AG TEST HR

Kraków

Opinie o AG TEST HR

posdl

Konkretne warunki zatrudnienia są ustalane podczas rozmowy o pracę, ale o samą umowę o pracę martwić się nie musisz

A mi się pracuje w Teście bardzo dobrze. Są wymagania i ci, którzy są w stanie je realizować nie narzekają. Są też tacy, którym się wydaje, że są świetni, a w działaniu nie wydalają i ci najwięcej krzyczą, że jest źle. Każdy jak przychodzi do firmy wie co będzie należało do jego obowiązków. Niestety niektórzy mają pretensję, że trzeba pracować :) Dobrze, że jest ten portal, bo tu można wylać swoje frustracje, tylko na ile jest to zgodne z prawdą :)

Zostaw opinię o AG TEST HR - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AG TEST HR