Aromat snack sp z o.o.

Gdynia

Aromat snack sp z o.o.

Opinie o Aromat snack sp z o.o.

okj

hej to duzy plus ze firma wyplaca pienaidze na czas

Nie wiem, o co Wam chodzi drodzy opiniodawcy :) Pracuję w Aromat od 3 lat i jedynie widzę dobrą wolę ze strony pracodawcy. Warunki w fabryce są świetne, ale rozumiem, że jak nie można wychodzić na fajki kiedy się chce i trzeba trochę sie wiecej starać, bo mamy procedury jakości restrykcyjne, to niektórym się nie chce, ale to nie powód, aby narzekac tak ostro i wymyśać bzdury ... Dzięki Aromat ludzie macie pracę i to w takiej klasy budynku ...

Zostaw opinię o Aromat snack sp z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aromat snack sp z o.o.