Kebab Eden

Olkusz

Opinie o Kebab Eden

komin

kochani czy ten kebab jeszcze funkcjonuje? mieli super ciasto

klient

ciekawe skad ktos ma tak dobre informacje ja osobiscie znam i wiem jak sa one robione i nie budzi to moich zastrzezen pod jakim kolwiek wzgledem owszem nie kazdemu musza one smakowac kazdy ma swoj gust jedyne co mam zastrzezenia do pracownicy dodam nie zadowolonej faktem utraty pracy i tu widze ze wlasnie jest jej opinia negatywna a wlasciciela zycze powodzenia i dobrych pracownikow pozdrawiam

Rafał

Kebaby w tym lokalu są rewelacyjne według mnie. Ale wiadomo nie każdemu musi smakować.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Kebab Eden - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kebab Eden