PZU SA Oddział w Warszawie, Centrum Likwidacji Szkód

Opinie o PZU SA Oddział w Warszawie, Centrum Likwidacji Szkód

Słowa kojarzące się z PZU SA Oddział w Warszawie, Centrum Likwidacji Szkód (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... nic mi na ten temat nie wiadomo. Atmosfera i ludzie tam pracujący są różni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie wiem, na pewno są widełki:-) Najbardziej podobało mi się w PZU SA Oddział w Warszawie, Centrum Likwidacji Szkód: ...... Najbardziej nie podobało mi się w PZU SA Oddział w Warszawie, Centrum Likwidacji Szkód: bardzo daleko od centrum w-wy, atmosfera pracy

Zostaw opinię o PZU SA Oddział w Warszawie, Centrum Likwidacji Szkód - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PZU SA Oddział w Warszawie, Centrum Likwidacji Szkód