Polski Komitet Pomocy Społecznej, komórka CIS

Ostróda

Opinie o Polski Komitet Pomocy Społecznej, komórka CIS

marta

chcialbym zeby ktos zobaczyl co tam sie dzieje Pani Iza ma racje pracuje tam i mam dosc tych ludzi ,z towarem to prawda kradna na potege a Pani Anna Łęgowska czuje sie tam krolowa na wlosciach szok szok jeszcze raz szok!!!1 podejscie do ludzi jak w obozach koncentracyjnych doslownie!koty w budynku kaza ludzia sprzatac te smrody.....jedna wielka patologia a jaksie odezwiesz to cie tak sprowadza na ziemie ze sie plakac chce...zrobcie cos z tym syfem

iza

Tak pracowalam w Cis i wrogowi nawet tego nie zycze.Szefowa drze sie i wyzywa wszystkich.Rzadzącym jest jej mąż Pan sedzia ktory caly dzien lezy na sofie i wydaje rozkazy.Panie z biura tylko podjerzdzaja autkami i karza sobie pakowac towar do bagaznikow.Tam trzeba byc i zobaczyc bo opisac sie tego nie da.Samowolka p.Zdon i jej męza.Nawet karza ludziom sprzatac na swojej posesji.To jest szok.

Zostaw opinię o Polski Komitet Pomocy Społecznej, komórka CIS - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Komitet Pomocy Społecznej, komórka CIS