zabka

Tychy

Opinie o zabka

kasiora

opłacac opłaca się zawsze, nowe doświadczenie zdobędziesz, ale praca wymagająca, czasem trzeba być w kilku miejscach na raz, typu kasa i przyjmowanie towaru

Słowa kojarzące się z zabka (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w zabka: Najbardziej nie podobało mi się w zabka:

Zostaw opinię o zabka - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zabka