Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z D&TB SYSTEM?

Patrycja Nowy wpis

Jesteście zadowoleni ze swojego grafiku?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 114 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Cezary Nowy wpis

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

kara

lb to złodziej nie ma sensu się prosić o pieniądze bo i tak ich nie dostaniecie jak najszybciej do sądu a jego miejsce jest w więzieniu dawno tam powinien być za swoje przekręty ,kłamstwa,oszustwa i krzywdę ludzką

@kara

Potwierdzam, wypłaty płacą co tydzień jak żebraków i to nie zawsze. Właściciel o wyglądzie próbowała, niski z brzuszkiem na krótkich krzywych nóżkach po prostu bolesny.

Ktos
@kara

Dokładnie straszny (usunięte przez administratora)

bzdziel

Jestem nie wyplacalny i nie uczciwy

Potwierdzam co za saamookryytyka

hgw
@bzdziel

cóż za samokrytyka, niestety ale to prawda.

Ktos
@bzdziel

CÓŻ ZA SAMOKRYTYKA, NIESTETY JAK NAJBARDZIEJ PRAWDZIWA. KACZUSZKA NA KRZYWYCH NÓŻKACH TAK WYGLADASZ

Julita

Niepokojąca jest ta cisza na forum!

Karol

Przecież nikt na siłę nie trzyma w firmie, zawsze można spróbować w innej firmie!!

Możecie opisać teraźniejszą sytuację D&TB SYSTEM? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Hhhh
@Administrator

OMIJAĆ Z DALEKA

Zuzanna

@hgw a czy Ty jesteś zatrudniony w D&TB SYSTEM? Wiesz może, kiedy pojawią się nowe oferty pracy? Obecnie na stronie internetowej firmy nie widać żadnych ofert pracy. Może warto zanieść cv osobiście? Wszystkie praktyczne wskazówki będą dla wielu osób bardzo cenne.

Zuzanna

Widzę, że opinie na temat pracy w D&TB SYSTEM są podzielone. @Tedy a Ty jak osobiście oceniasz prace w tym miejscu? Czy jesteś zadowolony ze swojego zatrudnienia i warunków, jakie Ci aktualnie firma oferuje? @Były pracownik taki system wypłat w wielu krajach jest systemem "typowym", chociaż rozumiem, że nie każdemu on odpowiada. Czy można było poprosić o wypłaty co miesięczne?

Tedy

Jak ktoś nie jest typem człowieka pracowitego to nie utrzymał się w firmie!!!

Podałby ktoś z Was jakieś sugestie odnośnie rekrutacji w D&TB SYSTEM? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Waldi

Idealnych firm nie ma. Zawsze może zdarzyć się jakieś niedociągnięcie

Artur W.

U mnie to bylo tak, ze wzgledu na nie stworzenie przez pracodawce (jest to jego obowiazkiem) stanowiska pracy dla osoby niepelnosprawnej i mobbing, przesladowanie w pracy. Oczywiscie minimalne wynagrodzenie minimalne, ja na wlasna prosbe zwolnilem sie z tej firmy i dzis na to patrzac to zrobilem cos wspaniale udanego :) :) ;) zatrudnilem sie z zakladzie pracy chronionej, dla osob niepelnosprawnych i mam cudowne i bardzo udane zycie zawodowe :) W porownaniu z praca w D&TB System (Slawoszowice) a teraz obecnie to mam zawodowo o 400% lepiej. Mam pytanie do "pracusia", czemu zmieniles zdanie o tej firmie??? Co jest dla mnie zastanawiajace (?) Artur W.

Artur W.

Stella

Co słychać w firmie? Czy jest tak dobrze, że nikomu nie zależy na pisaniu swojej opinii?

Zuzanna

@WORKERczy dalej pracujesz w D&TB SYSTEM? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany? Czego mogą oczekiwać jej pracownicy?

eryk

WORKER' czesciowo się z tobą zgodzę, ponieważ jest tak często, że narzekać najlepiej pośrednio a w twarz nikt nie wyrazi swojej oceny. U was chociaż plusem jest to,że maacie tego Pana Wojtka ktory wszystko ogarnia i dobrze kieruje zespołem i jeszcze widać postępy.

WORKER

Firma istnieje i ma się bardzo dobrze z tego co wiem .Jeśli ktoś chce pracować to pracuje i pracodawca też docenia takiego pracownika ,a sieroty i niedojdy zawsze będą pisać bzdury i narzekać bo tak naprawdę są nic nie warci , dają z siebie mniej niż 0 ! a chcieli by w zamian góry złota .I dlatego ten kto oczekuje ,że za nieróbstwo otrzyma kasę jest w błędzie na szczęście coraz mniej takich łachmetów -:)

Zostaw merytoryczną opinię o D&TB SYSTEM - Sławoszowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

D&TB SYSTEM
2/5 Na podstawie 74 ocen.
D&TB SYSTEM