Opinie o LAMIPOL SP. Z O.O. w Chełmek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LAMIPOL SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LAMIPOL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAMIPOL SP. Z O.O. w Chełmek

Witam Mam pytanko czy na ta druga hale produkcyjna trudno sie dostac co prasuja plyty slyszalem ze tam jest spoko i mila atmosfera wiekszosc kobiet na prasach i to dosyc ladnych pozdrawiam

NIE POLECAM

Odradzam pracę w tej firmie nawet największemu wrogowi. Duża rotacja, niska płaca, a właściciel ma pracowników za zwykłe zera.

megi

a co tam robia kobiety jaka prace tam wykonuja dokladnie prosze o odpowiedz

mateusz
@megi

te chopie oni mieli fabrykę w hiszpani otwarta i zle się z nimi nierobilo hehehe pozdro xabi i migiel

meti

dajcie sobie spokój bo nie warto. Szłam tam serio pełna optymizmu i żałuje że nie trafiłam na te opinie wcześniej. Wszystko co tu pisze to prawda. Mam nadzieje że zamkną tą pseudo firmę bo takiego burdelu to naprawdę dawno nie widziałam. Szef jest po prostu nieprzyjemny i nie wiem co on w ogóle mysli, ale to czego on czasami wymaga jest tak śmieszne i głupie że się w pale nie mieści. Obserwuje wszystko na tych kamerkach i człowiek nawet ziewnąć nie może. Niech sobie w Hiszpanii otworzy firme i ich traktuje jak śmieci, chociaż mam nadzieje że i jego kiedyś ktoś tak potraktuje. Jest tak wiele negatywnych rzeczy że chyba by się tu to wszystko nie zmieścilo, żenujące... NIE POLECAM NIKOMU, chyba że ktos ma twarda psychike

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy LAMIPOL SP. Z O.O.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Mechanik utrzymania ruchu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Miecio

Dziękuję, olałem to może się skusi jakiś bezrobotny imigrant z grecji lub hiszpani bo przecież tam kryzys i bezrobocie szaleje.

Miecio

Wie ktoś jakie stawki i warunki pracy w utrzymaniu ruchu? Będzie z 2500 na łapę? teraz mam 2700 do 3000 tyś na łapę też w utrzymaniu ruchu ale muszę kawałek dojeżdżać.

Szalasny
@Miecio

Miecio nawet nie mysl o tej pseudo firmie. Bylem tam i widzialem ze to nie jest normalne co tam sie dzieje. Hiszpan nie da Ci spokoju bedziesz musial sie chowac przed nim a i tak wszystko widzi. Pelno kamer a on goni jak z piorkiem w d.... Robota na utrzymaniu ruchu to tylko sciema

pracowałem

jak już nie macie wyjścia to pracujcie , bo przyjmują kazdego ... ale z całego serca NIE POLECAM .. !!!

pracowałem

szukają kierowcy na hds , masz jedną trase tygodniowo na słowacje . przez reszte dni pracujesz na placu . za 2 tysiące . i tak wygląda etat kierowcy w firmie lamipol

aktualny pracownik

Dokładnie , zgadzam się z Tobą byłem .. na polu dwóch przydupasów którzy nic nie robią tylko (usunięte przez administratora) opierdzielają .. za wykonywaną prace śmieszne pieniądze . fizyczna praca na polu a więcej zarabiają ciecie z hali .. tyle ludzi się tam przewinęło na polu że chyba w żadnej innej firmie . praca po 9 - 10 godzin za 1800 zł . śmiech na sali .. Brygadzista z pola , Karolek , szmaciarz jakich mało , liże dupsko wszystkim i sprzedaje kogo się da , aaa najbardziej się opierdziela . Tylko patrzy jak wymigać się od roboty i cały czas dzwoni po kolegach . coś go strzela bo go zdegradowali ze stanowiska kierowcy . bo był słaby ! JEEDNYM SŁOWEM WYZYSK ! przez 9 godzin pracy , cięzkiej pracy przysługuje 15 min przerwy .. co do sekundy ! nawet murzyni mają lepiej . no ale co się dziwić . w końcu to HISZPANIE !!! traktują polaków jak ścierwa ! najtańszą siłe roboczą . zero szacunku . aaaa w sobote robisz za 10 zł /h . .. napisałem prawde jak wygląda ten zakład pracy ... ja szukam czegoś innego ... bo to co się tutaj dzieje nie jest normalne .

inspektor pracy
@aktualny pracownik

witam w kodeksie pracy jaki obowiązuje na terenie RP jest napisane wyraznie ,że na 8h pracy przysługuje 30 i 15 minut przerwy. niestety wszyscy narzekają , a nikt takich przypadków łamania kodeksu pracy nie zgłasza. przypomne że interwencje I P są anonimowe dla pracowników

Byłem

Łukasz jeśli posiadasz uprawnienia na hds to za tą stawke nie polecam. Przez cały dzień może godzine tym hdsem porobisz a pozniej tyrasz za wszystkich. Na zewnątrz jest 4 osobowa brygada z tego "kierownik frajer" rąk nie brudzi jego przydupas też rąk nie brudzi pozostała dwojka robi za 4

nowy

nie warto, szukajcie odrazu innej roboty. a Hiszpan niech (usunięte przez administratora)do swojego madrytu

Łukasz
@nowy

widze ze cały czas szukaja kierowcy na hdsa moze cos wiesz na ten temat??

byly pracownik
@nowy

Pracowałem 7 miesiecy zwolnił mnie bo w grudniu za dużo wolnego miałem. Zona w cciazy była wiec musiałem. Teraz pracuje w firmie geologicznej na delegacji i zarabiam 3600 zł. Polecam geologię aktualnie pracuje w Słupsku nad morzem. Pozdrawiam pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o LAMIPOL SP. Z O.O. - Chełmek

• Jak się pracuje w LAMIPOL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy LAMIPOL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAMIPOL SP. Z O.O.?

LAMIPOL SP. Z O.O.
2.3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Kościerska 8 lok. B
    83-330 Chełmek