CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. Z O.O.

Opinie o CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. Z O.O.

pracodawca

Inwestycja, w której nawierzchnię należało dopasować do dwóch wyrazistych kontekstów dominujących w jej najbliższym otoczeniu.

Z jednej strony: prostej, nieco surowej, wręcz sztywnej bryły domu.

Z drugiej zaś strony: ażurowej naturalnej ściany lasu.

Doskonałym rozwiązaniem w takim przypadku okazała się prosta nawierzchnia  w naturalnym szarym kolorze z miękkimi liniami wykończeń zarówno brzegów szerokich płaszczyzn nawierzchni, jak i biegnących od domu stosunkowo wąskich ścieżek.

pracodawca

Realizacja z cyklu jak w efektowny sposób wykorzystać nasz flagowy budulec – bloczek 38x24x12 (dodatkowo postarzony i pomalowany na grafitowo).

To niestandardowe rozwiązanie, z pewnością pozwoli się wyróżnić spośród wciąż powielających się ogrodzeń.

Ponadto, takie ogrodzenie jest trwałe, a pełny mur, zapewnia kameralność na działce.
Ogród uzupełniony o murki oporowe z tego samego bloczka jest spójny i uporządkowany.

Całość nadaje otoczeniu niezwykłej klasy.

pracodawca

Inwestycja aspirująca do symbolu nowego, miejskiego stylu w Warszawie.

Zaprojektowana z myślą o klientach ceniących indywidualizm wykraczający poza rynkowy standard.

Oszczędna wręcz surowa bryła budynku w otoczeniu zieleni ma działać kojąco na zmysły i sprzyjać wyciszeniu oraz odpoczynkowi.

Cały układ nawierzchni ma nawiązywać do industrialnego stylu zespołu mieszkaniowego.

Zastosowanie prostych płyt betonowych ma służyć podkreśleniu niewątpliwych walorów estetycznych budynku.

Stonowana nawierzchnia w wielu miejscach naturalny sposób przechodzi w zieleń, dając efekt „wydeptanej ścieżki”.

pracodawca

Zwykły bloczek betonowy potrafi nie tylko elegancko wyglądać na zewnątrz, ale także nada niepowtarzalny klimat wnętrzu.

Tajemnicą sukcesu jest certusowski bloczek 38x24x12, który dzięki poddaniu obróbce postarzania i pomalowaniu w ulubionym kolorze, stanowi efektowne wykończenie każdej aranżacji, niezależnie od preferowanego stylu projektu.

Ponadto takie wykończenie nadaje ścianie efekt trójwymiarowy, doskonale załamujący światło.

pracodawca

Jeśli architektura domu stanowi harmonijne połączenie różnych stylów, podobne rozwiązanie powinno się sprawdzić także na poziomie nawierzchni.

Na początku nie musi to być wcale aż tak oczywiste, że wielkoformatowe nowoczesne płyty zestawione z historyzującymi obijanymi kostkami mogą stanowić aż tak zgrany duet.

Jednak odmienne, w tym przypadku wręcz diametralnie różne estetyki użyte w odpowiednich proporcjach i wzajemnych kontekstach dadzą tak spójny efekt.

pracodawca

Zabierając się za aranżację tarasu zwykle zastanawiamy się, jak zaplanować przestrzeń przed domem tak, aby spełniała wszystkie nasze potrzeby, a przy tym wyglądała efektownie.

Co zrobić, kiedy mamy do zagospodarowania wyjątkowo niewielki teren?

Poniżej nasza propozycja aranżacji niedużego tarasu, a przy okazji prezentacja nowego odcienia, który zagościł w naszych produktach: System 16 i System 22,5.

Przed Państwem – SZARY COLORMIX.

pracodawca

Zespół mieszkaniowy w duchu współczesnej urbanistyki i architektury.

Budynek składa się z kilku brył. Celem konsekwentnie prowadzonych poziomo linearnych podziałów, a w pionie układu ryzalitów obłożonych piaskowcem jest nadanie całemu architektonicznemu założeniu spójnego charakteru.

Prosta monochromatyczna nawierzchnia eksponuje wszystkie estetyczne walory budynku. Odpowiednio dobrana faktura doskonale koresponduje z wykonanymi z granitu elementami małej architektury.

pracodawca

Aktualne oferty pracy znajdują się poniżej:

ZAPRASZAMY!

pracodawca

Nowoczesny biurowiec usytuowany na warszawskim Powiślu.

Dynamiczna elewacja to efekt zastosowania szkła w zestawieniu z pionowymi czarnymi pasami przyciętego skośnie granitu.

