły bloczek betonowy potrafi nie tylko elegancko wyglądać na zewnątrz, ale także nada niepowtarzalny klimat wnętrzu.

Tajemnicą sukcesu jest certusowski bloczek 38x24x12, który dzięki poddaniu obróbce postarzania i pomalowaniu w ulubionym kolorze, stanowi efektowne wykończenie każdej aranżacji, niezależnie od preferowanego stylu projektu.

Ponadto takie wykończenie nadaje ścianie efekt trójwymiarowy, doskonale załamujący światło.
Tak67Nie

Aktualność

Jeśli architektura domu stanowi harmonijne połączenie różnych stylów, podobne rozwiązanie powinno się sprawdzić także na poziomie nawierzchni.

Na początku nie musi to być wcale aż tak oczywiste, że wielkoformatowe nowoczesne płyty zestawione z historyzującymi obijanymi kostkami mogą stanowić aż tak zgrany duet.

Jednak odmienne, w tym przypadku wręcz diametralnie różne estetyki użyte w odpowiednich proporcjach i wzajemnych kontekstach dadzą tak spójny efekt.
Tak68Nie

Aktualność

Zabierając się za aranżację tarasu zwykle zastanawiamy się, jak zaplanować przestrzeń przed domem tak, aby spełniała wszystkie nasze potrzeby, a przy tym wyglądała efektownie.

Co zrobić, kiedy mamy do zagospodarowania wyjątkowo niewielki teren?

Poniżej nasza propozycja aranżacji niedużego tarasu, a przy okazji prezentacja nowego odcienia, który zagościł w naszych produktach: System 16 i System 22,5.

Przed Państwem – SZARY COLORMIX.
Tak72Nie

Aktualność

Zespół mieszkaniowy w duchu współczesnej urbanistyki i architektury.

Budynek składa się z kilku brył. Celem konsekwentnie prowadzonych poziomo linearnych podziałów, a w pionie układu ryzalitów obłożonych piaskowcem jest nadanie całemu architektonicznemu założeniu spójnego charakteru.

Prosta monochromatyczna nawierzchnia eksponuje wszystkie estetyczne walory budynku. Odpowiednio dobrana faktura doskonale koresponduje z wykonanymi z granitu elementami małej architektury.
Tak75Nie

Aktualność

Aktualne oferty pracy znajdują się poniżej:

ZAPRASZAMY!
Tak72Nie

Aktualność

Nowoczesny biurowiec usytuowany na warszawskim Powiślu.

Dynamiczna elewacja to efekt zastosowania szkła w zestawieniu z pionowymi czarnymi pasami przyciętego skośnie granitu.

W efekcie budynek o każdej porze dnia – wskutek zmieniających się stale układów światła i cienia - wygląda inaczej.

Nawierzchnia w pobliżu biurowca o najprostszym z możliwych podziałów ułożona z kwadratowych płyt służy wyeksponowaniu właśnie tej „zmiennej” architektury obiektu.

Natomiast zastosowanie colormixu na ścieżkach prowadzących do budynku ma na celu uzyskaniu ich spójności z dynamiczną estetyką elewacji.
Tak85Nie

Aktualność
Z dumą informujemy, że nasz system płyt Concrete Fashion znalazł się w finale konkursu Dobry Wzór!

Zostaliśmy docenieni przez  Instytut Wzornictwa Przemysłowego  za co serdecznie dziękujemy!
Tak124Nie1
Gutek

Czyżby konkurencja inspirowała do tych wpisów?

konkurencja

Słyszałem że właściciel chce aby na tym portalu pousuwać nieprzychylne wpisy i proszę stało się. Wystarczy pewnie zapłacić i portal usuwa. Drodzy czytelnicy wierzcie mi tu już nie ma wszystkich wpisów które były na temat tej firmy!!!

Tak1Nie1

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. ZO.O. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Bolo

Zastanawiam się czy firma normalnie funkcjonuje?

Patrycja

Jak słusznie zauważył użytkownik @Wiktor od dłuższego czasu na forum jest cisza. Zatem zachęcam użytkowników forum do dzielenia się aktualnymi informacjami dotyczącymi warunków pracy oraz aktualnych ofert zatrudnienia. Wszystkie informacje będą niezbędne dla osób, które chcą aplikować do firmy.

Wiktor

Jaka jest przyczyna tej ciszy od dawna?

Tak1Nie

Patrycja

Firma regularnie publikuje oferty pracy na różnych portalach właśnie ku temu stworzonych. Czy ktoś może opowiedzieć, czy rekrutacja przebiega dość szybko, czy jest wieloetapowa i trzeba uzbroić się w cierpliwość? To ważne aspekt z punktu widzenia osoby, która zastanawia się nad zmianą pracy. Długość procesu rekrutacyjnego uzależnia aktualnie podejmowane kroki wobec obecnego pracodawcy.

Patrycja

@Motorhead i jaj potoczyła się twoja dalsza rekrutacja? Moze zostałeś juz zatrudniony i możesz opowiedzieć o doświadczeniach z pracy?

Motorhead

No, pięknie... A ja tam właśnie złożyłem aplikację na operatora wózka widłowego... A tam - jak widzę - international złożony z przybłędów... upaina i inne .... Rzeczywiście: "polski" pracodawca - jak to często bywa w tych czasach. Totalny koszmar. Ale może nie odezwą się do mnie. Nie wyobrażam sobie pracować przy akompaniamencie cyrylicy fruwającej w powietrzu. Pozdrawiam

Tak4Nie1

Jąkała ( KUCZAKI )

A ja jestem zadowolony z pracy tam a raczej byłem bo już tam nie pracuje Prezes mnie zwolnił sam nie wiem czemu. Przecież dużo tam nie piłem ile mogłem tyle kolegów posprzedawalem Ale nie jestem scierwem. Trzeba było trochę dziobac żeby pracować jak najdłużej z kolegów.

Tak4Nie1

Gonzo

Ta firma to porażka. Jeśli ktoś lubi być traktowany jak śmieć niech aplikuje.

Tak3Nie1

dziadek s

Widzę że ci którzy zostali zwolnieni mają najwięcej do powiedzenia boli nie zarabiać dobrze.

Zostaw opinię o CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. Z O.O. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie