CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. Z O.O.

Opinie o CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. Z O.O.

pracodawca

Zespół mieszkaniowy w duchu współczesnej urbanistyki i architektury.

Budynek składa się z kilku brył. Celem konsekwentnie prowadzonych poziomo linearnych podziałów, a w pionie układu ryzalitów obłożonych piaskowcem jest nadanie całemu architektonicznemu założeniu spójnego charakteru.

Prosta monochromatyczna nawierzchnia eksponuje wszystkie estetyczne walory budynku. Odpowiednio dobrana faktura doskonale koresponduje z wykonanymi z granitu elementami małej architektury.

pracodawca

Aktualne oferty pracy znajdują się poniżej:

ZAPRASZAMY!

pracodawca

Nowoczesny biurowiec usytuowany na warszawskim Powiślu.

Dynamiczna elewacja to efekt zastosowania szkła w zestawieniu z pionowymi czarnymi pasami przyciętego skośnie granitu.

W efekcie budynek o każdej porze dnia – wskutek zmieniających się stale układów światła i cienia - wygląda inaczej.

Nawierzchnia w pobliżu biurowca o najprostszym z możliwych podziałów ułożona z kwadratowych płyt służy wyeksponowaniu właśnie tej „zmiennej” architektury obiektu.

Natomiast zastosowanie colormixu na ścieżkach prowadzących do budynku ma na celu uzyskaniu ich spójności z dynamiczną estetyką elewacji.

pracodawca

Z dumą informujemy, że nasz system płyt Concrete Fashion znalazł się w finale konkursu Dobry Wzór!

Zostaliśmy docenieni przez  Instytut Wzornictwa Przemysłowego  za co serdecznie dziękujemy!

Patrycja

@konkurencja zgodnie z regulaminem, Administrator ma prawo usunąć wypowiedź, jeśli zawiera treści obraźliwe i oszczerstwa. Jeśli zaś nie łamie powyższych zasad, komentarz nie zostanie usunięty. Czy ktoś posiada wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Gutek

Czyżby konkurencja inspirowała do tych wpisów?

konkurencja

Słyszałem że właściciel chce aby na tym portalu pousuwać nieprzychylne wpisy i proszę stało się. Wystarczy pewnie zapłacić i portal usuwa. Drodzy czytelnicy wierzcie mi tu już nie ma wszystkich wpisów które były na temat tej firmy!!!

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. ZO.O. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Bolo

Zastanawiam się czy firma normalnie funkcjonuje?

Patrycja

Jak słusznie zauważył użytkownik @Wiktor od dłuższego czasu na forum jest cisza. Zatem zachęcam użytkowników forum do dzielenia się aktualnymi informacjami dotyczącymi warunków pracy oraz aktualnych ofert zatrudnienia. Wszystkie informacje będą niezbędne dla osób, które chcą aplikować do firmy.

Wiktor

Jaka jest przyczyna tej ciszy od dawna?

Patrycja

Firma regularnie publikuje oferty pracy na różnych portalach właśnie ku temu stworzonych. Czy ktoś może opowiedzieć, czy rekrutacja przebiega dość szybko, czy jest wieloetapowa i trzeba uzbroić się w cierpliwość? To ważne aspekt z punktu widzenia osoby, która zastanawia się nad zmianą pracy. Długość procesu rekrutacyjnego uzależnia aktualnie podejmowane kroki wobec obecnego pracodawcy.

Patrycja

@Motorhead i jaj potoczyła się twoja dalsza rekrutacja? Moze zostałeś juz zatrudniony i możesz opowiedzieć o doświadczeniach z pracy?

Motorhead

No, pięknie... A ja tam właśnie złożyłem aplikację na operatora wózka widłowego... A tam - jak widzę - international złożony z przybłędów... upaina i inne .... Rzeczywiście: "polski" pracodawca - jak to często bywa w tych czasach. Totalny koszmar. Ale może nie odezwą się do mnie. Nie wyobrażam sobie pracować przy akompaniamencie cyrylicy fruwającej w powietrzu. Pozdrawiam

Jąkała ( KUCZAKI )

A ja jestem zadowolony z pracy tam a raczej byłem bo już tam nie pracuje Prezes mnie zwolnił sam nie wiem czemu. Przecież dużo tam nie piłem ile mogłem tyle kolegów posprzedawalem Ale nie jestem scierwem. Trzeba było trochę dziobac żeby pracować jak najdłużej z kolegów.

Gonzo

Ta firma to porażka. Jeśli ktoś lubi być traktowany jak śmieć niech aplikuje.

dziadek s

Widzę że ci którzy zostali zwolnieni mają najwięcej do powiedzenia boli nie zarabiać dobrze.

Romek

Co tu tłumaczyć zostali zwolnieni.

Romek

Sami nie odeszli. Wiem co mówie.

Buli

Nie rozsmieszaj ludzi. Stabilnosc zatrudnienia. Zwolnili ze 20 osob.

Jest kilka takich.

Lolek

Widze ze kolejny pociotek umiescil opinie.Masakra.

Obserwator

Gdzie to czytales. To jakies bzdury. Zwolnili wiekszosc pracownikow. Ta firma opiera sie na emigrantach. Rozwija sie, wktóra strone?

Ylon

No @astim pomocnik administratora właściwie lata za wszystkim :) Czytałem sporo opinii o warunkach pracy w CERTUSIE i powiem Ci że branża widocznie się rozwija, bo jest naprawdę dobrze, masa osób szczęśliwa, pensje na czas i umowy.

astim

Witam, dostałam propozycję pracy w tej firmie jako pomocnik administratora ? wiecie czym się tam zajmuje i jakie panują tam warunki ?

Buli

Nie znam żadnego takiego. A moze ten czlowiek który umiescił ten wpis ponizej to cudzoziemiec. Taki żarcik maly.

zwykły, zadowolony pracownik

Ludzie, ale się użalacie. Oczywiście, że zakład się rozwija i kto jest wewnątrz firmy widzi to. Jest też grupa zadowolonych pracowików wbrew opiniom tutaj zamieszczanym. Minimum pozytywnego myślenia, zrozumienia i chęci współpracy bo zazwyczaj z tego problemy wynikają.

worker

Heniu o czym ty piszesz. W tej firmie nie da sie robic kariery ani piąć po szczeblach. Ciagle rotacje, zawirowania nagłe zmiany planów. Ten zaklad jest nieprzewidywalny i niestabilny w swojej polityce zwlaszcza personalnej. Wiele osob w dotkliwy sposób odczuło to na własnej skórze.

BMW

Wracając do mojego nicku to tak jakoś skojarzyło mi się jak synek prezesa Grześ kiedy były jakies cięcia kupił sobie nową BMW za niezłą sumkę.

BMW

Myślę że osoby piszące tu są na tyle odpowiedzialni i dojrzałe wiekowo że nie bawią się w dyskusje z samym sobą. Panie martesie jest pan jakimś lizo.... ? czy może kimś komu zależy żeby odbudować opinie tej marnej firmy aby kolejni ludzie zaniedbywali życie rodzinne bo prezes powiedział że jak nie przyjdą to im pensje obetnie albo zwolni.

Zostaw opinię o CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. Z O.O.