Stacja SHELL

Wrocław

Opinie o Stacja SHELL

x

no w sumei nazwykłego pracownika to też nie sądziłanbbym że będą wyższe wymogi @ciao. Przecoież jak mam yć zupełnie szczera to specjalnych umiejętności nie wymaga. Takie jest bynajmniej moje zdanie.

( usunięte przez administratora ) ten cały SHELL! nie polecam,lepiej pracować w tesco na kasie.

exshellma

nobody - 2010-12-13 22:12:18 rzetelna firma, bardzo ludzkie podejscie do pracowników i wypłata w terminach! polecam to nie wypłata ale JAŁMUŻNA targety nie do zrealizowania, a jak niechcący wyrobisz to go podniosą. o pieniądzach za nadgodziny zapomnij, odwalasz robotę za wszystkich (za sprzątaczkę, malarza, ogrodnika, konserwatora, hydraulika, itp... a kasa jak w pośredniaku). STANDARDY CIĄGLE PODNOSZĄ TYLKO KASY BRAK!!!!!! NIE POLECAM KTO JUŻ TAM PRACUJE NIECH JEDZIE LEPIEJ TRUSKAWKI PLEWIĆ NA PEWNO WIĘCEJ ZYSKA NIŻ TAM

ola

Wypłata to może i w terminie ale jaka. Na innych stacjach shell nowy pracownik zarabia 1200 netto plus premia. Stary pracownik z premią zarabia bez problemu 1800 z premią plus kasa za wyrobiony target od firm dla których sprzedaje się towar. A mówienie szefa ż' inne stacje też wyrobiły target" to ściema.

nobody

an

pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

ala

Nie polecam. Praca jak w [usunięte przez moderatora]. I tak traktują pracowników. Można wytrzymać kilka zmian. Pozniej ręce opadają.

Zostaw opinię o Stacja SHELL - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stacja SHELL