ZRE Lublin S. A. Zakład Kozienice

Lublin

Opinie o ZRE Lublin S. A. Zakład Kozienice

dasia

czy można w ZRE odbyć letnią praktykę studencką @hoop? Czy takie praktyki, jeżeli są oczywiście , bywają płatne?

hoop

dóże zróżnicowanie zarobkowe stanowisko pracownicze 1400 do 3200zł/mc brutto, warunki naogół uciążliwe lato w gorących pomieszczeniach a zimą na zewnątrz, gdzie pył, hałas, wibracje itp. [usunięte przez moderatora], prywata, przerost biurokracji, zła organizacja, częste delegacje. Pozytywne pieniądze wypłacane w terminie.

Praca małopłatna,stres,[usunięte przez moderatora],[usunięte przez moderatora] to pajace.

młody

w zre są tak do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobki że szkoda gadać.Tylko patrzeć jak większość młodych odejdzie na wiosne.Młodych to maja za chłopców na posyłki taka jest prawda.

Praca ok, zakład wypaca pieniążki na czas, ale jak poprzednik napisał pieniądze żadne. (Jaka płaca taka praca, nie masz gdzie idź do Z.R.E.)

Zakład wypłaca pieniążki na czas. Praca w porządku, ale pieniądze marne.

Zostaw opinię o ZRE Lublin S. A. Zakład Kozienice - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRE Lublin S. A. Zakład Kozienice