Mega-Bruk

Kłobuck

Opinie o Mega-Bruk

pók

rafał, najgorsze jest to, że konkurencję mają naprawdę sporą bo w Polsce rynek budowlany się wciąż rozwija. skutkiem tego jest mniejsza marża i mniejsze możliwe zarobki dla pracowników. Tak myślę, czy coś można jeszcze ugrać?

Rysio123

Witam pan Sztolcman ma nową firmę nazywa się EMBIT siedzibę mają w Gruszewni na zagłoby.Gość płaci wypłaty na raty pracowników ma za nic ubliża im od najgorszych.Pracowałem u niego ponad rok czasu i zwolniłem się po czym nie wypłacił mi całej wypłaty :/ogólnie to firma nie jest na niego bo nie może mieć firmy bo komornicy go ścigają,Nie polecam tej firmy nikomu !!!!

?

Jak mogą mieć wpis w KRS jak to nie jest spółka tylko osoba fizyczna?

Sam chyba jesteś donosiciel. Z roboty wyrzucają tych którzy kantują i okradają [usunięte przez moderatora]. Niech każdy sobie spuści po pare litrów paliwa dziennie ze sprzętu firmowego a pracowników jest ponad 100 i ile właściciel jest w plecy?? W porządku firma, może troche nerwowy właściciel ale wszystko mozna z nim załatwić jak się go nie kantuje i uczciwie podchodzi do sprawy.

jkdg4%

Firma jest "SUPER" 4 m-ce budują 200 m drogi we Wreczycy W.

a

a teraz fajnie piszą w gazetach myślę ze to już końcówki Firmy Mega-Bruk!!!!!!!! A ten co poleca te firmę to chyba dobry donosiciel i na pewno jeszcze tam pracuje[usunięte przez moderatora]

naiwny

Dajcie sobie spokój z tą Firmą!!!!!

D:)

Dokładnie podtwierdzam tez tam pracowałem i serdecznie doradzam podjęcia pracy w Mega-Bruk, Pawbud ,Marbud to jedno i to samo

Zostaw opinię o Mega-Bruk - Kłobuck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega-Bruk