łzch organika

Łódź

Opinie o łzch organika

jaro

no ja też słyszałem że nie ma u nich żadnych rotacji bo nawet żadnych ogłoszeń pracy przez kilka miesięcy nie dodawali więc to też o czymś świadczy chyba

OPIEKUN WĘŻA

JAKA ROTACJA??? STALI PRACOWNICY NIE ZMIENIAJĄ SIĘ OD LAT A NA AKCJE ZATRUDNIANI SĄ LUDZIE Z AGENCJI TO WIEDZĄ ZE ZA MIESIĄC DWA SKONCZY SIE ICH PRACA W TEJ FIRMIE

opinia Organika Łódź

Firma mentalnie tkwiąca w latach 80. „Nikt Ci tyle nie da, ile obieca ci prezes”. Niestety nie dotrzymuje słowa. Potężna rotacja pracowników. Nie polecam, mimo, że produkty mają dobre.

Zelek

Zakład dno, interes rodzinny nie wypala, dostalem za małom premie i się zezloscilem i kupilem zlom maszynom

Kiepski pracodawca, nie oczekuj podwyzki, (raczej obniżki). Jesli masz wybór to skorzystaj z innej oferty.

Zostaw opinię o łzch organika - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie łzch organika