Opinie o D&TB SYSTEM w Sławoszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie D&TB SYSTEM. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie D&TB SYSTEM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wyprawianie, garbowanie, barwienie skór

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D&TB SYSTEM w Sławoszowice

Cabus

a CZY PRZYJMUJECIE MOŻE MŁODZIEŻ ? NA STAŻ WAKACYJNY BYŁBYM Z KOLEGĄ CHĘTNY :) MOŻLIWE ŻE PODEJDZIEMY DO FIRMY,CO DO FIRMY TO Z TEGO CO SŁYSZĘ JEST BARDZO DOBRA ZAROBKI JAK TO W POLSCE NIE ZA DUŻE,ALE KAŻDA PRACA JEST DOBRA :)

zraz

Dokładnie tak jak Zdzichu pisze KLK też jest na granicy upadłości a prezes ma wszystkich pracowników głęboko w d....e . Jak tylko ktoś chce pogadać o wynagrodzeniu to ten gbur ucieka pod pretekstem że zaraz wróce to pogadamy, wychodzi na dwór i spier...a w długą.Jest po prostu zwykłym [usunięte przez administratora] do odlania

zdzich

Ludzie! LB to zwykły (usunięte przez administratora) który wszystkie swoje firmy doprowadził do bankructwa! Teraz kombinuje z nową firmą co się nazywa KLK ale i tam już są długi i nie płaci podwykonawcom. DTB jest w likwidacji ale chyba nie ma nikogo kto by wierzył, że tą firmę się da uratować. Nie przy takim złodzieju prezesie!!!

rudy

no dobra to w takim razie pewnym jest już, że D&TB zostało zamknięte? czy ciągle to tylko pogłoski?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie D&TB SYSTEM.
Leszno
mateusz

jak dla mnie to tak naprawdę jedno i to samo. Po całym procesie już nikt nie powie że tu pracuje, więc nie ma co się poprawiać

Chłopie firma jest w likwidacji, wypłaty nie sa na czas, ludzie uciekają z jego firm

Nie dajcie się omamić temu facetowi, on ma wszędzie długi, jeżeli macie inny wybór dajcie sobie z jego firmami spokój

ccccccc

wynagrodzenia nie są popłacone,

tak oczywiscie, na poczatku LB obiecuje złote góry i wysokie wynagrodzenie, poza umowa, ktora jest ustawiona na minimum, czas jednak pokazuje swoje. LB nie placi na czas a gdy nie chcesz juz wykonac dla niego kolejnego zlecenia to obiecuje ze zaplaci za poprzednie, jezeli wykonasz nastepne...., ktore i tak nie zaplaci. jedno trzeba przyznac...umie manipulowac ludzmi.....

obserwator

ta firma to przerost formy nad trescia,ludzie warsztatowi to zlo konieczne powinni pracowac na umowe zlecenie bez wynagrodzenia tak bylo by najlepiej w/g wlasciciela i kadry, a jest ich prawie 1;1,jesli panstwo daje im takie instrumenty prawne to traktuja ludzi jak murzynow na plantacjach bawelny w USA.

Pracuś

nikomu nie polecam, trzymac sie z daleka

Alek Słoniewski

Ja natomiast dodam, ze w pazdzierniku wykonalem prace dla D&TB i do dnia dzisiejszego prosze sie o zaplate. Moge napisac, ze prezes (usunięte przez moderatora) jest nieuczciwym zleceniodawca. Jak ma zly humor to potrafi sie obrazic i nie odbiera telefonow. Moim zdaniem nie radzi sobie ze stresem i obowiazkami, moze nie dorosl do tego i powinien sie wstydzic....

Szymek

Mi w DTB pracuje się bardzo fajnie Może i hajs nie jest za duży ale za to jest (usunięte przez administratora) isty zespół Jężeli ktoś ma wiedzę, jest kumaty i będzie się starał to napewno zostanie doceniony Nie sugerujcie się opiniami ludzi, którzy bez jakiego kolwiek pojęcia o branży liczyli na kokosy

cc

I kto to mówi?

anonimowy

Źródłem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy.

Hmmm...??? Tylko dlaczego Ci, ktorzy pochlebnie wypowiadaja sie o tej firmie z (usunięte przez moderatora) i jej wlascicielowi, czemu oni zaslaniaja sie mianem "anonimowy"? Czyz by nie chcieli wyjsc na klamcow? Zrozumiale ze piszac drazliwa prawde pozostana anonimowi. Dziwne jest to ze Ci, ktorzy bronia firmy nie chca sie ujawnic (?). Dlaczego...???

No tak tylko lepiej zyc "w PRAWDZIE". Na tym sie lepiej wychodzi!!!

Ciekawe czy ktoś chowający się za anonimami zastanowił się nad pracującymi w tej firmie i ich rodzinami wypisując te bzdury, Milicz jest mały a pracy jeszcze mniej.

(usunięte przez moderatora) jesli myslicie ze jestescie anonimowi to sie mylicie .Wasz adres ip jest rejstrowany w tym portalu i jak ktos bedzie chcial to i tak was rozszyfruje i juz nie bedziecie tak odwaznie knuc za plecami kogos jak was pozwie .

pracuś

DTB to bardzo dobra firma .Pracowalem w Hiszpanii wiele lat i bardzo dobrze zarabialem .Teraz jak w calej europie hiszpania ma kryzys i wszedzie zarabia sie gorzej .Trzeba szanowac wlasciciela i pracodawce .Osady kazdy moze dawac anonimowo tylko niech sam spojrzy na siebie .Wlasciciel DTB to prawy gosc i zycze mu zeby tak rozwijal jak dotychczas interes i szanowal ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o D&TB SYSTEM - Sławoszowice

D&TB SYSTEM