Raiffeisen Bank Polska S.A.

Szczecin

Opinie o Raiffeisen Bank Polska S.A.

ala

No to niezbyt ciekawie. Myślałam że w takim znanym banku to wygląda trochę inaczej. myszka wiesz może jakie są tam zarobki?

myszka

nie polecam rozwój ok, szkolenia również,[usunięte przez administratora], zgadzam się masz plecy jest ok. nie polecam

Jaa

Osoba, która umieściła poprzednią opinię o Raiffeisen Bank, chyba nawet nie wie co to takiego jest wogóle..a już napewno nie miała przyjemności tam pracować. Wszystkim z całego serca polecam..cudowni ludzie..cudowna atmisfera i duża możliwość rozwoju !!!

Słowa kojarzące się z Raiffeisen Bank Polska SA : stresująca, wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słaby Atmosfera i ludzie tam pracujący są mało pomocni. Od jakiej stawki można negocjować pensję ? 1000 Najbardziej podobało mi się w Raiffeisen Bank Polska SA: Nic Najbardziej nie podobało mi się w Raiffeisen Bank Polska SA: Brak profesjonalizmu

Zostaw opinię o Raiffeisen Bank Polska S.A. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raiffeisen Bank Polska S.A.