CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. ZO.O.

Opinie o CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. ZO.O.

Bolo

Zastanawiam się czy firma normalnie funkcjonuje?

Patrycja

Jak słusznie zauważył użytkownik @Wiktor od dłuższego czasu na forum jest cisza. Zatem zachęcam użytkowników forum do dzielenia się aktualnymi informacjami dotyczącymi warunków pracy oraz aktualnych ofert zatrudnienia. Wszystkie informacje będą niezbędne dla osób, które chcą aplikować do firmy.

Wiktor

Jaka jest przyczyna tej ciszy od dawna?

Patrycja

Firma regularnie publikuje oferty pracy na różnych portalach właśnie ku temu stworzonych. Czy ktoś może opowiedzieć, czy rekrutacja przebiega dość szybko, czy jest wieloetapowa i trzeba uzbroić się w cierpliwość? To ważne aspekt z punktu widzenia osoby, która zastanawia się nad zmianą pracy. Długość procesu rekrutacyjnego uzależnia aktualnie podejmowane kroki wobec obecnego pracodawcy.

Patrycja

@Motorhead i jaj potoczyła się twoja dalsza rekrutacja? Moze zostałeś juz zatrudniony i możesz opowiedzieć o doświadczeniach z pracy?

Motorhead

No, pięknie... A ja tam właśnie złożyłem aplikację na operatora wózka widłowego... A tam - jak widzę - international złożony z przybłędów... upaina i inne .... Rzeczywiście: "polski" pracodawca - jak to często bywa w tych czasach. Totalny koszmar. Ale może nie odezwą się do mnie. Nie wyobrażam sobie pracować przy akompaniamencie cyrylicy fruwającej w powietrzu. Pozdrawiam

Jąkała ( KUCZAKI )

A ja jestem zadowolony z pracy tam a raczej byłem bo już tam nie pracuje Prezes mnie zwolnił sam nie wiem czemu. Przecież dużo tam nie piłem ile mogłem tyle kolegów posprzedawalem Ale nie jestem scierwem. Trzeba było trochę dziobac żeby pracować jak najdłużej z kolegów.

Gonzo

Ta firma to porażka. Jeśli ktoś lubi być traktowany jak śmieć niech aplikuje.

dziadek s

Widzę że ci którzy zostali zwolnieni mają najwięcej do powiedzenia boli nie zarabiać dobrze.

Romek

Co tu tłumaczyć zostali zwolnieni.

Romek

Sami nie odeszli. Wiem co mówie.

Buli

Nie rozsmieszaj ludzi. Stabilnosc zatrudnienia. Zwolnili ze 20 osob.

Jest kilka takich.

Lolek

Widze ze kolejny pociotek umiescil opinie.Masakra.

Obserwator

Gdzie to czytales. To jakies bzdury. Zwolnili wiekszosc pracownikow. Ta firma opiera sie na emigrantach. Rozwija sie, wktóra strone?

Ylon

No @astim pomocnik administratora właściwie lata za wszystkim :) Czytałem sporo opinii o warunkach pracy w CERTUSIE i powiem Ci że branża widocznie się rozwija, bo jest naprawdę dobrze, masa osób szczęśliwa, pensje na czas i umowy.

astim

Witam, dostałam propozycję pracy w tej firmie jako pomocnik administratora ? wiecie czym się tam zajmuje i jakie panują tam warunki ?

Buli

Nie znam żadnego takiego. A moze ten czlowiek który umiescił ten wpis ponizej to cudzoziemiec. Taki żarcik maly.

zwykły, zadowolony pracownik

Ludzie, ale się użalacie. Oczywiście, że zakład się rozwija i kto jest wewnątrz firmy widzi to. Jest też grupa zadowolonych pracowików wbrew opiniom tutaj zamieszczanym. Minimum pozytywnego myślenia, zrozumienia i chęci współpracy bo zazwyczaj z tego problemy wynikają.

worker

Heniu o czym ty piszesz. W tej firmie nie da sie robic kariery ani piąć po szczeblach. Ciagle rotacje, zawirowania nagłe zmiany planów. Ten zaklad jest nieprzewidywalny i niestabilny w swojej polityce zwlaszcza personalnej. Wiele osob w dotkliwy sposób odczuło to na własnej skórze.

BMW

Wracając do mojego nicku to tak jakoś skojarzyło mi się jak synek prezesa Grześ kiedy były jakies cięcia kupił sobie nową BMW za niezłą sumkę.

BMW

Myślę że osoby piszące tu są na tyle odpowiedzialni i dojrzałe wiekowo że nie bawią się w dyskusje z samym sobą. Panie martesie jest pan jakimś lizo.... ? czy może kimś komu zależy żeby odbudować opinie tej marnej firmy aby kolejni ludzie zaniedbywali życie rodzinne bo prezes powiedział że jak nie przyjdą to im pensje obetnie albo zwolni.

yeti

Niespelnieni pracownicy? 50 nieprzychylnych opini to 50 niezadowolonych pracowników tak to raczej nalezy rozumiec. A takie farmazony ze zaklad sie rozwija i jest na fali to mogł napisac jakis pociotek tylko i wyłącznie. Dwie pozytywne wypowiedzi w stosunku do piecdziesieciu. To daje do myslenia co sie wyrabia w tym zakładziku.

gutek

Dziadostwo przez duże D. A jak oszukują na nadgodzinach.Przepracujesz 16 w sobote a dostaniesz grosze. Hans papiery do Libetu złożył. Ha ha ha

xxx
@gutek 07.08.2015 12:55

Gutek głupoty piszesz Hans nie złożył papierów do Libetu , pomaga Tobie przy żniwach.

gutek

Właśnie chyba jakaś Inspekcja Pracy powinna się zainteresować tym zakładzikiem. Kto się szanuje już dawno czmychnoł, tam już nie da się pracować.

obserwator

Jest sie czemu dziwic. Przy ponad 10% poziomie bezrobocia zatrudniac cudzoziemcow. Tego czlowieka powinno sie zamknac za dzialanie na szkode panstwa. Poza tym nie słyszalem zeby Ukraińcy słyneli z pracowitości i rzetelności. Mysle ze to radykalne ciecie kosztow w firmie. Zastanawia mnie to w oparciu o jakie umowy ci ludzie sa zatrudnieni.

yeti

Nikt nie wie o co chodzi. Redukuja pracownikow a w zamian pojawiaja sie przybysze ze wschodu. Firma staje sie wielokultutowa. Taki maly żarcik. Moja propozycja Panie Prezesie nie lepiej fabryke przeniesc do Donbasu.

iglo

A o co chodzi z tymi ukraincami w certusie. Podobno tylko to narodowość zatrudniają teraz w certusie?

Buli

Tak,ludzie pracuja tu w oparciu o umowe o prace. Co nie zmienia faktu ze traktuja pracownikow jak smieci.Poza tym w kazdej chwili moga Cie zredukowac.Mysle ze wazniejszym kryterium podczas poszukiwania pracy jest stabilnosc i poczucie bezpieczenstwa,tu tego nie znajdziesz.Takie jest moje zdanie.

Zostaw opinię o CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. ZO.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. ZO.O.