W efekcie budynek o każdej porze dnia – wskutek zmieniających się stale układów światła i cienia - wygląda inaczej.

Nawierzchnia w pobliżu biurowca o najprostszym z możliwych podziałów ułożona z kwadratowych płyt służy wyeksponowaniu właśnie tej „zmiennej” architektury obiektu.

Natomiast zastosowanie colormixu na ścieżkach prowadzących do budynku ma na celu uzyskaniu ich spójności z dynamiczną estetyką elewacji.

pracodawca
Z dumą informujemy, że nasz system płyt Concrete Fashion znalazł się w finale konkursu Dobry Wzór!

Zostaliśmy docenieni przez  Instytut Wzornictwa Przemysłowego  za co serdecznie dziękujemy!

Patrycja

@konkurencja zgodnie z regulaminem, Administrator ma prawo usunąć wypowiedź, jeśli zawiera treści obraźliwe i oszczerstwa. Jeśli zaś nie łamie powyższych zasad, komentarz nie zostanie usunięty. Czy ktoś posiada wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Gutek

Czyżby konkurencja inspirowała do tych wpisów?

konkurencja

Słyszałem że właściciel chce aby na tym portalu pousuwać nieprzychylne wpisy i proszę stało się. Wystarczy pewnie zapłacić i portal usuwa. Drodzy czytelnicy wierzcie mi tu już nie ma wszystkich wpisów które były na temat tej firmy!!!

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. ZO.O. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Bolo

Zastanawiam się czy firma normalnie funkcjonuje?

Patrycja

Jak słusznie zauważył użytkownik @Wiktor od dłuższego czasu na forum jest cisza. Zatem zachęcam użytkowników forum do dzielenia się aktualnymi informacjami dotyczącymi warunków pracy oraz aktualnych ofert zatrudnienia. Wszystkie informacje będą niezbędne dla osób, które chcą aplikować do firmy.

Wiktor

Jaka jest przyczyna tej ciszy od dawna?

Patrycja

Firma regularnie publikuje oferty pracy na różnych portalach właśnie ku temu stworzonych. Czy ktoś może opowiedzieć, czy rekrutacja przebiega dość szybko, czy jest wieloetapowa i trzeba uzbroić się w cierpliwość? To ważne aspekt z punktu widzenia osoby, która zastanawia się nad zmianą pracy. Długość procesu rekrutacyjnego uzależnia aktualnie podejmowane kroki wobec obecnego pracodawcy.

Patrycja

@Motorhead i jaj potoczyła się twoja dalsza rekrutacja? Moze zostałeś juz zatrudniony i możesz opowiedzieć o doświadczeniach z pracy?

Motorhead

No, pięknie... A ja tam właśnie złożyłem aplikację na operatora wózka widłowego... A tam - jak widzę - international złożony z przybłędów... upaina i inne .... Rzeczywiście: "polski" pracodawca - jak to często bywa w tych czasach. Totalny koszmar. Ale może nie odezwą się do mnie. Nie wyobrażam sobie pracować przy akompaniamencie cyrylicy fruwającej w powietrzu. Pozdrawiam

Jąkała ( KUCZAKI )

A ja jestem zadowolony z pracy tam a raczej byłem bo już tam nie pracuje Prezes mnie zwolnił sam nie wiem czemu. Przecież dużo tam nie piłem ile mogłem tyle kolegów posprzedawalem Ale nie jestem scierwem. Trzeba było trochę dziobac żeby pracować jak najdłużej z kolegów.

Gonzo

Ta firma to porażka. Jeśli ktoś lubi być traktowany jak śmieć niech aplikuje.

dziadek s

Widzę że ci którzy zostali zwolnieni mają najwięcej do powiedzenia boli nie zarabiać dobrze.

Romek

Co tu tłumaczyć zostali zwolnieni.

Romek

Sami nie odeszli. Wiem co mówie.

Buli

Nie rozsmieszaj ludzi. Stabilnosc zatrudnienia. Zwolnili ze 20 osob.

Buli

Jest kilka takich.

Lolek

Widze ze kolejny pociotek umiescil opinie.Masakra.

Obserwator

Gdzie to czytales. To jakies bzdury. Zwolnili wiekszosc pracownikow. Ta firma opiera sie na emigrantach. Rozwija sie, wktóra strone?

Ylon

No @astim pomocnik administratora właściwie lata za wszystkim :) Czytałem sporo opinii o warunkach pracy w CERTUSIE i powiem Ci że branża widocznie się rozwija, bo jest naprawdę dobrze, masa osób szczęśliwa, pensje na czas i umowy.

Zostaw opinię o CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SP. Z O.O.